Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1826komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela OX.PL

27-08-2017 12:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
  • W kalendarzu świąt nietypowych mamy dzisiaj Dzień TIRa. Wszystkim Panom i Paniom prowadzącym te potężne maszyny życzymy zawsze dużo miejsca do wywijania rogala, bezproblemowych wtulań się, jak najmniej spotkań z aligatorami i miśkami z suszarkami.
  • W Dniu 35. Urodzin dla Łukasza ze Skoczowa życzenia śle Jacek z Cieszyna.

Dużo zdrowia, sił i energii potrzebnych do realizacji każdego przedsięwzięcia – zarówno w przestrzeni osobistej, jak i zawodowej. Twórczej odwagi i wytrwałości w każdym projekcie – począwszy od „zajawek” po wielkie pełnobudżetowe i pełnometrażowe formaty. Spełnienia osobistego i artystycznego, samej pozytywnej aury i dobrych ludzi wokół Ciebie, z którymi czujesz, że żyjesz. Czynnego wulkanu, zawsze otwartej pracowni, spokoju w sercu i wszystkiego, o czym marzysz!

  • Z okazji zbliżających się Urodzin dla Danuty z Cieszyna, która obecnie mieszka w Kanadzie.

Życzymy Ci szczęścia, wiele radości, stu lat życia i pomyślnej przyszłości. Dużo zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wszystkiego, co najlepsze. Błogosławieństwa Bożego oraz samych dobrych chwil w gronie rodzinnym! Do szybkiego zobaczenia w Cieszynie! Życzy cala rodzina z Dębowca i Cieszyna!

  • 24 sierpnia swoje urodziny obchodził Adam Bubik z Czeskiego Cieszyna.

Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem móc wspominać ją z radością.
Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i optymizmu
Smakuj życia i układaj je na swój własny sposób.
Żyj najpiękniej jak umiesz w zgodzie z ludźmi i samym sobą.
Spełniaj się w każdej przestrzeni!
Dużo zdrowia, mnóstwa koncertów i wszystkiego najlepszego od całej redakcji OX. pl

  • 1 września swoje urodziny będzie obchodził Mieczysław z Dębowca.

Z serca płyną te życzenia:
W datę Twego urodzenia
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci zawsze służy,
Uśmiech stale miej na twarzy,
Niech się spełni, o czym marzysz!
Niech Ci towarzyszy zgoda
Miłość, wiara i pogoda.
Dużo zdrowia, Błogosławieństwa Bożego i wszystkiego, o czym marzysz życzy cała Rodzina z Dębowca, Cieszyna i Kanady.

Dla wszystkich solenizantów piosenka młodego, obiecującego rapera z Jaworzynki pod tytułem „Z zewnątrz”. Jak pisze Mefiu, „To już drugi klip video zrobiony bez profesjonalistów, z pomocą kolegów i z gigantycznym poświęceniem czasu i serca”. Gratulujemy efektu i zachęcamy do słuchania.
 


Możecie cały tydzień przesyłać swoje pozdrowienia, podziękowania i powinszowania na maila zyczenia@ox.pl ,

Można je posyłać także SMSem na nr telefonu 606 359 259, piszcie na Facebooku , przyjdźcie osobiście do redakcji, a także korzystajcie z formularza na stronie głównej OX.PL. Zamieszczenie życzeń jest bezpłatne.

źródło: ox.pl
dodał: JB 27-08-2017 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Brenna - słońce ogrzeje szkołę

16-01-2018 10:30

Niebawem ruszą prace remontowe w Szkole Podstawowej nr 2 w Brennej. Wójt gminy właśnie podpisał umowę z wykonawcą. Zakres prac w placówce jest bardzo szeroki.

wyświetleń: 81komentarzy: 0

Znowu wieje

16-01-2018 09:55

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem

wyświetleń: 348komentarzy: 1

ZSGH najlepsze na Śląsku

16-01-2018 09:15

Ranking Liceów i Techników Perspektywy to lista szkół, których uczniowie osiągają szczególne sukcesy, zarówno jeżeli chodzi o wyniki maturalne, jak i o udział w olimpiadach, czy też o wyniki egzaminów zawodowych (w przypadku rankingu techników). Został już ogłoszony ranking najlepszych szkół w edycji Perspektywy 2018, w którym bardzo wysoko uplasował się Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle.

wyświetleń: 252komentarzy: 0

Opłaty za wjazd do miast

16-01-2018 07:30

W związku ze zmianami w prawie, w przeciągu najbliższych lat, a może nawet miesięcy kierowcy mogą się bardzo zdziwić. Wszystko za sprawą faktu, że rząd przyjął projekt ustawy, zakładającej możliwość pobierania opłat za wjazd do centrów miast. O tym, czy kierowcy zapłacą za dojazd do centrum określonego miasta nawet 30 zł mają zadecydować samorządy terytorialne.

wyświetleń: 1525komentarzy: 1

''Melodie Świata'' z podziękowaniami

15-01-2018 23:25

Wczoraj (14.01) w Hotelu Gołębiewski w Wiśle odbył się Koncert Noworoczny  "Melodie Świata". To inaugurujące rok 2018 spotkanie było okazją do podziękowań lokalnym firmom i instytucjom, które współpracują z Miastem Wisła.

wyświetleń: 462komentarzy: 0

Drugie zwycięstwo, w tym roku, odnieśli cieszyńscy tenisiści

15-01-2018 23:21

Tenisiści stołowi Fundacji Talent Sferawent Cieszyn mają za sobą przedostatni mecz pierwszej rundy. Wczoraj (15.01) odnieśli dwunaste (w czternastu meczach) zwycięstwo w tym sezonie.

wyświetleń: 203komentarzy: 0

Ponad 117 tys. zł zebrano w Cieszynie

15-01-2018 19:30

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała wczoraj (14.01) w Cieszynie. Zbiórce publicznej towarzyszyły liczne atrakcje. Cieszyński Sztab 26. Finału WOŚP postawił m.in. na koncerty, zajęcia dla najmłodszych, licytacje i wydarzenia sportowe. Nie zabrakło również cieszącego się dużym zainteresowaniem morsowania na cieszyńskim Rynku.

wyświetleń: 1726komentarzy: 1

Intymny i kameralny koncert Johna Portera

15-01-2018 18:00

W sobotę (13.01) we wnętrzach cieszyńskiego Browaru Zamkowego odbył się koncert walijskiego muzyka, kompozytora i tekściarza Johna Portera. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z artystą. 

wyświetleń: 772komentarzy: 2

Ustroń: Inauguracja akcji ''Bezpieczne ferie''

15-01-2018 17:55

W niedzielę 15.01.2018  w Ustroniu na stoku Czantorii, cieszyńscy policjanci zainaugurowali akcję "Bezpieczne ferie 2018".

wyświetleń: 492komentarzy: 0

Starostowie o zdrowiu

15-01-2018 17:30

Na zaproszenie Starosty Cieszyńskiego Janusza Króla w Rezydencji Prezydenta RP Zamek w Wiśle odbyło się posiedzenie Konwentu Powiatów Województwa Śląskiego. W posiedzeniu wziął udział Wicewojewoda Śląski Jan Chrząszcz, który podziękował starostom za dotychczasową współpracę.

wyświetleń: 756komentarzy: 0
Kontakt z redkacją .