Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1045komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela OX.PL

18-06-2017 12:15

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
 • 3 czerwca swoje urodziny obchodził Michał Sławiński. Z tej okazji składamy mu najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, sukcesów zawodowych, satysfakcji w pracy za kamerą, wielu życzliwych przyjaciół wokół siebie, zdrowia oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Życzy koleżanka Marta i znajomi z Cieszyna.
 • Zdrowia, pogody ducha, bożego błogosławieństwa, wielu szczęśliwych lat życia i spełnienia najskrytszych marzeń - tego wszystkiego z okazji urodziny życzy Traudzie Hetmaniok: córka Teresa z całą rodziną, wnuczka Marta, mąż Wiktor i Krzysztof.
 • Z okazji obchodzonych 15 czerwca Imienin dla Jolanty Folwarcznej z Cieszyna od kochającego męża i syna oraz od sióstr wraz z rodzina! Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość Radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy spokoju, ile tylko potrzebujesz oraz optymizmu i wszystkiego, co najlepsze! Dużo zdrowia, mniej pracy i bardzo dużo słońca! Udanego urlopu oraz spełnienia wszystkich marzeń!
   
 •  Również z okazji nadchodzących Imienin dużo zdrowia i radości dla Wandy i Jana Jankowskich ze Skoczowa przesyła Krysia z Rodzina. 
   
 • Dla Pana Janka z „Przedszkola Jas i Małgosia” w Cieszynie z okazji Imienin - dużo zdrowia, spełnienia wszystkich planów zawodowych oraz zrealizowania zaplanowany działań i inwestycji na działce - życzy kolega Edward z Cieszyna wraz z cala załogą pracowników!
   
 •  Dla Maryli z Cieszyna z okazji zbliżających się Urodzin – dużo zdrowia, pomyślności oraz spełnienia wszystkich planów! Powodzenia w trakcie najbliższych - nie tylko „bałtyckich” wyjazdów i wiele uśmiechu każdego dnia od całej rodziny z Cieszyna!
   
 •  Dla Najwspanialszego Taty od Jacka i Rafała z Cieszyna z okazji Dnia Ojca – dużo zdrowia, wygranej w Lotto i spełnienia wszystkich marzeń! 
   
 • Dużo zdrowia, zero problemów, odpoczynku i udanych wakacji dla Kasi z Krakowa! W podziękowaniu za ogromna pomoc szczególnie w ostatnich, „gorących” dniach w pracy – od Asi i Jacka
   
 • Dla najlepszego mechanika samochodowego z okazji zbliżających się Imienin – dla Piotra Grenia z Cieszyna - dużo zdrowia i zadowolenia z przejścia na emeryturę - życzą koledzy z Cieszyna, którzy już zastanawiają się, czy w trakcie zasłużonego wypoczynku będą mogli skorzystać z Twojej fachowej pomocy? Bo nie wyobrażają sobie jeżdżenia na jakiś inny warsztat :) Wszystkiego najlepszego! 
   
 • Dla Wandy Hes z cieszyńskiej Banotówki najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia oraz wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących Imienin przesyła siostra Krystyna z Rodzina
  .
 • W czwartek 15 czerwca swoje urodziny obchodzi Paweł Lose. Z tej okazji składam mu najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, wiele radości powodzenia w szkole i sukcesów piłkarskich oraz udanych i słonecznych wakacji tata :)
 • Droga Beato!
  Zanim skosztujemy urodzinowego tortu, złożymy Ci życzenia:Spełnienia marzeń i dużo zdrowia!
  Życzymy, aby wszystkie plany, nawet te abstrakcyjne udało się zrealizować.Życzymy szczęścia, dzięki któremu te zamierzenia będą realne.
  Życzymy pieniędzy – dzięki którym ich realizacja będzie łatwiejsza
  Ale przede wszystkim życzymy przyjaciół, z którymi te sukcesy można dzielić!
  Radości, miłości i szczęścia oraz wszystkiego, co najlepsze
  Życzą… koleżanki ze Zlotu Czarownic
 • Dobre myśli wysyłamy teraz do Pszowa. 15 czerwca swoje 27. urodziny obchodziła Agata Kempa. Od kuzynki Hanny z rodziną ze Skoczowa – moc uścisków, wiele radości i Bożego Błogosławieństwa – tego życzą najbliżsi.
 • Światłowodem życzenia płyną do Edynburga. Marzena Farana Sherlock świętowała kolejne osiemnaste urodziny. Dla Ciebie moc kwiatów, od przyjaciół ze Skoczowa. Życzenia przesyła również koleżanka z Pszczyny.


