Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1156komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela

08-10-2017 12:15

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

5 października urodziny świętował redaktor Paweł Grucza. Pawle – wszystkiego dobrego z tej okazji, wielu ciekawych pomysłów i jeszcze lepszych obrazków – życzą koledzy i koleżanki ze Skoczowa.

Teraz dobre słowa popłyną do Rudnika koło Raciborza. Życzenia dla córki Klaudii i Jarosława Krężel z okazji 30 rocznicy ślubu - najlepsze z serc płynące życzenia, by wasze szczęście nie znało miary, by codziennie świeciło wam słońce, by wasze uczucie było zawsze wyjątkowo gorące, zdrowia i błogosławieństwa Bożego na dalsze lata waszego wspólnego życia. Wszystkiego najlepszego, 100 lat! życzą Rodzice - Halina i Janusz z Cieszyna

Dla Jadwigi z Cieszyna z okazji Imienin szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu. A także Błogosławieństwa Bożego, sukcesów, dużo uśmiechów, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych w życiu przyjemnych wrażeń, życzy cała Rodzina z Cieszyna.

Dla Edwarda z Cieszyna – Z okazji zbliżających się Imienin składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i uśmiechu każdego dnia. By Ci zawsze się szczęściło, a zdrowie Cię nigdy nie opuściło. Wszystkiego najlepszego Dla solenizanta drogiego! od całej Rodziny z Cieszyna.

Dla Artura z Cieszyna w podziękowaniu za ponad 10 lat wspólnej artystycznej pracy. Najlepsze życzenia beztroskich chwil, wspaniałych momentów i tylko udanych eksperymentów. Niech otaczają Cię przyjaciele a życie płynie Ci w rytmie radości. Dużo zdrowia i powodzenia w życiu osobistym i zawodowym. Życzą Rafał i Tomek z zespołu Konkret z Cieszyna.

Dla świeżo obronionego Pana Magistra Rafała z Cieszyna serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów na polu zawodowym i osobistym. Wszystkiego co najlepsze i spełnienia najskrytszych marzeń – od całej rodziny z Cieszyna.

A już za kilka dni Święto Edukacji Narodowej! - W podziękowaniu, za trudną pracę i wskazywanie młodym właściwej drogi, W tym jednym z najważniejszych dni w roku szkolnym, w dniu święta wszystkich nauczycieli, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów!

Czekamy na Wasze powinszowania przez cały następny tydzień – możecie je przesyłać na maila zyczenia@ox.pl, SMSem na nr telefonu 606 359 259, na Facebooku czy przez formularz na stronie głównej OX.PL. Zamieszczenie życzeń jest bezpłatne.

źródło: ox.pl
dodał: JB 08-10-2017 12:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wisła - trwa remont dworca

17-02-2018 19:00

Trwają prace renowacyjne dworca kolejowego w Wiśle. Budynek w lecie ma zostać oddany do użytku i służyć podróżującym. Inwestycja oznacza też pierwszą część budowy węzła przesiadkowego w mieście.

wyświetleń: 455komentarzy: 0

Na wino do urzędu...

17-02-2018 18:55

To była nietypowa interwencja Straży Miejskiej w Cieszynie. Mundurowi interweniowali w budynku Urzędu Miasta. Dwóch panów zbyt dosłownie wzieło sobie do serca hasło ''urząd przyjazny dla petenta...''

wyświetleń: 411komentarzy: 0

Paliło się w Bąkowie

17-02-2018 18:50

Przy ulicy Golasowickiej w Bąkowie dzisiaj musieli interweniować strażacy.

wyświetleń: 440komentarzy: 0

Oczami niewidomego: wytyczne do programu ''Aktywny Samorząd 2018''

17-02-2018 17:30

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął dokument „Kierunki działań oraz warunki brzegowe” obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2018 roku.

wyświetleń: 200komentarzy: 0

Wiadomości dla fanów piłki nożnej

17-02-2018 16:00

Już za miesiąc, ligowe rozgrywki wznowią piłkarze IV ligi i Okręgówki. Z kolei zawodnicy z klubów A i B-klasowych, wrócą do rywalizacji w kwietniu. Przedstawiamy najświeższe wiadomości z klubów naszego regionu.

wyświetleń: 506komentarzy: 0

OX Sonda - pytamy o sposoby na grypę.

17-02-2018 13:30

OX Sonda - To Wasz głos w rożnych sprawach. Dziś pytamy o sposoby na grypę ... A jaki jest Twój sposób ? Pisz w komentarzu. Jeżeli macie pomysły na kolejne sondy - komentujcie lub piszcie na redakcja@ox.pl. Zapraszamy! 

wyświetleń: 658komentarzy: 1

Utrudnienia na Katowickiej - już wkrótce

17-02-2018 11:20

Teoretycznie, już za kilka tygodni ma w Cieszynie ruszyć przebudowa ulicy Katowickiej, na odcinku od rond na Pastwiskach aż po granicę miasta. Chociaż przebudowywany odcinek ma wynosić zaledwie 2 km, jest to inwestycja duża, droga i co najważniejsze dla kierowców czasochłonna, ponieważ na tym odcinku droga ma zostać wykonana praktycznie na nowo.

wyświetleń: 3242komentarzy: 3

Mam talent na bezpieczeństwo

17-02-2018 10:20

"Mam talent na bezpieczeństwo" to tytuł konkursu adresowanego do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i licealnych oraz uczestników kół zainteresowań o profilu fotograficznym, teatralnym Miejskich oraz Gminnych Ośrodków Kultury.

wyświetleń: 408komentarzy: 0

Zebrzydowice: Jubileusze Pożycia Małżeńskiego

17-02-2018 08:00

W czwartek 15.02.2018 w Zebrzydowicach odbyło się uroczyste spotkanie par małżeńskich. Okazją do spotkania były jubileusze 50-lecia, 60-lecia i 65-lecie zawarcia związku.

wyświetleń: 1182komentarzy: 0

Nowe rondo w Cieszynie?

16-02-2018 19:00

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, jakoby na ulicy Katowickiej w Cieszynie miało pojawić się kolejne rondo. Od kilku lat rond w mieście przybywa, ponieważ jest to jeden ze sposobów na upłynnienie ruchu i walkę z wszechobecnymi korkami. Tym razem jednak rondo miałoby zostać sfinansowane przez prywatnego inwestora, który chciałby w ten sposób zapewnić dojazd do sklepu, który teoretycznie miałby niedaleko ulicy Katowickiej powstać.

wyświetleń: 5938komentarzy: 7
Kontakt z redkacją .