Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1094komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela

22-10-2017 12:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

Pierwsze życzenia płyną do Czechowic - dziedzic a konkretnie dla Eweliny i Tomka Piekarczyków, którzy świętują swoją rocznicę ślubu. Kochani wszystkiego co się szczęściem zwie wiele wzajemnej miłości, zdrowia,pociechy z dzieci (Dominika!!!!!!!) spełnienia marzeń ,wspaniałych wakacji (na Chorwacji !!) oraz powodzenia w życiu zawodowym – przesyłają starości z Cisownicy

Teraz życzenia również z okazji rocznicy ślubu. Skierowane są do państwa Renaty i Szymona Szturców. Z okazji zbliżającej się rocznicy ślubu dużo zdrowia,miłości, pociechy z dzieci, spełnienia marzeń , zaplanowania wspaniałych wakacji !!!,zadowolenia z pracy zawodowej oraz sukcesów i dalszego rozwoju firmy składają Rodzice Anna i Jan

Z okazji urodzin, które 28 października będzie obchodzić Jolanta z Cieszyna najserdeczniejsze życzenia składa cała Rodzina - przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju w pracy i powodzenia we wszystkich działaniach. Spełnienia marzeń, zero stresu i kłopotów. A takze dużo miłości i dobroci od Najbliższych oraz wszystkiego, o czym tylko marzysz i aby każda chwila przynosiła to, co w życiu najpiękniejsze.

27 października swoje urodziny będzie obchodził Zbyszek z Cieszyna, ktory obecnie mieszka w Kanadzie. Cała rodzina życzy Ci dużo odpoczynku w naszych stronach oraz spełnienia marzeń . A także dużo zdrowia, radości, powodzenia w każdym przedsięwzięciu oraz niewyczerpanych pokladow optymizmu. Pozdrawiamy i do zobaczenia w Cieszynie.

Z okazji 72 rocznicy urodzin Pani Henii - Niech ten radosny, wspaniały dzień na zawsze Twe troski, odsunie w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat – życzy Majka.

Teraz przenosimy się do Kiczyc, gdzie 50 rocznice urodzin świętuje pani Barbara Staniek. Dla ciebie Basiu kwiatów naręcza, ciepłe słowa, które pozostaną w pamięci, życzymy ci szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los ci z oczu łez nie wyciśnie,niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie, wszystko co piękne i wymarzone, w dniu twego święta,niech będzie spełnione – życzą Ewa i Henryk

Z okazji urodzin naszej koleżance redakcyjnej - Magdalenie Holeksie życzymy długich lat życia, szczęścia, zdrowia i sił, powodzenia w pracy i całym życiu, spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji dobrych zamiarów i planów, pogody ducha, nadziei na lepszą przyszłość oraz wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

25 października swoje urodziny będzie obchodzić Olga z Cieszyna. Dużo zdrowia, powodzenia na każdej płaszczyźnie swojego życia - rodzinnej, zawodowej i artystycznej. Spełnienia marzeń i dużo energii na każdy dzień! Wszystkiego najlepszego od kolegi ze szkolnej ławy z Cieszyna.

Szymonowi Spandel, który dziś kończy 40 lat spełnienia marzeń, by glany niosły Cię świat, i by ten świat był o niebo lepszy niż jest. Kolejnych 40 załognackich lat - życzy Przemek z Zebrzydowic

Na koniec jeszcze gratulacje dla Pana Sylwestra Ratajczaka. Serdeczne gratulacje z okazji przejścia na emeryturę! Niech w Twoim życiu nastanie teraz czas spokoju, radości, beztroski i spełnienia swoich marzeń. Baw się do rana, nie stresuj się niczym, dbaj o siebie i pamiętaj o swoich byłych koleżankach i kolegach z pracy! Wszystkiego dobrego życzą pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach

Dziękujemy za wszystkie nadesłane życzenia. Przypominamy, że ich emisja jest bezpłatna. Czekamy na Wasze powinszowania przez cały następny tydzień – możecie je przesyłać na maila zyczenia@ox.pl, SMSem na nr telefonu 606 359 259, na Facebooku czy przez formularz na stronie głównej OX.PL.

