Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 25892komentarzy: 31

Nietrzeźwy wjechał w ludzi

28-04-2017 09:35

Powracamy do wczorajszego (27.04) tragicznego zdarzenia z Cieszyna. Nietrzeźwy kierowca potrącił dwie osoby, w tym dwuletnie dziecko.

Około godziny 21.00 na ulicy Tomanka w Cieszynie samochód wjechał w wiatę przystankową. Pod nią stała 54-letnia kobieta i jej 2 letnia wnuczka. Samochód uderzył w stojące osoby a następie kierujący, nie zatrzymując się, odjechał miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze policji podjęli natychmiastowe działania, ustalono gdzie przebywa kierowca. Był w swoim domu, przyznał się do kierowania pojazdem i spowodowania zdarzenia. Osoba ta była nietrzeźwa, miała w organizmie 1,54 promila alkoholu.

Jak dzisiaj precyzuje st. asp. Tomasz Pszczółka z cieszyńskiej policji,  - oprócz ciężko rannej kobiety, której lekarze musieli amputować nogę, ranne zostało również dziecko., które ze złamaniami trafiło do szpitala. Za to przestępstwo zatrzymanemu grozi do 12 lat więzienia.

Jeśli ktoś był świadkiem zdarzenia, policja prosi o kontakt z cieszyńskim komisariatem.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB 28-04-2017 09:35
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (31)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
28-04-2017 10:00
Przepierón
Chłopaka co jest tylko podejrzany o pedofilie publikujecie dane i wizerunek a takiego chama drogowego co ludzi doprowadził do stałego kalectwa a mógł nawet zabić ukrywacie.
krixs10
28-04-2017 10:00
krixs10
Ulica Tomanka. Mieszkałem tam wiele lat i codziennie jakis wariat pędził swoim pozyczonym od rodzicow autkiem od strony szkoły. Do takich tragedii bedzie dochodzilo jezeli nie bedzie jakichs zabezpieczen np typu progów zwalniających, ktore będa powstrzymywaly od nadmiernego rozpedzania sie. Tam powinno sie jechac maximum 20-30 km/h gdyz droga bezposrednio przylega do wyjść z bloków...
ziga0601
28-04-2017 10:17
ziga0601
Sprawca i tak nie dostanie maksymalnego wyroku, do tego w więzieniu będzie na utrzymaniu podatników. Dla sprawców przestępstw powinni zrobić łagry, albo niech chociaż idą do pracy np.jako opiekunowie osób ciężko chorych. W tym wszystkim najgorsze jest to, że w Polsce wciąż istnieje przyzwolenie społeczne na jazdę pod wpływem alkoholu, nikt nie zwróci uwagi, nie mówiąc już o powiadomieniu policji ( bo kto to widział podj...ć sąsiada, kogoś z rodziny czy nawet obcą osobę).
mamona87
28-04-2017 11:28
mamona87
Kobieta do końca życia będzie musiała żyć bez nogi, 2-letnia dziewczynka połamana, już nie mówię o urazie psychicznym. Każdego kierowcę pod wpływem alkoholu TRZEBA traktować jako potencjalnego mordercę. Szczęście w nieszczęściu, że skończyło się to tak, a nie inaczej, bo mogło być gorzej. Powinien dostać na dzień dobry 25 lat. Bardzo mi szkoda tego dziecka i tej pani. To mógł być każdy z nas.
krzysztofd
28-04-2017 11:34
krzysztofd
