Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 978komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela

22-10-2017 12:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

Pierwsze życzenia płyną do Czechowic - dziedzic a konkretnie dla Eweliny i Tomka Piekarczyków, którzy świętują swoją rocznicę ślubu. Kochani wszystkiego co się szczęściem zwie wiele wzajemnej miłości, zdrowia,pociechy z dzieci (Dominika!!!!!!!) spełnienia marzeń ,wspaniałych wakacji (na Chorwacji !!) oraz powodzenia w życiu zawodowym – przesyłają starości z Cisownicy

Teraz życzenia również z okazji rocznicy ślubu. Skierowane są do państwa Renaty i Szymona Szturców. Z okazji zbliżającej się rocznicy ślubu dużo zdrowia,miłości, pociechy z dzieci, spełnienia marzeń , zaplanowania wspaniałych wakacji !!!,zadowolenia z pracy zawodowej oraz sukcesów i dalszego rozwoju firmy składają Rodzice Anna i Jan

Z okazji urodzin, które 28 października będzie obchodzić Jolanta z Cieszyna najserdeczniejsze życzenia składa cała Rodzina - przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju w pracy i powodzenia we wszystkich działaniach. Spełnienia marzeń, zero stresu i kłopotów. A takze dużo miłości i dobroci od Najbliższych oraz wszystkiego, o czym tylko marzysz i aby każda chwila przynosiła to, co w życiu najpiękniejsze.

27 października swoje urodziny będzie obchodził Zbyszek z Cieszyna, ktory obecnie mieszka w Kanadzie. Cała rodzina życzy Ci dużo odpoczynku w naszych stronach oraz spełnienia marzeń . A także dużo zdrowia, radości, powodzenia w każdym przedsięwzięciu oraz niewyczerpanych pokladow optymizmu. Pozdrawiamy i do zobaczenia w Cieszynie.

Z okazji 72 rocznicy urodzin Pani Henii - Niech ten radosny, wspaniały dzień na zawsze Twe troski, odsunie w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat – życzy Majka.

Teraz przenosimy się do Kiczyc, gdzie 50 rocznice urodzin świętuje pani Barbara Staniek. Dla ciebie Basiu kwiatów naręcza, ciepłe słowa, które pozostaną w pamięci, życzymy ci szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los ci z oczu łez nie wyciśnie,niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie, wszystko co piękne i wymarzone, w dniu twego święta,niech będzie spełnione – życzą Ewa i Henryk

Z okazji urodzin naszej koleżance redakcyjnej - Magdalenie Holeksie życzymy długich lat życia, szczęścia, zdrowia i sił, powodzenia w pracy i całym życiu, spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji dobrych zamiarów i planów, pogody ducha, nadziei na lepszą przyszłość oraz wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

25 października swoje urodziny będzie obchodzić Olga z Cieszyna. Dużo zdrowia, powodzenia na każdej płaszczyźnie swojego życia - rodzinnej, zawodowej i artystycznej. Spełnienia marzeń i dużo energii na każdy dzień! Wszystkiego najlepszego od kolegi ze szkolnej ławy z Cieszyna.

Szymonowi Spandel, który dziś kończy 40 lat spełnienia marzeń, by glany niosły Cię świat, i by ten świat był o niebo lepszy niż jest. Kolejnych 40 załognackich lat - życzy Przemek z Zebrzydowic

Na koniec jeszcze gratulacje dla Pana Sylwestra Ratajczaka. Serdeczne gratulacje z okazji przejścia na emeryturę! Niech w Twoim życiu nastanie teraz czas spokoju, radości, beztroski i spełnienia swoich marzeń. Baw się do rana, nie stresuj się niczym, dbaj o siebie i pamiętaj o swoich byłych koleżankach i kolegach z pracy! Wszystkiego dobrego życzą pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach

Dziękujemy za wszystkie nadesłane życzenia. Przypominamy, że ich emisja jest bezpłatna. Czekamy na Wasze powinszowania przez cały następny tydzień – możecie je przesyłać na maila zyczenia@ox.pl, SMSem na nr telefonu 606 359 259, na Facebooku czy przez formularz na stronie głównej OX.PL.