*********************

Koncert Życzeń Stela – to nowy cykl wideo, który cyklicznie pojawiać się będzie na łamach naszego portalu. Za jego pośrednictwem możecie złożyć życzenia najbliższym Wam osobom. Każdy, kto chce z okazji urodzin, imienin, czy innej rocznicy lub jubileuszu przekazać komuś coś radosnego czy powinszować z jakiegoś powodu, będzie mógł to uczynić, śląc życzenia na adres zyczenia@ox.pl. Możecie też wysłać SMS na nr 606 359 259 (nr w Play, koszt jak za zwykłego SMSa, koszt zależny od Waszego operatora) lub napisać do nas na naszym koncie na Facebooku: portalox. Pamiętajcie, żeby napisać od kogo i dla kogo są życzenia (przynajmniej imię i miejscowość).

Oczywiście zachęcamy także do tego, by nagrać życzenia samemu za pomocą tabletu, telefonu czy kamery, również i takie życzenia wyemitujemy!

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji, skracania i wyboru nadesłanych życzeń.

źródło: OX.PL
dodał: NG 18-06-2017 12:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Bawili się na trzeźwo

21-08-2017 09:20

Dobra zabawa może być bez alkoholu - przekonują i udowadniają organizatorzy Obchodów Dnia Trzeźwości w Brennej. Impreza odbyła się tam 19 sierpnia br. już po raz 19.

wyświetleń: 391komentarzy: 0

Wyjedź do SPA za darmo z ''PROFFESOREM''!

21-08-2017 07:30

W Skoczowie przy ulicy Mickiewicza (za pocztą) SZKOŁA „PROFFESOR” bezpłatnie kształci z powodzeniem słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkół Policealnych.

wyświetleń: 332komentarzy: 0

Ustroń: Bieg par

20-08-2017 20:15

122 pary wzięły udział w sobotnim (19.08) Biegu Parami, który odbył się w Ustroniu. To 27.edycja tych zawodów. Przypomnijmy, pary biegnąc w ponad 3.5 kilometrowej trasie musiały trzymać się za ręce.

wyświetleń: 3043komentarzy: 0

Puchar Beskidów rozstrzygnięty

20-08-2017 20:14

Niedzielny konkurs w czeskim Frensztacie rozstrzygnął losy rywalizacji o Puchar Beskidów. Ostatecznie po trofeum sięgnął Klemens Murańka, który zajął dzisiaj trzecie miejsce. W konkursie najlepszy okazał się Maximilian Steiner.

wyświetleń: 415komentarzy: 0

Debata w Skoczowie

20-08-2017 17:45

"Porozmawiajmy o Bezpieczeństwie - Możesz mieć na nie wpływ" na debatę społeczną wszystkich mieszkańców gminy Skoczów zapraszają organizatorzy - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie, Komisariat Policji w Skoczowie wraz z Partnerami społecznymi . 

wyświetleń: 728komentarzy: 0

Oczami niewidomego: żył obok nas - dr Maciej Krzanowski

20-08-2017 15:30

Był pierwszym i jedynym pochodzącym ze śląska cieszyńskiego po 1989 roku Senatorem RP oraz m.in. założycielem Fundacji Zdrowia Śląska Cieszyńskiego. 13 lipca 2017 roku zmarł doktor nauk medycznych Maciej Krzanowski.

wyświetleń: 976komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela OX.PL

20-08-2017 13:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

wyświetleń: 899komentarzy: 0

Zupanic najlepszy w Wiśle

20-08-2017 11:30

Wczoraj w Wiśle odbył się konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich. Najlepszy okazał się Miran Zupancic. Nas cieszy fakt, że do serii finałowej awansowało ośmiu Polaków, a jeden z nich stanął na podium.

wyświetleń: 834komentarzy: 0

Dąb zyskał patrona

20-08-2017 09:05

Dąb wyhodowany z żołędzi dębu "Cysters", najstarszego drzewa rosnącego na terenie dawnego opactwa cysterskiego w Rudach, posadzony w szpitalnym parku w Cieszynie 28 lipca ubiegłego roku – zyskał swego Patrona.

wyświetleń: 1234komentarzy: 1

Msze i nabożeństwa online

20-08-2017 07:00

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 952komentarzy: 0
Kontakt z redkacją .