... właśnie ciekawe ile taki dostanie? Zawsze piszą ile im grozi maksymalnie a dostanie zakaz prowadzenia auta na kilka lat i tak będzie jeździł bez prawka. Do obozu ciężkiej pracy z takimi, niech poczują tą karę.
cichacz20
28-04-2017 11:51
cichacz20
Moim zdaniem powinna być tą kamerę w ogóle na to rondo która będzie 24 h na dobę monitorowała ten przystanek Rondo i w ogóle to skrzyżowanie I może wtedy gdyby był znak na wjeździe na tą ulicę że jesteś w strefie monitorowanej to może by się zastanowili czy warto tak zapierdalać.
acid
28-04-2017 13:14
acid
Tragedia!!! Kobietę pozbawił planów życiowych runęło jej życie,nie wspomnę o dziecku. Znów pijaczyna zakazana morda jak widzę pijaków to powinno się ich utylizować a takie wstrętne pijaczyny mają jeszcze renty pijackie i leczy się ich bo oni takie biedne ludzie wstrętne zakazane mordy pijackie. A tego pijoka powinno się tam przykuć na łańcuchu przy tym przystanku do końca swoich zasranych dni by poczuł jaką krzywdę wyrządził.
pszeniczny
28-04-2017 16:05
pszeniczny
Grozi mu 12 lat, powiadacie?To straszne.Ale jest nadzieja, że teraz obrońcy przekonają sąd, że nie surowość kary lecz jej nieuchronność...oraz, że kara powinna delikwenta wychowywać.Dlatego, jeżeli sąd się łaskawie przychyli, to groźba nieuchronnie skończy się na dwuletnich zawiasach.
p.h.u.rick
28-04-2017 17:44
p.h.u.rick
Proponuję jak w średniowieczu wieszanie na placu rynkowym lub oko za oko. Przywiązać do kulika i obciąć publicznie nogę oraz dołożyć troszkę z bejzbola- wszystko pod nadzorem służb mundurowych.
Herr Flick
28-04-2017 19:36
Herr Flick
Trzeba zmienić zapisy w KK o pijokach za kierą. Jakie 12 lat? Przecież to było świadome działanie! Tutaj powinna być inna kwalifikacja- usiłowanie zabójstwa raczej.
mitsutech
28-04-2017 20:02
mitsutech
Taki wypadek to bez wątpienia rzecz straszna, a w dodatku sprawca nietrzeźwy... Tutaj nawet nie ma co komentować, to trzeba tępić !!!
mitsutech
28-04-2017 20:05
mitsutech
...inną jednak kwestia jest samo umiejscowienie tego przystanku. To że w niego ktoś wjechał to była tylko kwestia czasu. ... na łuku drogi, na skrzyżowaniu, przed pasami itp...
bronek91
29-04-2017 00:12
bronek91
Nikomu nie życzę, nie chcę śmieszkować itd. ale wcale bym się nie zdziwił jak obrońcy postawę tego pijoka określiliby przez wzgląd na jego "ciężkie życie" i że winno jest ta biedna Pani, no bo stoła przy wiatce przystankowej z dzieckiem i dodatkowo jako gwarant, nie zapewniła bezpieczeństwa nieletniemu, no bo trzymało dziecko w takiej a nie innej, bezpieczniejszej pozycji itd. Mam nadzieję, tak na poważnie, że Pani poszkodowana będzie chciała uczestniczyć jako oskarżyciel posiłkowy....

@ pszeniczny
Co jeszcze przemawia za zawiasami???? Dostanie 5 tys. do zapłacenia na fundusz poszkodowanych itd. Jak go przymkną, to powiy że nie zapłaci, no bo nie może robić i ni mo z czego....

Zakaz prowadzenia pojazdów??? a może lepi dać zakaz poruszania się po drogach publicznych.... I tak dali bydzie jezdził, a wyrok, jak bydzie mioł zawiasy i tak roz dwa ulegnie zatarciu.... A jak pójdzie do paki, no bo np, już był karany, i tak się nie zresocjalizuje....

