Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1176komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela

22-10-2017 12:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

Pierwsze życzenia płyną do Czechowic - dziedzic a konkretnie dla Eweliny i Tomka Piekarczyków, którzy świętują swoją rocznicę ślubu. Kochani wszystkiego co się szczęściem zwie wiele wzajemnej miłości, zdrowia,pociechy z dzieci (Dominika!!!!!!!) spełnienia marzeń ,wspaniałych wakacji (na Chorwacji !!) oraz powodzenia w życiu zawodowym – przesyłają starości z Cisownicy

Teraz życzenia również z okazji rocznicy ślubu. Skierowane są do państwa Renaty i Szymona Szturców. Z okazji zbliżającej się rocznicy ślubu dużo zdrowia,miłości, pociechy z dzieci, spełnienia marzeń , zaplanowania wspaniałych wakacji !!!,zadowolenia z pracy zawodowej oraz sukcesów i dalszego rozwoju firmy składają Rodzice Anna i Jan

Z okazji urodzin, które 28 października będzie obchodzić Jolanta z Cieszyna najserdeczniejsze życzenia składa cała Rodzina - przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju w pracy i powodzenia we wszystkich działaniach. Spełnienia marzeń, zero stresu i kłopotów. A takze dużo miłości i dobroci od Najbliższych oraz wszystkiego, o czym tylko marzysz i aby każda chwila przynosiła to, co w życiu najpiękniejsze.

27 października swoje urodziny będzie obchodził Zbyszek z Cieszyna, ktory obecnie mieszka w Kanadzie. Cała rodzina życzy Ci dużo odpoczynku w naszych stronach oraz spełnienia marzeń . A także dużo zdrowia, radości, powodzenia w każdym przedsięwzięciu oraz niewyczerpanych pokladow optymizmu. Pozdrawiamy i do zobaczenia w Cieszynie.

Z okazji 72 rocznicy urodzin Pani Henii - Niech ten radosny, wspaniały dzień na zawsze Twe troski, odsunie w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat – życzy Majka.

Teraz przenosimy się do Kiczyc, gdzie 50 rocznice urodzin świętuje pani Barbara Staniek. Dla ciebie Basiu kwiatów naręcza, ciepłe słowa, które pozostaną w pamięci, życzymy ci szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los ci z oczu łez nie wyciśnie,niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie, wszystko co piękne i wymarzone, w dniu twego święta,niech będzie spełnione – życzą Ewa i Henryk

Z okazji urodzin naszej koleżance redakcyjnej - Magdalenie Holeksie życzymy długich lat życia, szczęścia, zdrowia i sił, powodzenia w pracy i całym życiu, spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji dobrych zamiarów i planów, pogody ducha, nadziei na lepszą przyszłość oraz wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

25 października swoje urodziny będzie obchodzić Olga z Cieszyna. Dużo zdrowia, powodzenia na każdej płaszczyźnie swojego życia - rodzinnej, zawodowej i artystycznej. Spełnienia marzeń i dużo energii na każdy dzień! Wszystkiego najlepszego od kolegi ze szkolnej ławy z Cieszyna.

Szymonowi Spandel, który dziś kończy 40 lat spełnienia marzeń, by glany niosły Cię świat, i by ten świat był o niebo lepszy niż jest. Kolejnych 40 załognackich lat - życzy Przemek z Zebrzydowic

Na koniec jeszcze gratulacje dla Pana Sylwestra Ratajczaka. Serdeczne gratulacje z okazji przejścia na emeryturę! Niech w Twoim życiu nastanie teraz czas spokoju, radości, beztroski i spełnienia swoich marzeń. Baw się do rana, nie stresuj się niczym, dbaj o siebie i pamiętaj o swoich byłych koleżankach i kolegach z pracy! Wszystkiego dobrego życzą pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach

Dziękujemy za wszystkie nadesłane życzenia. Przypominamy, że ich emisja jest bezpłatna. Czekamy na Wasze powinszowania przez cały następny tydzień – możecie je przesyłać na maila zyczenia@ox.pl, SMSem na nr telefonu 606 359 259, na Facebooku czy przez formularz na stronie głównej OX.PL.

