Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1074komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela

08-10-2017 12:15

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

5 października urodziny świętował redaktor Paweł Grucza. Pawle – wszystkiego dobrego z tej okazji, wielu ciekawych pomysłów i jeszcze lepszych obrazków – życzą koledzy i koleżanki ze Skoczowa.

Teraz dobre słowa popłyną do Rudnika koło Raciborza. Życzenia dla córki Klaudii i Jarosława Krężel z okazji 30 rocznicy ślubu - najlepsze z serc płynące życzenia, by wasze szczęście nie znało miary, by codziennie świeciło wam słońce, by wasze uczucie było zawsze wyjątkowo gorące, zdrowia i błogosławieństwa Bożego na dalsze lata waszego wspólnego życia. Wszystkiego najlepszego, 100 lat! życzą Rodzice - Halina i Janusz z Cieszyna

Dla Jadwigi z Cieszyna z okazji Imienin szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu. A także Błogosławieństwa Bożego, sukcesów, dużo uśmiechów, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych w życiu przyjemnych wrażeń, życzy cała Rodzina z Cieszyna.

Dla Edwarda z Cieszyna – Z okazji zbliżających się Imienin składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i uśmiechu każdego dnia. By Ci zawsze się szczęściło, a zdrowie Cię nigdy nie opuściło. Wszystkiego najlepszego Dla solenizanta drogiego! od całej Rodziny z Cieszyna.

Dla Artura z Cieszyna w podziękowaniu za ponad 10 lat wspólnej artystycznej pracy. Najlepsze życzenia beztroskich chwil, wspaniałych momentów i tylko udanych eksperymentów. Niech otaczają Cię przyjaciele a życie płynie Ci w rytmie radości. Dużo zdrowia i powodzenia w życiu osobistym i zawodowym. Życzą Rafał i Tomek z zespołu Konkret z Cieszyna.

Dla świeżo obronionego Pana Magistra Rafała z Cieszyna serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów na polu zawodowym i osobistym. Wszystkiego co najlepsze i spełnienia najskrytszych marzeń – od całej rodziny z Cieszyna.

A już za kilka dni Święto Edukacji Narodowej! - W podziękowaniu, za trudną pracę i wskazywanie młodym właściwej drogi, W tym jednym z najważniejszych dni w roku szkolnym, w dniu święta wszystkich nauczycieli, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów!

Czekamy na Wasze powinszowania przez cały następny tydzień – możecie je przesyłać na maila zyczenia@ox.pl, SMSem na nr telefonu 606 359 259, na Facebooku czy przez formularz na stronie głównej OX.PL. Zamieszczenie życzeń jest bezpłatne.

źródło: ox.pl
dodał: JB 08-10-2017 12:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Konsultacje w sprawie projektu

14-12-2017 22:00

 We wtorek 12 grudnia w Osiedlowym Centrum Kultury i Rekreacji  w Cieszynie  odbyły się konsultacje społeczne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów uli: Bielskiej, Z. Kossak-Szatkowskiej, G. Morcinka i W. Kargera.

wyświetleń: 19komentarzy: 0

Kto czyta książki, żyje podwójnie

14-12-2017 21:00

14 grudnia 2017 r. o godz. 10.00 w sali gimnastycznej SP im. "Trzech Braci" w Hażlachu odbył się VI Powiatowy Konkurs Czytelniczy zorganizowany pod hasłem "Kto czyta książki, żyje podwójnie". Konkurs skierowany był do uczniów klas V-VII szkół podstawowych Powiatu Cieszyńskiego.  Przedmiotem zmagań była powieść Hanny Ożogowskiej pt. "Za minutę pierwsza miłość".

wyświetleń: 131komentarzy: 0

Oczami niewidomego: Gdzieś obok nas - Grzegorz Dostatni

14-12-2017 19:00

Każdy ma jakieś zainteresowania, hobby, pasje. Lubimy dobrą muzykę, interesującą książkę, dobry film. Kibicujemy jakiemuś zespołowi sportowemu, kolekcjonujemy modele, numizmaty, lubimy taniec, śpiew, różne dziedziny sztuki.

wyświetleń: 178komentarzy: 0

Wigilijne spotkanie PTTK

14-12-2017 17:15

Na tradycyjnej wigilijce spotkali się członkowie i sympatycy skoczowskiego, najstarszego w Polsce, Miejskiego Koła PTTK. Był czas podsumowań, ale nie zabrakło konkretnych propozycji wyjazdów na nadchodzący rok.

wyświetleń: 439komentarzy: 0

Uzbierali prawie 14 tysięcy

14-12-2017 16:00

Na rehabilitację Tomka Cichego i leczenie Zosi Binek zebrano 10 grudnia podczas I Koncertu Charytatywnego "Dźwięki z serca płynące” w Goleszowie prawie 14 tysięcy zł. Zebranym nie przeszkodził nawet halny.

wyświetleń: 481komentarzy: 0

System Orzekania o Niepełnosprawności - główne założenia

14-12-2017 14:40

2 lutego 2017 roku został powołany Międzyresortowy Zespół do spraw Opracowania Systemu Orzekania o Niepełnosprawności oraz Niezdolności do Pracy, który ma zreformować system orzekania o niepełnosprawności.

wyświetleń: 1167komentarzy: 4

Portal OX.PL poleca!

14-12-2017 13:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 290komentarzy: 0

Zdejszy w terminie

14-12-2017 12:00

Udało się ukończyć prace na Zdejszy w Wiśle - 11 grudnia dokonano odbioru wyremontowanej drogi na os. Zdejszy.

wyświetleń: 1242komentarzy: 1

Biblioteka na szczycie

14-12-2017 10:30

Na szczycie listy najlepszych bibliotek w Polsce ulokowała się Biblioteka Miejska w Cieszynie. Spośród 650 bibliotek publicznych zajmuje już 15 miejsce.

wyświetleń: 607komentarzy: 1

Bładnice - śmierć w mieszkaniu

14-12-2017 09:00

Najprawdopodobniej zatrucie dymem, spowodowało śmierć mężczyzny w domu w Bładnicach Dolnych. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.

wyświetleń: 8495komentarzy: 0
Kontakt z redkacją .