jo.papuga
29-04-2017 09:08
jo.papuga
Ty sie bronek nie popisuj swoimi chałpniczymi mondrościami bo tymu gó....o rozumisz !
Chyć sie lepi jakisik normalnej roboty, a nie udowej ludowego jasnowidza, abo jakigosik innego fizolozofa, bo to do ciebie za wysoki progi.
Teraz je Prawo i Sprawiedliwość więc nie mędrkujmy jak bronek91, ino poczekejmy na wyrok. Pożyjymy, uwidzymy... czy je ta dobro zmiana, czy ni...
Som żech je ciekawy czy to co obiecowali przed wyborami to była "tys prowda", "szczero prowda", czy "gó....o prowda" (?).
Łustroniok
29-04-2017 15:47
Łustroniok
Na miejscu ojca i syna/zięcia biorąc pod uwagę okoliczności łagodzące czyli działanie w afekcie sam wymierzyłbym mu sprawiedliwość w granicach "zawiasów"
bronek91
29-04-2017 16:07
bronek91
@ jo.papuga

W temacie proszę, a żodyn Cię nie uczynił syndziom w moji sprawie żebyś ocynioł wysokośc moich progów- a propos, skąd o nich wiysz, jaki som? Jest wolność wypowiedzi, zatem jej nie łam.
Czuć z twojej strony frustrację, inni wypowiadali się w podobnym tonie, dlaczego nie odniosłeś się do wszystkich? Chcesz się tanim kosztem dowartościować? To nie ja mam problem ale Ty i to ze samym sobą.

Na OX nie są publikowane wyroki, gdybyś wiedział zatem
"nie popisuj swoimi chałpniczymi mondrościami"- cytat

Co do orzecznictwa i wpływu prawa na zachowanie, jest taka nauka, nazywa się socjologia prawa, zatem to moji mondrości nie som, zatem nie przypisuj mi kwestii, kierych to nie jo wymysliłem i nie ino jo zauważyłem. Trudno nie zauważyć praktyki wykonywania wyroków.

" co obiecowali przed wyborami to była "tys prowda""- cytat
Powinieneś się określić, co dokładnie obiecowali i Cię interesuje. W twoim komentarzach często czuć populizm i ryk jakby trzody chlewnej oderwanej od koryta;)

jo.papuga
30-04-2017 12:50
jo.papuga
...to że do ciebie bronuś, to som za wysoki progi to widać gołym okiym.
Cosik żeś kansi uwidzioł, abo usłyszoł i zdo ci sie żeś wszystki rozumy pozjodoł.
Nie pirszy roz zresztom, wymondrzosz sie o rzeczach o kierych ni mosz pojyncia...
"...to widać, słychać i czuć".
bronek91
30-04-2017 20:35
bronek91
@ jo.papuga
Ogarnij się człowieku. Kobieta straciła nogę, dziecko poniosło uszczerbek na zdrowiu, mogli stracić życie. W czym zawinili? Że znajdowali się przystanku? -> Nic Cię to nie obchodzi? Tam mógł być każdy, nawet Ty, czego nikomu nie życzę. Takie sytuacje na naszych drogach zdarzają się, jak można zauważyć, stosunkowo często. Widać "gołym okiem" że ciągłe zaostrzanie prawa nic nie pomaga. Co jest przyczyną poczucia bezkarności u sprawców??? To Cię w ogóle nie obchodzi. Masz prawo mieć o innych ludziach takie a nie inne zdanie, możesz mnie krytykować, nawet bezpodstawnie. Być może hasło "Nie widzę, nie nie słyszę i nie mówię " to twoje motto, co nie znaczy, iż muszę się z Tobą zgadzać na tym polu.

To nie miejsce abyś wymyślał jakieś swoje "ośmiorniczki". To państwo jest ewidentnie teoretyczne i to na każdej płaszczyźnie. W temacie pijanych kierowców. Znam 4 przypadki recydywistów, którzy po 2 a nawet 3 razy byli łapani za jazdę na podwójnym gazie. Pomimo zakazu nadal poruszają się pojazdami mechanicznymi po drogach publicznych, nadal nadużywają, ociągają się z zapłatami kar i nawiązek, nie poddają się jakiejkolwiek terapii. Mogę się nie znać, prawda, ale taka jest rzeczywistość jaką znam. To mało? Poruszam się po drogach, widzę jak inni kierujący.... jak łamią przepisy, jak kozaczą a nawet się tym chwalą. Widać jakie są tego skutki i nie muszę mieć doktoratu a nawet zdanej matury aby wyciągać pewne wnioski.

