Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Kontakt24

wyświetleń: 876komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela OX.PL

18-06-2017 12:15

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
 • 3 czerwca swoje urodziny obchodził Michał Sławiński. Z tej okazji składamy mu najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, sukcesów zawodowych, satysfakcji w pracy za kamerą, wielu życzliwych przyjaciół wokół siebie, zdrowia oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Życzy koleżanka Marta i znajomi z Cieszyna.
 • Zdrowia, pogody ducha, bożego błogosławieństwa, wielu szczęśliwych lat życia i spełnienia najskrytszych marzeń - tego wszystkiego z okazji urodziny życzy Traudzie Hetmaniok: córka Teresa z całą rodziną, wnuczka Marta, mąż Wiktor i Krzysztof.
 • Z okazji obchodzonych 15 czerwca Imienin dla Jolanty Folwarcznej z Cieszyna od kochającego męża i syna oraz od sióstr wraz z rodzina! Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość Radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy spokoju, ile tylko potrzebujesz oraz optymizmu i wszystkiego, co najlepsze! Dużo zdrowia, mniej pracy i bardzo dużo słońca! Udanego urlopu oraz spełnienia wszystkich marzeń!
   
 •  Również z okazji nadchodzących Imienin dużo zdrowia i radości dla Wandy i Jana Jankowskich ze Skoczowa przesyła Krysia z Rodzina. 
   
 • Dla Pana Janka z „Przedszkola Jas i Małgosia” w Cieszynie z okazji Imienin - dużo zdrowia, spełnienia wszystkich planów zawodowych oraz zrealizowania zaplanowany działań i inwestycji na działce - życzy kolega Edward z Cieszyna wraz z cala załogą pracowników!
   
 •  Dla Maryli z Cieszyna z okazji zbliżających się Urodzin – dużo zdrowia, pomyślności oraz spełnienia wszystkich planów! Powodzenia w trakcie najbliższych - nie tylko „bałtyckich” wyjazdów i wiele uśmiechu każdego dnia od całej rodziny z Cieszyna!
   
 •  Dla Najwspanialszego Taty od Jacka i Rafała z Cieszyna z okazji Dnia Ojca – dużo zdrowia, wygranej w Lotto i spełnienia wszystkich marzeń! 
   
 • Dużo zdrowia, zero problemów, odpoczynku i udanych wakacji dla Kasi z Krakowa! W podziękowaniu za ogromna pomoc szczególnie w ostatnich, „gorących” dniach w pracy – od Asi i Jacka
   
 • Dla najlepszego mechanika samochodowego z okazji zbliżających się Imienin – dla Piotra Grenia z Cieszyna - dużo zdrowia i zadowolenia z przejścia na emeryturę - życzą koledzy z Cieszyna, którzy już zastanawiają się, czy w trakcie zasłużonego wypoczynku będą mogli skorzystać z Twojej fachowej pomocy? Bo nie wyobrażają sobie jeżdżenia na jakiś inny warsztat :) Wszystkiego najlepszego! 
   
 • Dla Wandy Hes z cieszyńskiej Banotówki najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia oraz wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących Imienin przesyła siostra Krystyna z Rodzina
  .
 • W czwartek 15 czerwca swoje urodziny obchodzi Paweł Lose. Z tej okazji składam mu najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, wiele radości powodzenia w szkole i sukcesów piłkarskich oraz udanych i słonecznych wakacji tata :)
 • Droga Beato!
  Zanim skosztujemy urodzinowego tortu, złożymy Ci życzenia:Spełnienia marzeń i dużo zdrowia!
  Życzymy, aby wszystkie plany, nawet te abstrakcyjne udało się zrealizować.Życzymy szczęścia, dzięki któremu te zamierzenia będą realne.
  Życzymy pieniędzy – dzięki którym ich realizacja będzie łatwiejsza
  Ale przede wszystkim życzymy przyjaciół, z którymi te sukcesy można dzielić!
  Radości, miłości i szczęścia oraz wszystkiego, co najlepsze
  Życzą… koleżanki ze Zlotu Czarownic
 • Dobre myśli wysyłamy teraz do Pszowa. 15 czerwca swoje 27. urodziny obchodziła Agata Kempa. Od kuzynki Hanny z rodziną ze Skoczowa – moc uścisków, wiele radości i Bożego Błogosławieństwa – tego życzą najbliżsi.
 • Światłowodem życzenia płyną do Edynburga. Marzena Farana Sherlock świętowała kolejne osiemnaste urodziny. Dla Ciebie moc kwiatów, od przyjaciół ze Skoczowa. Życzenia przesyła również koleżanka z Pszczyny.


