Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1873komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela OX.PL

27-08-2017 12:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
  • W kalendarzu świąt nietypowych mamy dzisiaj Dzień TIRa. Wszystkim Panom i Paniom prowadzącym te potężne maszyny życzymy zawsze dużo miejsca do wywijania rogala, bezproblemowych wtulań się, jak najmniej spotkań z aligatorami i miśkami z suszarkami.
  • W Dniu 35. Urodzin dla Łukasza ze Skoczowa życzenia śle Jacek z Cieszyna.

Dużo zdrowia, sił i energii potrzebnych do realizacji każdego przedsięwzięcia – zarówno w przestrzeni osobistej, jak i zawodowej. Twórczej odwagi i wytrwałości w każdym projekcie – począwszy od „zajawek” po wielkie pełnobudżetowe i pełnometrażowe formaty. Spełnienia osobistego i artystycznego, samej pozytywnej aury i dobrych ludzi wokół Ciebie, z którymi czujesz, że żyjesz. Czynnego wulkanu, zawsze otwartej pracowni, spokoju w sercu i wszystkiego, o czym marzysz!

  • Z okazji zbliżających się Urodzin dla Danuty z Cieszyna, która obecnie mieszka w Kanadzie.

Życzymy Ci szczęścia, wiele radości, stu lat życia i pomyślnej przyszłości. Dużo zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wszystkiego, co najlepsze. Błogosławieństwa Bożego oraz samych dobrych chwil w gronie rodzinnym! Do szybkiego zobaczenia w Cieszynie! Życzy cala rodzina z Dębowca i Cieszyna!

  • 24 sierpnia swoje urodziny obchodził Adam Bubik z Czeskiego Cieszyna.

Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem móc wspominać ją z radością.
Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i optymizmu
Smakuj życia i układaj je na swój własny sposób.
Żyj najpiękniej jak umiesz w zgodzie z ludźmi i samym sobą.
Spełniaj się w każdej przestrzeni!
Dużo zdrowia, mnóstwa koncertów i wszystkiego najlepszego od całej redakcji OX. pl

  • 1 września swoje urodziny będzie obchodził Mieczysław z Dębowca.

Z serca płyną te życzenia:
W datę Twego urodzenia
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci zawsze służy,
Uśmiech stale miej na twarzy,
Niech się spełni, o czym marzysz!
Niech Ci towarzyszy zgoda
Miłość, wiara i pogoda.
Dużo zdrowia, Błogosławieństwa Bożego i wszystkiego, o czym marzysz życzy cała Rodzina z Dębowca, Cieszyna i Kanady.

Dla wszystkich solenizantów piosenka młodego, obiecującego rapera z Jaworzynki pod tytułem „Z zewnątrz”. Jak pisze Mefiu, „To już drugi klip video zrobiony bez profesjonalistów, z pomocą kolegów i z gigantycznym poświęceniem czasu i serca”. Gratulujemy efektu i zachęcamy do słuchania.
 


Możecie cały tydzień przesyłać swoje pozdrowienia, podziękowania i powinszowania na maila zyczenia@ox.pl ,

Można je posyłać także SMSem na nr telefonu 606 359 259, piszcie na Facebooku , przyjdźcie osobiście do redakcji, a także korzystajcie z formularza na stronie głównej OX.PL. Zamieszczenie życzeń jest bezpłatne.

źródło: ox.pl
dodał: JB 27-08-2017 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Oczami niewidomego: choroby oczu (2) zaćma

18-03-2018 09:30

Każdy z nas posiada wiele zmysłów: smak, węch, zapach, słuch, wzrok itp. Każdy z nich jest nam przydatnym w codziennym życiu społecznym, zawodowym i prywatnym. Cenimy sobie je raz więcej raz mniej, jednak ciężko nam sobie wyobrazić życie bez nich.

wyświetleń: 127komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

18-03-2018 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne. 

wyświetleń: 507komentarzy: 0

Noc Muzeów z kotem na plakacie

17-03-2018 21:00

Śpiący kot z najeżoną sierścią, która kształtem przypomina cieszyńskie zabytki – tak, prezentuje się plakat tegorocznej 11. edycji Cieszyńskiej Nocy Muzeów. Taką decyzję podjęli wczoraj (16.03) przedstawiciele instytucji, które wezmą udział w Nocy Muzeów 25 maja.

wyświetleń: 563komentarzy: 3

Punkty zdobył tylko Kupczak, Słowiok poza ''30''

17-03-2018 20:55

Kombinatorzy norwescy przenieśli się do Klingenthal, gdzie odbędą się już jedne z ostatnich konkursów w tej edycji Pucharu Świata. W sobotę (17 marca) najlepszy okazał się reprezentant gospodarzy, Fabian Riessle. Najwyżej z Polaków - Szczepan Kupczak - został sklasyfikowany na 26. miejscu.

wyświetleń: 154komentarzy: 0

Pardubice wygrały u siebie pierwsze spotkanie

17-03-2018 20:30

Po dwóch zwycięstwach, we własnej hali, hokeiści Trzyńca udali się do Pardubic, na kolejne dwa mecze, w ramach ćwierćfinału play-off. Niestety, podopieczni Vaclava Varadi sobotnie spotkanie przegrali i w serii, do czterech zwycięstw, prowadzą już tylko 2:1.

wyświetleń: 152komentarzy: 0

Troje skoczków WSS Wisła zdobyło punkty

17-03-2018 20:15

Za nami przedostatni konkurs Pucharu Kontynentalnego w tym sezonie. Skoczkowie, podczas ostatniego weekendu zmagań, rywalizują w Czajkowskim.

wyświetleń: 383komentarzy: 0

Polscy skoczkowie zajęli drugie miejsce w konkursie drużynowym

17-03-2018 19:00

Podopieczni Stefana Horngachera uplasowali się na drugiej pozycji, w konkursie drużynowym na mamuciej skoczni w Vikersund. Wygrali ci, co mieli wygrać, czyli Norwegowie.

wyświetleń: 562komentarzy: 0

Są pieniądze na sprzęt

17-03-2018 17:45

Dzięki wspólnemu projektowi Szkoły z Drogomyśla i  Z Vratimova dofinansowanemu  z Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński – Těšínské Slezsko placówka w Drogomyśłu zyska nowy sprzęt.

wyświetleń: 660komentarzy: 0

Znaczny stopień niepełnosprawności - ulgi i uprawnienia

17-03-2018 16:35

Na wstępie warto podkreślić, że przy większości poniższych ulg i uprawnień wystarczy orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności – wydane przez Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Cieszynie– lub orzeczenia równoważne, np. wydane przez ZUS, o całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji czy wydawane niegdyś – o I grupie inwalidztwa.

wyświetleń: 1673komentarzy: 0

Pościg ulicami Ustronia

17-03-2018 14:55

Policjanci dziś (17.03.2018) zatrzymali w Ustroniu po pościgu  21- letniego mieszkańca Żor. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli po tym, jak przekroczył dozwoloną prędkość. Jak się okazało był w dodatku nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem.  

wyświetleń: 6494komentarzy: 3
Kontakt z redkacją .