źródło: ox.pl
dodał: JB 22-10-2017 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Budżet Obywatelski 2018 - lista projektów w Cieszynie

20-11-2017 16:15

29 września upłynął termin składania projektów do Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok. Od tego momentu, nad zgłoszonymi propozycjami zaczął pracować Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego, powołany przez Burmistrza Miasta Cieszyna. Ostatecznie do głosowania mieszkańców zostało dopuszczonych 20 projektów, na które cieszyniacy będą mogli oddawać swój głos od 1 do 29 grudnia 2017 roku.

wyświetleń: 267komentarzy: 2

Tablice już w Strumieniu

20-11-2017 15:15

Tablice multimedialne trafiły do szkół w Drogomyślu i Pruchnej. Gmina Strumień pozyskała na ten cel dofinansowanie z rządowego programu „Aktywna tablica”.

wyświetleń: 208komentarzy: 0

Odszedł mistrz filigranu cieszyńskiego

20-11-2017 14:35

Zmarł Kazimierz Wawrzyk ustroński złotnik, mistrz filigranu cieszyńskiego. Biżuteria wykonana przez zmarłego zdobi stroje cieszyńskie wielu zespołów regionalnych. Kazimierz Wawrzak w ubiegłym, 2016r. otrzymał doroczną nagrodę za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury Miasta Ustroń.

wyświetleń: 1040komentarzy: 0

Czytomania w Górkach Wielkich

20-11-2017 13:25

Aż 57 uczniów ze wszystkich szkół podstawowych, 17 listopada zapełniło salę gimnastyczną Zespołu Szkół Publicznych w Górkach Wielkich. W Gminie Brenna odbyła się II edycja Gminnego Konkursu Pięknego Czytania „Czytomania”.

wyświetleń: 250komentarzy: 0

Zmarł inż. Wisław Wiatrak, konstruktor auta Beskid

20-11-2017 12:00

Stworzył prototyp samochodu Beskid oraz zaprojektował Syrenę 105 w wersji użytkowej Bosto. Nie żyje inż. Wiesław Wiatrak.

wyświetleń: 1767komentarzy: 1

Japończyk najlepszy w Wiśle

20-11-2017 10:30

Junshiro Kobayashi został zwycięzcą pierwszego indywidualnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2017/18, który rozegrano 19 listopada na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Japończyk jest też pierwszym liderem PŚ.

wyświetleń: 382komentarzy: 0

Oszustwo ''na fachowca'' i ''pracownika ZUS''

20-11-2017 09:15

Pomysłowość oszustów wydaje się niewyczerpana – w Bielsku doszło do oszustwa „na hydraulika”, a w Jastrzębiu-Zdroju na „pracownika ZUS”.

wyświetleń: 2182komentarzy: 2

NZOZ DĘBOWIEC ZAPRASZA!

20-11-2017 07:30

NZOZ Dębowiec zaprasza pacjentów do poradni dermatologicznej, ginekologicznej, endokrynologicznej, kardiologicznej i dietetycznej.

wyświetleń: 563komentarzy: 0

Judocy znowu na macie

20-11-2017 07:00

Reprezentanci Judo Cieszyn, w sobotę i niedzielę (18-19.11), wzięli udział w dwóch turniejach. Sukcesów, po raz kolejny, nie zabrakło!

wyświetleń: 450komentarzy: 0

#mamczasrozmawiac

19-11-2017 19:00

Wystartowała kampania edukacyjna Krajowego Centrum ds. AIDS „Mam czas rozmawiać (#mamczasrozmawiac)” promująca dialog międzypokoleniowy o zdrowiu, a zwłaszcza o tematach trudnych, takich jak choroby przenoszone drogą płciową, w tym HIV. Rozpoczyna się też Europejski Tydzień Testowania na HIV.

wyświetleń: 493komentarzy: 1
Kontakt z redkacją .