*********************

Koncert Życzeń Stela – to nowy cykl wideo, który cyklicznie pojawiać się będzie na łamach naszego portalu. Za jego pośrednictwem możecie złożyć życzenia najbliższym Wam osobom. Każdy, kto chce z okazji urodzin, imienin, czy innej rocznicy lub jubileuszu przekazać komuś coś radosnego czy powinszować z jakiegoś powodu, będzie mógł to uczynić, śląc życzenia na adres zyczenia@ox.pl. Możecie też wysłać SMS na nr 606 359 259 (nr w Play, koszt jak za zwykłego SMSa, koszt zależny od Waszego operatora) lub napisać do nas na naszym koncie na Facebooku: portalox. Pamiętajcie, żeby napisać od kogo i dla kogo są życzenia (przynajmniej imię i miejscowość).

Oczywiście zachęcamy także do tego, by nagrać życzenia samemu za pomocą tabletu, telefonu czy kamery, również i takie życzenia wyemitujemy!

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji, skracania i wyboru nadesłanych życzeń.

źródło: OX.PL
dodał: NG 18-06-2017 12:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Już tylko kilka dni

26-06-2017 07:30

Status konkursu: TRWA

Jak rozpocząć udane wakacje? Można przykładowo wygrać samochód. W konkursie organizowanym z okazji 10 urodzin sklepu Eurospar w Cieszynie, kluczyki do nowego Opla Corsy możesz odebrać już w lipcu. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są jeszcze przez kilka dni – do 30 czerwca. 

wyświetleń: 7komentarzy: 0

Noc Świętojańska w Goleszowie

25-06-2017 20:00

Wianki, szukanie kwiatu paproci, ognisko świętojańskie, koncert zespołu "Bryndza", a na zakończenie zabawa z zespołem "The Beskids" - tak, noc świętojańską obchodzono w piątek (23.06) w Goleszowie.

wyświetleń: 1748komentarzy: 0

O współpracy transgranicznej rozmawiali na Trójstyku

25-06-2017 17:45

Komisja Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Cieszyńskiego obradowała na Trójstyku. Celem spotkania było omówienie współpracy transgranicznej.

wyświetleń: 509komentarzy: 0

Dyrektorska zmiana warty

25-06-2017 15:15

Wpierw byli uczniami cieszyńskiego LO im. Osuchowskiego. Później podjęli w nim pracę. A przez ostatnie piętnaście lat byli dyrektorami. Dla Janusza Łukomskiego–Prajznera i Dariusza Gruszki-Probsta było to szczególne zakończenie roku szkolnego.

wyświetleń: 2442komentarzy: 5

Motorem w radiowóz

25-06-2017 14:25

Do nietypowego zdarzenia doszło na ulicy Zamilerze w Górkach Małych.  Policja próbowała skontrolować motocyklistę, ten jednak dodał gazu i zaczął uciekać, chwile później zderzył się z radiowozem. To nie wszystko, po zatrzymaniu nie zachował spokoju i znieważył policjanta.

wyświetleń: 3693komentarzy: 2

Koncert Życzeń Stela OX.PL

25-06-2017 12:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek nowego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

wyświetleń: 1390komentarzy: 0

Książnica o reformacji

25-06-2017 09:15

W 500-lecie reformacji sporo mówi się o historii ewangelicyzmu na Śląsku Cieszyńskim, gdzie, jak wiadomo, wyznawców luteranizmu jest najwięcej w Polsce. W nurt ten wpisała się także Książnica Cieszyńska przygotowując dwie wystawy przybliżające historię reformacji w naszym regionie.

wyświetleń: 1685komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

25-06-2017 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne. 

wyświetleń: 786komentarzy: 0

Siedziba akceleratora gier wideo już otwarta

24-06-2017 19:30

Czy Cieszyn stanie się stolicą produkcji gier wideo? Czy miasto stawiając na gry ma szansę stać się małą doliną krzemową? To póki co strefa marzeń, ale powołanie spółki ARP Games i otwarcie siedziby akceleratora gier wideo w Cieszynie to pierwszy krok by pomóc młodym polskim twórcom w tej branży.

wyświetleń: 2010komentarzy: 1

Noc świętojańska na Wzgórzu Zamkowym

24-06-2017 17:00

Obraz, słowo, dźwięki i inne zmysły – a to wszystko na Wzgórzu Zamkowym w Cieszynie. Wczoraj (23.06) z okazji nocy świętojańskiej zorganizowano Noc Słowa. To nowa propozycja Zamku Cieszyn oraz Wzgórza 23.

wyświetleń: 907komentarzy: 0
Kontakt z redkacją .