Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1391komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela

12-11-2017 12:40

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Program poprowadzą: Małgorzata Szteler - Furmaniuk i Jacek Porzycki.

W dniu urodzin dla kochanych rodziców Emilii  i Emila Stopczak z Ogrodzonej, zdrowia pogody ducha, błogosławieństwa Bożego, wielu szczęśliwych chwil życzy córka Anita z rodziną.

9 listopada swoje urodziny obchodziła pani Magdalena Stokłosa. Pani redaktor, życzymy ci wielu dobrych dźwięków zarejestrowanych na dyktafonie. Wielu świetnych rozmówców i niemniej udanych tematów. A prywatnie, to jeszcze więcej wspaniałych podróży do najdalszych zakątków globu. – życzą znajomi i koledzy dziennikarze ze Śląska Cieszyńskiego.

"Czym jest muzyka? Może po prostu niebem, z nutami zamiast gwiazd?" Tak napisał Ludwik Jerzy Kern, a słowa te pasują do jednego Artysty z naszego regionu. 14 listopada swoje urodziny obchodzi Paweł Seligman. Z tej okazji cala redakcja portalu Ox.pl składa najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia i wielu inspiracji artystycznych oraz powodzenia na każdej płaszczyźnie - zarówno tej osobistej, jak i zawodowej. Spełnienia marzeń i samych świetnie skomponowanych dni.

"Przyjaciel to człowiek, do którego dzwonię po kilku miesiącach milczenia, nie pyta, dlaczego się nie odzywałaś, tylko mówi, cieszę się, że właśnie dziś słyszę Twój głos". Słowa Romy Ligockiej są wstępem do życzeń, które płyną z Cieszyna do stolicy. 18 listopada będzie obchodzić swoje urodziny Olga z Warszawy, która bardzo często odwiedza Śląsk Cieszyński. Dużo zdrowia i zrealizowania wszystkich marzeń! Owocnych poszukiwań dobra, prawdy i piękna w codzienności oraz samych udanych podróży i wystąpień publicznych. Wiele radości i jednego serca bijącego zawsze w Twoim rytmie. Wszystkiego najlepszego od kolegi z Cieszyna.Do zobaczenia!

Teraz z życzeniami wędrujemy do Hażlacha, Państwu Reginie i Tomaszowi Nawrotom, z okazji 15. rocznicy ślubu wiele radości, łask Bożych, pociechy z dzieci i aby rychło nadszedł dzień wprowadzenia się do upragnionego, nowego domu. Życzą przyjaciele z Cieszyna.

O uwagę poprosimy Angelikę i Konrada Grottów. Angeliko Ty obchodziłaś urodziny trzy dni temu, a ty Konrad je będziesz miał za trzy dni. Dla was obojga i Waszego synka wiele zdrowia, Bożej opieki, szczęśliwych chwil. Życzy rodzina ze Skoczowa.

Pani Basi Cieślar z Zaborza, z okazji kolejnych 18-tych urodzin, dużo uśmiechu, radości... życzą koleżanki z prac.

 

Na Wasze życzenia czekamy pod adresem zyczenia@ox.pl

źródło: ox.pl
dodał: JB 12-11-2017 12:40
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Brenna - słońce ogrzeje szkołę

16-01-2018 10:30

Niebawem ruszą prace remontowe w Szkole Podstawowej nr 2 w Brennej. Wójt gminy właśnie podpisał umowę z wykonawcą. Zakres prac w placówce jest bardzo szeroki.

wyświetleń: 78komentarzy: 0

Znowu wieje

16-01-2018 09:55

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem

wyświetleń: 339komentarzy: 1

ZSGH najlepsze na Śląsku

16-01-2018 09:15

Ranking Liceów i Techników Perspektywy to lista szkół, których uczniowie osiągają szczególne sukcesy, zarówno jeżeli chodzi o wyniki maturalne, jak i o udział w olimpiadach, czy też o wyniki egzaminów zawodowych (w przypadku rankingu techników). Został już ogłoszony ranking najlepszych szkół w edycji Perspektywy 2018, w którym bardzo wysoko uplasował się Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle.

wyświetleń: 250komentarzy: 0

Opłaty za wjazd do miast

16-01-2018 07:30

W związku ze zmianami w prawie, w przeciągu najbliższych lat, a może nawet miesięcy kierowcy mogą się bardzo zdziwić. Wszystko za sprawą faktu, że rząd przyjął projekt ustawy, zakładającej możliwość pobierania opłat za wjazd do centrów miast. O tym, czy kierowcy zapłacą za dojazd do centrum określonego miasta nawet 30 zł mają zadecydować samorządy terytorialne.

wyświetleń: 1511komentarzy: 1

''Melodie Świata'' z podziękowaniami

15-01-2018 23:25

Wczoraj (14.01) w Hotelu Gołębiewski w Wiśle odbył się Koncert Noworoczny  "Melodie Świata". To inaugurujące rok 2018 spotkanie było okazją do podziękowań lokalnym firmom i instytucjom, które współpracują z Miastem Wisła.

wyświetleń: 460komentarzy: 0

Drugie zwycięstwo, w tym roku, odnieśli cieszyńscy tenisiści

15-01-2018 23:21

Tenisiści stołowi Fundacji Talent Sferawent Cieszyn mają za sobą przedostatni mecz pierwszej rundy. Wczoraj (15.01) odnieśli dwunaste (w czternastu meczach) zwycięstwo w tym sezonie.

wyświetleń: 200komentarzy: 0

Ponad 117 tys. zł zebrano w Cieszynie

15-01-2018 19:30

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała wczoraj (14.01) w Cieszynie. Zbiórce publicznej towarzyszyły liczne atrakcje. Cieszyński Sztab 26. Finału WOŚP postawił m.in. na koncerty, zajęcia dla najmłodszych, licytacje i wydarzenia sportowe. Nie zabrakło również cieszącego się dużym zainteresowaniem morsowania na cieszyńskim Rynku.

wyświetleń: 1726komentarzy: 1

Intymny i kameralny koncert Johna Portera

15-01-2018 18:00

W sobotę (13.01) we wnętrzach cieszyńskiego Browaru Zamkowego odbył się koncert walijskiego muzyka, kompozytora i tekściarza Johna Portera. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z artystą. 

wyświetleń: 772komentarzy: 2

Ustroń: Inauguracja akcji ''Bezpieczne ferie''

15-01-2018 17:55

W niedzielę 15.01.2018  w Ustroniu na stoku Czantorii, cieszyńscy policjanci zainaugurowali akcję "Bezpieczne ferie 2018".

wyświetleń: 492komentarzy: 0

Starostowie o zdrowiu

15-01-2018 17:30

Na zaproszenie Starosty Cieszyńskiego Janusza Króla w Rezydencji Prezydenta RP Zamek w Wiśle odbyło się posiedzenie Konwentu Powiatów Województwa Śląskiego. W posiedzeniu wziął udział Wicewojewoda Śląski Jan Chrząszcz, który podziękował starostom za dotychczasową współpracę.

wyświetleń: 754komentarzy: 0
Kontakt z redkacją .