Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1772komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela OX.PL

27-08-2017 12:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
  • W kalendarzu świąt nietypowych mamy dzisiaj Dzień TIRa. Wszystkim Panom i Paniom prowadzącym te potężne maszyny życzymy zawsze dużo miejsca do wywijania rogala, bezproblemowych wtulań się, jak najmniej spotkań z aligatorami i miśkami z suszarkami.
  • W Dniu 35. Urodzin dla Łukasza ze Skoczowa życzenia śle Jacek z Cieszyna.

Dużo zdrowia, sił i energii potrzebnych do realizacji każdego przedsięwzięcia – zarówno w przestrzeni osobistej, jak i zawodowej. Twórczej odwagi i wytrwałości w każdym projekcie – począwszy od „zajawek” po wielkie pełnobudżetowe i pełnometrażowe formaty. Spełnienia osobistego i artystycznego, samej pozytywnej aury i dobrych ludzi wokół Ciebie, z którymi czujesz, że żyjesz. Czynnego wulkanu, zawsze otwartej pracowni, spokoju w sercu i wszystkiego, o czym marzysz!

  • Z okazji zbliżających się Urodzin dla Danuty z Cieszyna, która obecnie mieszka w Kanadzie.

Życzymy Ci szczęścia, wiele radości, stu lat życia i pomyślnej przyszłości. Dużo zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wszystkiego, co najlepsze. Błogosławieństwa Bożego oraz samych dobrych chwil w gronie rodzinnym! Do szybkiego zobaczenia w Cieszynie! Życzy cala rodzina z Dębowca i Cieszyna!

  • 24 sierpnia swoje urodziny obchodził Adam Bubik z Czeskiego Cieszyna.

Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem móc wspominać ją z radością.
Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i optymizmu
Smakuj życia i układaj je na swój własny sposób.
Żyj najpiękniej jak umiesz w zgodzie z ludźmi i samym sobą.
Spełniaj się w każdej przestrzeni!
Dużo zdrowia, mnóstwa koncertów i wszystkiego najlepszego od całej redakcji OX. pl

  • 1 września swoje urodziny będzie obchodził Mieczysław z Dębowca.

Z serca płyną te życzenia:
W datę Twego urodzenia
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci zawsze służy,
Uśmiech stale miej na twarzy,
Niech się spełni, o czym marzysz!
Niech Ci towarzyszy zgoda
Miłość, wiara i pogoda.
Dużo zdrowia, Błogosławieństwa Bożego i wszystkiego, o czym marzysz życzy cała Rodzina z Dębowca, Cieszyna i Kanady.

Dla wszystkich solenizantów piosenka młodego, obiecującego rapera z Jaworzynki pod tytułem „Z zewnątrz”. Jak pisze Mefiu, „To już drugi klip video zrobiony bez profesjonalistów, z pomocą kolegów i z gigantycznym poświęceniem czasu i serca”. Gratulujemy efektu i zachęcamy do słuchania.
 


Możecie cały tydzień przesyłać swoje pozdrowienia, podziękowania i powinszowania na maila zyczenia@ox.pl ,

Można je posyłać także SMSem na nr telefonu 606 359 259, piszcie na Facebooku , przyjdźcie osobiście do redakcji, a także korzystajcie z formularza na stronie głównej OX.PL. Zamieszczenie życzeń jest bezpłatne.

źródło: ox.pl
dodał: JB 27-08-2017 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Lubisz ludzi? Pomóż rodzinom!

20-11-2017 18:10

Pomagają od szesnastu lat. Z roku na rok akcja przybiera na sile. Do pomocy w ramach Szlachetnej Paczki włączają się już nie tylko pojedyncze osoby, ale całe grupy znajomych, pracowników firm czy instytucji. Właśnie otwarto bazę danych rodzin, które potrzebują pomocy. Nie brakuje tam osób z naszego regionu.

wyświetleń: 32komentarzy: 0

Budżet Obywatelski 2018 - lista projektów w Cieszynie

20-11-2017 16:15

29 września upłynął termin składania projektów do Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok. Od tego momentu, nad zgłoszonymi propozycjami zaczął pracować Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego, powołany przez Burmistrza Miasta Cieszyna. Ostatecznie do głosowania mieszkańców zostało dopuszczonych 20 projektów, na które cieszyniacy będą mogli oddawać swój głos od 1 do 29 grudnia 2017 roku.

wyświetleń: 333komentarzy: 2

Tablice już w Strumieniu

20-11-2017 15:15

Tablice multimedialne trafiły do szkół w Drogomyślu i Pruchnej. Gmina Strumień pozyskała na ten cel dofinansowanie z rządowego programu „Aktywna tablica”.

wyświetleń: 215komentarzy: 0

Odszedł mistrz filigranu cieszyńskiego

20-11-2017 14:35

Zmarł Kazimierz Wawrzyk ustroński złotnik, mistrz filigranu cieszyńskiego. Biżuteria wykonana przez zmarłego zdobi stroje cieszyńskie wielu zespołów regionalnych. Kazimierz Wawrzak w ubiegłym, 2016r. otrzymał doroczną nagrodę za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury Miasta Ustroń.

wyświetleń: 1109komentarzy: 0

Czytomania w Górkach Wielkich

20-11-2017 13:25

Aż 57 uczniów ze wszystkich szkół podstawowych, 17 listopada zapełniło salę gimnastyczną Zespołu Szkół Publicznych w Górkach Wielkich. W Gminie Brenna odbyła się II edycja Gminnego Konkursu Pięknego Czytania „Czytomania”.

wyświetleń: 259komentarzy: 0

Zmarł inż. Wisław Wiatrak, konstruktor auta Beskid

20-11-2017 12:00

Stworzył prototyp samochodu Beskid oraz zaprojektował Syrenę 105 w wersji użytkowej Bosto. Nie żyje inż. Wiesław Wiatrak.

wyświetleń: 1825komentarzy: 1

Japończyk najlepszy w Wiśle

20-11-2017 10:30

Junshiro Kobayashi został zwycięzcą pierwszego indywidualnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2017/18, który rozegrano 19 listopada na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Japończyk jest też pierwszym liderem PŚ.

wyświetleń: 390komentarzy: 0

Oszustwo ''na fachowca'' i ''pracownika ZUS''

20-11-2017 09:15

Pomysłowość oszustów wydaje się niewyczerpana – w Bielsku doszło do oszustwa „na hydraulika”, a w Jastrzębiu-Zdroju na „pracownika ZUS”.

wyświetleń: 2220komentarzy: 2

NZOZ DĘBOWIEC ZAPRASZA!

20-11-2017 07:30

NZOZ Dębowiec zaprasza pacjentów do poradni dermatologicznej, ginekologicznej, endokrynologicznej, kardiologicznej i dietetycznej.

wyświetleń: 571komentarzy: 0

Judocy znowu na macie

20-11-2017 07:00

Reprezentanci Judo Cieszyn, w sobotę i niedzielę (18-19.11), wzięli udział w dwóch turniejach. Sukcesów, po raz kolejny, nie zabrakło!

wyświetleń: 459komentarzy: 0
Kontakt z redkacją .