Nie masz prawa odbierać mi możliwości swobodnej wypowiedzi, tym bardziej w temacie. Mam prawo domagać się bezpieczeństwa w ruchu lądowym i nikt nie powinien siedzieć cicho ani zaśmiecać wątek komentarzami, które nic nie wnoszą( Jak to jo.papuga czynisz), w sytuacji, gdy innym dzieje się krzywda. Ta Kobieta straciła nogę- dociera to do Ciebie????? Co twoje treści na mój temat wnoszą do dyskusji? Prosiłem w temacie. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Jak zatem można wymagać z Twojej strony rzeczowego odniesienia się do moich komentarzy, a już mnie pouczasz? W czym? Że treści które zamieszczam godzą w takie trollowanie???? Nie muszę mieć nawet skończonej podstawówki, co nie znaczy, iż mogę stwierdzić jakie są skutki jazdy pod wpływem alkoholu. A Wałęsa po zawodówce został prezydentem i co??? Gdzie wtedy byłeś??? Nie wiem co widzisz, słyszysz i czujesz ale stwierdzam, iż twoje wnioski są unikatowe, charakterystyczne tylko dla Ciebie. Zatem zastanów się, kto bardziej odpowiada normie. A Ty jaką masz wiedzę, aby w ten sposób się wypowiadać w stosunku do mnie??? Co Cię legitymizuje???
Cysorski
30-04-2017 22:39
Cysorski
Tak se to pomalu czytom roz i drugi,ale dalij nie wiym lo co sie tela wadzicie. Rozchodzi sie wom o to dziecko, tom paniczke, uciyntom noge, tego co wypil i do nich wjechol, czy kiery z was tu je wazniejszy?
Loswiyci mie kiery?
bronek91
01-05-2017 05:02
bronek91
@ Cysorski
Chodzi o zasady;)
jo.papuga
01-05-2017 23:32
jo.papuga
Tak sie zastanawiom drogi bronusiu, co i komu chcesz udowodnić ??? ...i o jakie zasady ci chodzi???
Napinosz sie jak guma w majtkach, kombinujesz, elaboraty jakisik produkujesz, a tak de facto nic konkretnego z tego nie wyniko. Niby udowosz że sie przejmujesz ludzkim nieszczęsiem, próbujesz grać na emocjach, ale już z daleka zalatuje to populizmem i hipokryzjom.
Tak mi sie zdo że chyba mosz za dużo czasu i tak se jyny piszesz do samego pisanio i do podbudowania własnego ego. I tak wszystko byłoby pieknie i fajnie, dowartościowołbyś sie tanim kosztem, ale niestety znaloz sie jakisik jo.papuga co nadepnoł ci na odcisk, bo nie nie toleruje filozofów chałpników, co to jyny tworzom o..powieści dziwnych treści.
bronek91
02-05-2017 20:17
bronek91
@ jo.papuga

Chyba masz jakiś problem, ale sam ze sobą. Weź zgłoś się do jakiegoś psychologa, pomoże Ci. Nic nie chcę udowadniać, tylko uświadomić. Odnoszę się do wątku, a Ty? Do kogo? W pierwszej kolejności W temacie proszę!

, "bo nie nie toleruje filozofów chałpników, co to jyny tworzom o..powieści dziwnych treści." CYTAT -
ani leśniczym, ani filozofem, ani policjantym, ani politykiem zech ni ma więc gdzie widzisz populizm i hipokryzję? Jak masz problem z filozofami, zgłoś się do psychologa, to twoja sprawa kogo nie tolerujesz i kogo kaj widzisz.