źródło: ox.pl
dodał: JB 22-10-2017 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Jan Olbrycht europosłem roku 2018!

21-03-2018 19:30

Jan Olbrych po raz trzeci otrzymał nagrodę MEP Awards 2018, tym razem  w kategorii sprawy gospodarcze i monetarne. Nagrodę przyznano za pracę nad wieloletnim budżetem Unii.

wyświetleń: 523komentarzy: 3

Mokate - Pracodawca Godny Zaufania

21-03-2018 17:10

Końcem lutego, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, ogłoszono wyniki VII edycji konkursu o tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”. W konkursie nagrodzono firmy, które wyróżniają się odpowiedzialną, zgodną z normami europejskimi polityką pracowniczą i socjalną. Wśród laureatów znalazło się Mokate, które otrzymało nagrodę w kategorii „programy stażowe”.

wyświetleń: 1185komentarzy: 0

Bezpieczeństwo priorytetem

21-03-2018 16:10

Promowanie właściwych zachowań i zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym – te słowa były tematem przewodnim dzisiejszego spotkania policjantów cieszyńskiej drogówki i kierowców rajdowych z uczniami szkoły w Ochabach Małych.

wyświetleń: 410komentarzy: 0

Goleszów - odbiorą stare graty

21-03-2018 15:00

Meble, ale i inne wielkogabarytowe przedmioty będzie można oddać podczas zbiórki odpadów, którą od połowy kwietnia zaplanowano w sołectwach gminy Goleszów.

wyświetleń: 1128komentarzy: 0

Gość Ox.pl - zespół ''Lunatyp'' z Cieszyna

21-03-2018 14:00

O nietypowych miejscach koncertów, byciu czarownicą i ilustracjach muzycznych. Jak Goście poradzili sobie z piosenką na żywo? Zapraszamy do oglądania i słuchania "Lunatypu".

wyświetleń: 626komentarzy: 0

Edukują by było bezpieczniej

21-03-2018 13:40

Od samego rana policjanci cieszyńskiej drogówki prowadzą na terenie całego powiatu działania "Bezpieczny pieszy". Podobnie jak w poprzednich tego typu akcjach, celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przestrzeganie przepisów związanych z korzystaniem z dróg przez pieszych. 

wyświetleń: 744komentarzy: 0

Trzecia środa za darmo w Kolejach Śląskich

21-03-2018 12:00

W poniedziałek (19.03) prezes Kolei Śląskich oficjalnie przedstawił kolejny projekt spółki, który ma wejść w życie już w najbliższą środę – 21 marca. Zgodnie z jego założeniami w każdą trzecią środę miesiąca kierowcy samochodów będą mogli poruszać się pociągami Kolei Śląskich za darmo.

wyświetleń: 1123komentarzy: 2

Historia muzyki na Śląsku Cieszyńskim

21-03-2018 10:47

We wtorek (20.03) na terenie Biblioteki Miejskiej w Cieszynie odbyło się spotkanie w ramach sekcji "przeszłość i teraźniejszość" cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W czasie spotkania zaproszony gość, prof. dr hab. Magdalena Dziadek, opowiedziała o historii muzyki na terenie Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 337komentarzy: 0

Wiosenne spotkanie nestorów

21-03-2018 09:12

We wtorek (20.03) na terenie Osiedlowego Centrum Kultury i Rekreacji, działającego przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Cieszynianka" odbyło się wiosenne spotkanie nestorów. Na uroczyste spotkanie zostali zaproszeni "nestorzy", czyli osoby, które ukończyły 75. rok życia a zamieszkują na osiedlu Pogórze w Cieszynie.

wyświetleń: 541komentarzy: 0

Wybierzcie tę najpiękniejszą!

21-03-2018 07:30

Konkurs „Popisz się pisanką” jest organizowany przez Miejskie Centrum Kultury Integrator oraz Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Do 16 marca MCK otrzymywało prace dzieci. Teraz trwa etap głosowania na najpiękniejsze prace. Zachęcamy do oglądania i głosowania! Wybierzcie tę najpiękniejszą!

wyświetleń: 1358komentarzy: 0
Kontakt z redkacją .