źródło: ox.pl
dodał: JB 22-10-2017 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Cieszyn: Które drogi zostaną wyremontowane?

17-01-2018 07:30

Jakie cieszyńskie drogi zostały ujęte w planach inwestycyjnych na ten rok? Na ostatniej konferencji prasowej Burmistrz Cieszyna wspomniał m.in. o ulicy Solnej, czy Al. Piastowskiej.

wyświetleń: 130komentarzy: 0

Stalownicy odrobili straty z pierwszego meczu, ale w karnych lepsi byli Finowie

16-01-2018 23:59

Koniec pięknej przygody Trzyńca z Ligą Mistrzów. Pięknej, bo podopieczni Vaclava Varadi napisali nowy rozdział w historii klubu. Rozdział, który zakończył się w półfinale.

wyświetleń: 145komentarzy: 0

Strajk kobiet w Cieszynie

16-01-2018 22:25

Jutro (17.01) kobiety znów wyjdą na ulice. Strajk pod hasłem ''Deja Vu'' odbędzie się nie tylko w wielkich miastach. Swój udział w akcji zapowiedziały również mniejsze miejscowości. W Cieszynie Strajk Kobiet odbył się dziś (16.01).

wyświetleń: 677komentarzy: 5

Na papierze dłużej potrwa

16-01-2018 20:15

Zazwyczaj myślimy o tym w drugiej połowie kwietnia, ale urzędy skarbowe już przypominają, że można składać zeznania podatkowe. Najlepiej drogą elektroniczną, bo przy okienku od tego roku postoimy dłużej. Chcesz zaoszczędzić czas, złóż zeznanie podatkowe elektronicznie - do tego namawia Urząd Skarbowy w Cieszynie.

wyświetleń: 618komentarzy: 0

Halo drogowcy - mamy zimę

16-01-2018 19:15

Być może dodatnie temperatury i brak śniegu uśpiły czujność drogowców, jednak to nie jest to żadnym usprawiedliwieniem. Bo to, co dzisiaj po południu działo się na niektórych odcinkach dróg w naszym powiecie, kierowcy nazywali krótko - żenadą. Więcej słów nie nadaje się do cytowania.

wyświetleń: 3890komentarzy: 8

Sejmik przyjął budżet

16-01-2018 17:25

Sejmik Województwa Śląskiego przyjął Wieloletnią Prognozę Finansową na lata 2018-2030 oraz budżet województwa na 2018 r. Za przyjęciem uchwały budżetowej było 25 radnych, 13 opowiedziało się przeciw

wyświetleń: 343komentarzy: 0

Gdzie szusować/ gdzie na łyżwy? (odc. 6 sezon 2017/2018)

16-01-2018 16:00

Dzięki mroźnej pogodzie uruchomione zostały kolejne wyciągi narciarskie. Narciarze mogą szykować się do podboju stoków. W Wiśle wyciągi są czynne!  

wyświetleń: 663komentarzy: 0

Najmłodsi stela 05/629/2018

16-01-2018 14:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3259komentarzy: 0

Prezydent pochodzący z Jabłonkowa?

16-01-2018 12:30

W Czechach trwają wybory prezydenckie. Aktualny prezydent Milosz Zeman, któremu przy założeniu, że frekwencja będzie niska „wróżono” że może wygrać w pierwszej turze, udało się otrzymać 38,6 proc. głosów,  tuż za nim jest, pochodzący z Jabłonkowa, przewodniczący Czeskiej Akademii Nauk Jirzi Drahosz - 26,6 proc.

wyświetleń: 912komentarzy: 0

Brenna - słońce ogrzeje szkołę

16-01-2018 10:30

Niebawem ruszą prace remontowe w Szkole Podstawowej nr 2 w Brennej. Wójt gminy właśnie podpisał umowę z wykonawcą. Zakres prac w placówce jest bardzo szeroki.

wyświetleń: 814komentarzy: 1
Kontakt z redkacją .