Ja nie toleruję pijanych rozbijających się po drogach publicznych pijanych kierowców i takie działanie potępiam i będę to uczynił. Ten wątek jest poświęcony pewnej tragedii, nie wiem, gdzie tam widzisz filozofa???

Pytasz o zasady?
Prawda i szacunek dla innego człowieka.

Prześledź komentarze, nie tylko ja krytykuję takie zachowanie, inni też i jakoś poza Tobą nikt nigdzie filozofa nie widzi;)
jo.papuga
04-05-2017 10:01
jo.papuga
No dziwejcie sie... bronek uświadamiacz sie znaloz.... no pożal się Boże....
Ty sie weź bronusiu nie ośmiyszej bo ta misja je ponad twoi siły. O tym żeś je filozof chałpnik świadczy chociażby długość i mętność tych twoich elaboratów, a inni tego nie zauważają bo najzwyczajnij w świecie nie chce im sie tego czytać.
A co do populisty i hipokryty, to może nim być każdy zabierający głos w dowolnym temacie (nie tylko polityk, czy inny leśniczy...). Najwyraźniej nie znosz znaczenia tych słów.
No i żeby była jasność: jo też potympiom pijoków za kółkiem, ale w przeciwiyństwie do ciebie nie wymondrzom sie na temat kary, czy wyroku bo nimóm na to żodnego wpływu. I ty synku też se to w końcu uświadom, bo jak ni, to ci bedzie z tym strasznie źle i to tobie bedzie musioł pomogać psycholog.
bronek91
04-05-2017 19:47
bronek91
@jo.papuga

Znowu nie w temacie
" O tym żeś je filozof chałpnik świadczy chociażby długość i mętność tych twoich elaboratów"- cytat
Ale znalazłeś kryteria;)
"A co do populisty i hipokryty, to może nim być każdy zabierający głos w dowolnym temacie "- cytat
W jaki sposób, wytłumacz, przeca ni mom, twoim zdaniem na nic wpływy i nie znom znaczenia- zatem wytłumacz a potem krytykuj;), a po drugi, skąd wiesz, że nie mam wpływu?
" inni tego nie zauważają bo najzwyczajnij w świecie nie chce im sie tego czytać. "- cytat
To czymu Ty czytosz, skoro to taki nudne???

"nie wymondrzom sie na temat kary, czy wyroku bo nimóm na to żodnego wpływu"- cytat

Swoje zdanie, ma prawo mieć każdy- a co razi Cię to? Jak tak, dlaczego?
" I ty synku też se to w końcu uświadom, bo jak ni, to ci bedzie z tym strasznie źle"- cytat
Czemu mo byc mi strasznie źle, skoro na nic ni mom wływu, zatem, jak tak a nie inaczej pisze to komu to przeszkadza?
Cysorski
05-05-2017 02:21
Cysorski
@bronek91 - Dziekuje! Zasady o.k., ale te wieczne sprzeczki denerwuja!
jo.papuga
05-05-2017 09:10
jo.papuga
Myślołech żeś ty bronku je inteligentny chłop i zrozumisz co sie do ciebie mówi, ale widzym żech sie pomylił strasznie. Godka z tobom je jak ciepani grochym o ściane... ty furt swoi i po swoimu...
W jednym jednak muszym sie z tobom zgodzić, niepotrzebnie żech w ogóle do cieie dziuboł. Takich jak ty trza zostawić w spokoju, nich se piszom i wylywajom te swoi żale, przynajmnij im sie ulży i czujom sie ważniejsi.
Tak że bronuś bywej...
bronek91
06-05-2017 14:04
bronek91
@ jo.papuga

