Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1125komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela OX.PL

13-08-2017 17:30

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
 • Wczoraj był Dzień Pracoholików… Wszystkim pracoholikom życzymy, żeby mieli pracy pod dostatkiem ;) a poważnie – żeby potrafili też znaleźć radość w odpoczynku i czas na spędzenie go z bliskimi.
   
 • Z okazji obchodzonych 10 sierpnia urodzin najserdeczniejsze życzenia wędrują do Pauliny Hławiczki z Ustronia od Jacka z Cieszyna:

Życzę, aby zawsze towarzyszyły Ci:
w ciszy Twoje myśli i marzenia,
w bliskich Ci osobach siła i piękno stworzenia,
w otaczającym świecie radość istnienia,
w kolorach, smakach i zapachach
wielkość natchnienia, a zawsze i wszędzie niech będą z Tobą wiara, nadzieja i miłość.
Dużo zdrowia i wszystkiego, co najlepsze. Do szybkiego zobaczenia!

 •  „Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Pogódź się z życiem, takim, jakie ono jest. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie” – napisał Phil Bosmans. Te słowa skierowane są do Moniki z Cieszyna z okazji 30. Urodzin. Dużo wielkich i małych radości oraz wszystkiego najlepszego od Mirka także z Cieszyna.
   
 •  Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc. Sporo radości z tupotu maleńkich nóżek. Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku. Porozrzucanych wszędzie klocków, ciągłego przytulania okrągłej główki i wielu uścisków małych rączek. Dla Doroty i Roberta z Cieszyna z okazji narodzin małej Kasi najserdeczniejsze gratulacje od całej Rodziny z Cieszyna i okolic.
   
 •  Z okazji przypadających we wtorek 15 sierpnia Imienin - dla Maryli z Cieszyna najserdeczniejsze życzenia:

Długich lat życia, szczęścia, zdrowia i sił,
powodzenia w każdym działaniu,
spełnienia najskrytszych marzeń,
realizacji wszystkich zamiarów i planów,
pogody ducha, optymizmu
oraz wszelkiej pomyślności życzy cala Rodzina z Cieszyna.

 •  8 sierpnia Halina i Józef Raszka z Harbutowic oraz Bronisława i Jerzy Tatka ze Skoczowa obchodzili 47. rocznicę ślubu. Z tej okazji dzieci i wnuki życzą solenizantom wszystkiego najlepszego, zdrowia, błogosławieństwa bożego.
   
 •  Z okazji zbliżających się urodzin Markowi Kustrze z Ustronia długich lat życia, szczęścia, zdrowia i sił, powodzenia w pracy i całym życiu, spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji wszystkich zamiarów i planów, pogody ducha oraz nadziei na lepszą przyszłość życzą Iza z Nikolą i Łukaszem oraz babcia Aniela i dziadek Feliks.

 Przypominamy Wam, że możecie cały tydzień przesyłać swoje pozdrowienia, podziękowania i powinszowania na maila zyczenia@ox.pl , SMSem na nr telefonu 606 359 259, na Facebooku lub osobiście. Odpowiedni formularz do przesyłania życzeń umieściliśmy również na głównej stronie OX.PL. Zamieszczenie życzeń jest bezpłatne.

 Wszystkim solenizantom życzymy doskonałej zabawy, a do tańca zagra Wam zespół z Ustronia - Ustronsky, który w sierpniu przypomniał się swoim fanom remixem piosenki „Tańczyć mi się chce!”

źródło: OX.PL
dodał: NG 13-08-2017 17:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Msze i nabożeństwa online

20-08-2017 07:00

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 110komentarzy: 0

Prawie 4,5 mln na strażnicę

19-08-2017 18:55

Rozpoczęła się rozbudowa i modernizacja strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Mazańcowicach. Koszty prac to prawie 4,5 mln zł.

wyświetleń: 676komentarzy: 0

Kontrole trwają

19-08-2017 17:00

Wprawdzie wakacje zmierzają ku końcowi, jednak wakacyjne wyjazdy – a co za tym idzie – policyjne kontrole - trwają.

wyświetleń: 850komentarzy: 0

Burza i wichura - jak się zachować?

19-08-2017 15:00

Burze na razie odpuściły w regionie, jednak nie na długo - na północy i zachodzie kraju może zagrzmieć już jutro (18.08) zaś na Śląsku w niedzielę (19.08).

wyświetleń: 1443komentarzy: 1

Rotunda czeka na Twój głos

19-08-2017 12:30

Rotunda z cieszyńskiego Wzgórza Zamkowego czeka na Twój głos! Ma szansę zostać jednym z 7 Nowych Cudów Polski. Ty zaś masz szansę na nagrody!

wyświetleń: 1186komentarzy: 5

Jaworze: Jesienią stanie arboretum

19-08-2017 10:15

Arboretum, czyli mini-ogród botaniczny stanąć ma jesienią br. w centrum Jaworza. To pomysł gminy na przyciągnięcie turystów, na zagospodarowanie terenu wokół budynku urzędu oraz na stworzenie centrum wypoczynku dla mieszkańców.

wyświetleń: 1175komentarzy: 0

''Koniarze'' pamiętają o Wuju Rychu i Czesiu Janiku

19-08-2017 08:00

Sekcję jeździecką przy Cieszyńskim Klubie Hokejowym założył Ryszard Kwietniewski powszechnie znany w Cieszynie jako „Wujo Rycho” w 1994 roku. I to był początek zorganizowanego jeździectwa nad Olzą. Dziś tradycję kontynuuje Klub Jeździecki Cieszyn – Pastwiska. W sumie możemy więc mówić o 23-letniej historii.

wyświetleń: 1023komentarzy: 0

Laserem celowali w rotundę

18-08-2017 20:00

Przez kilka ostatnich dni nie można było podejść w okolice cieszyńskiej rotundy. Pracownicy naukowi Uniwersytetu Warszawskiego specjalnym skanerem utrwalali trójwymiarowy obraz budowli.

wyświetleń: 2243komentarzy: 1

Weekendowe Propozycje Rowerowe (WPR, trasa 30):

18-08-2017 18:20

Trasa, którą tym razem wybrałem to typowy szlak grzbietowy, idealnie nadający się na krótkie wycieczki w okolicach Ustronia i Wisły. Prowadzi przez szczyty gór bardzo często odwiedzane przez rowerzystów oraz turystów pieszych. Łatwy dostęp, szerokie szutrowe, choć nieraz też kamieniste, drogi oraz wspaniałe widoki to główne atuty. Jest to też trasa, na której można sprawdzić nie tylko swoja kondycję, ale też technikę jazdy.

wyświetleń: 1422komentarzy: 0

Na Katowice tylko w prawo

18-08-2017 16:30

Od dzisiaj (18 sierpnia) wyjeżdżając z ulicy Wiślańskiej w Skoczowie nie skręcimy już w kierunku Katowic na DK-81. Właśnie nastąpiła, zapowiadana przez Generalną Dyrekcję Dróg i Autostrad, zmiana organizacji ruchu. Czy poprawi to bezpieczeństwo na tym skrzyżowaniu?

wyświetleń: 12263komentarzy: 6
Kontakt z redkacją .