W temacie, tyle razy prosiłem. Przestań stosować argumentum ad personam, ludzie zaczną traktować Cię poważnie. To moja dobra rada. W każdym komentarzu, odnoszę się do twoich wypowiedzi, które w dużej części nie są w temacie wątku, co psuje dyscyplinę. Wielokrotnie prosiłem Cię o trzymanie się linii tematycznej. Jak widzisz, mom juz dwóch czytelników, zatem źle nie jest;)
"nich se piszom i wylywajom te swoi żale, przynajmnij im sie ulży i czujom sie ważniejsi"- cytat
gdzie wylewałem swoje żale??? Tam kaj stwierdziłem, że duża część nietrzeźwych kierowców pozostaje bezkarna? Z czym zgadza się wielu innych ludzi?

Mam nadzieję, że to Tobie ulżyło, że zwyzywałeś mnie od "filozofów" na miano które nie zasługuję.

@ Cysorski

jo. papuga napisoł
"niepotrzebnie żech w ogóle do cieie dziuboł. "- cytat

zatem widzisz, kto tu się bezpodstawnie ciepie, do niego miej pretensje. ja nie stosuję argumentów ad personam a jak Cię coś denerwuje- nie czytaj....
jo.papuga
07-05-2017 13:43
jo.papuga
Groch, ściana i... bronek91.
Ty sie synku nie odnoś do moich kometarzy, jyny pomyśl nad swoimi, bo w koło macieju fanzolisz to samo. A te swoi "dobre rady" w stylu poważnego traktowania to ty se do lustra powiedz. Jokosik żech nie zauważył żeby ciebie tu kiery poważnie traktowoł... chyba mosz o sobie zbyt wysoki mniemanie.
bronek91
07-05-2017 21:26
bronek91
@ jo.papuga
Proszę, miej szacunek dla ludzi. Zwłaszcza dla poszkodowanych. To im poświęcony jest ten wątek, nie dla Twojej prywaty i upodobań. Jeżeli obrzucanie mnie obelgami i zaśmiecanie tematu twoimi komentarzami zawierającymi argumentum ad personam (bezpodstawne) sprawia Ci taką przyjemność i Cię tak dowartościowuje-

stosiu91@interia.pl- to mój e-mail. Ładnie się przedstaw i możesz sobie pisać i obrażać mnie, ile dusza zapragnie. Odniosę się do każdego Twojego zarzutu.
jo.papuga
08-05-2017 14:55
jo.papuga
..i zaś bronku próbujesz grać na emocjach, ale jo sie na to nie łapiym. Zdążyłech sie już poznać na tych twoich populistycznych godkach. Niby udowosz jakigosik miłosiernego Samarytanina, a tak de facto, chodzi ci jyny o to aby twoi było na wiyrzchu i aby twoi zdani było tu ostatni. I nie wyjyżdżej tu z szacunkiem, bo som go do nikogo nimosz. Nie wiym też, czymu wmawoisz mi że cie wyzywom i obrzucom obelgami, przeca nic takigo ni miało miejsca. Aboś je strasznie wrażliwy i po swoimu nadinterpretowujesz znaczenia słów "wyzwisko, obelga", abo specjalnie cyganisz żeby uwydatnić moje rzekomo gorsze od twoi intencje. Tak czy owak, od samego początku chcesz pokozać żeś je lepszy od innych, a temat to do ciebie jyny przykrywką, przy innych tematach też żeś już wymądrzoł.
A jak chcesz e-mailowac to prosze bardzo: jo.papuga@op.pl
Tu już dom spokój, napisz se jeszcze to ostatni zdani, niech ci sie ulży i niech twoi je na wiyrzchu.
Cysorski
12-05-2017 02:05
Cysorski
@Bronek91
Nic przeciwko Tobie, ale naprowde niepotrzebnie dziubol. A czytam, bo nieraz to nawet ciekawe. Tylko gdyby te komentarze odnosily sie jeszcze do podanej wiadomosci, a nie do innych komentarzy.... .
Ale nie bylo by wtedy nudno?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Światowy Dzień Wody w ZST

22-03-2018 20:15

Światowy Dzień Wody, który obchodzony jest właśnie dziś (22.03) świętowali m.in. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. płk Gwidona Langera.  Jak na Dzień Wody przystało wszystko kręciło się wokół tego ważnego dla ludzkiego organizmu napoju życia.

wyświetleń: 196komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

22-03-2018 18:20

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 198komentarzy: 0

Wkład Zaolzia w odrodzenie RP

22-03-2018 17:10

W środę (21.03) w ramach działań Koła nr 2 Macierzy Ziemi Cieszyńskiej "Mały Jaworowy" oraz Osiedlowego Centrum Kultury i Rekreacji w Cieszynie odbyło się spotkanie z dr inż. Stanisławem Gawlikiem, który pokrótce przybliżył co działo się na terenach Zaolzia w 1918 roku oraz jaki miało to związek z odrodzeniem RP.

wyświetleń: 162komentarzy: 0

Zakład o Sztukę - wernisaż

22-03-2018 16:00

W środę (21.03) w Ulu Kultury - Pracowni Dobrych Praktyk odbył się wernisaż wystawy "Zakład o Sztukę". Na wystawę prace przygotowało siedmiu artystów, którzy tworzą technikami takimi jak: animacja, fotografia, grafika, malarstwo, obiekt i rzeźba. Wystawa towarzyszy obchodom 50-lecia Uniwersytetu Śląskiego.

wyświetleń: 250komentarzy: 0

Jeszcze żaden z Polaków nie był w rankingu tak wysoko jak Błachowicz

22-03-2018 15:15

No i mamy to, czego się spodziewaliśmy. Jan Błachowicz, który w ostatnią sobotę (17 marca) pokonał Jimi'ego Manuwę, awansował do czołowej "10" w rankingu dywizji półciężkiej UFC.

wyświetleń: 468komentarzy: 1

Ustroń: sesja RM - na żywo

22-03-2018 13:55

Transmisja na żywo Sesji Rada Miasta w Ustroniu.

wyświetleń: 725komentarzy: 0

Tu jest życie, tu jest dom

22-03-2018 12:15

Do swoich pokojów mieli wrócić po kilku tygodniach, wrócili po kilku miesiącach. Na szczęście dzieci z Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Międzyświęciu mieszkają już w swoim domu. W ubiegłym roku, 7 lipca, potężna wichura, zerwała dach z ich mieszkania.

wyświetleń: 701komentarzy: 0

Stalowników dzieli jedna wygrana od półfinału

22-03-2018 11:15

Kto gra u siebie, ten zwycięża. Takim prawem toczy się ćwierćfinałowa seria pomiędzy Trzyńcem a Pardubicami. Piąte spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stalowników, którzy wczoraj (21 marca) gościli rywali w Werk Arenie. Podopieczni Vaclava Varadi prowadzą w serii 3:2, a gra się do czterech zwycięstw.

wyświetleń: 329komentarzy: 0

Z ''Maryśką'' przez granicę

22-03-2018 11:00

30-latek z  Mikołowa został zatrzymany przez cieszyńskich mundurowych. Znaleziono przy nim 200 gram marihuany.  Za kratkami może spędzić teraz nawet 5. lat.

wyświetleń: 1151komentarzy: 0

Batikowe pisanki

22-03-2018 10:40

W środę (21.03) na terenie Osiedlowego Centrum Kultury i Rekreacji w Cieszynie odbyły się warsztaty, które rozpoczęły przygotowania do Wielkanocy na osiedlu Podgórze. W czasie trwania zajęć Sylwię Grudzień wytłumaczyła uczestnikom, w jaki sposób wykonać pisanki metodą batiku, po czym każdy miał szansę sprawdzić, jak wygląda to w praktyce, przygotowując własną pisankę.

wyświetleń: 339komentarzy: 0
Kontakt z redkacją .