Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1157komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela

03-12-2017 12:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Program poprowadzą: Małgorzata Szteler - Furmaniuk i Jacek Porzycki.

Dla pani Marii Węglorz z Brennej z okazji urodzin i zbliżających się imienin, życzenia błogosławieństwa Bożego, dużo zdrowia, zadowolenia z życia , pomyślności i radosnego uśmiechu w każdym dniu życzą Jola i Andrzej z dziećmi. 

Dla pani Barbary Rybczyk z Bielska Białej - choreograf Dziecięco-młodzieżowego Zespołu Pieśni i Tańca Goleszów z okazji imienin zdrowia, szczęścia, radości i sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Życzy Zespół wraz z rodzicami oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie Jolanta Warsińska z pracownikami. Wszystkiego najlepszego Basiu!

Dla Edwarda z Cieszyna z okazji wstąpienia do Zasłużonego Grona Emerytów serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia - dużo zdrowia i spełnienia wszystkich planów! Od całej rodziny z Cieszyna.

Dla rewelacyjnej Dominiki, z okazji urodzin, serdeczne życzenia uśmiechu, zdrowia, radości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych i wszystkiego, wszystkiego najlepszego! Życzy stary skład biura.

Teraz życzenia popłyną do Cieszyna. Były Andrzejki, były Katarzynki, a 4 grudnia świętować będą wszystkie Barbary. Chcemy wyróżnić jedną z nich i złożyć najserdeczniejsze życzenia naszej koleżance Basi Zubrzyckiej.
Niech każdy dzień przynosi szczęście, każda godzina uśmiech, a zdrowie niech Cię nie opuszcza. Niech smutki odejdą w zapomnienie, a radość otoczy Cię ze wszystkich stron. Niech się Tobie dobrze wiedzie Basiu! Tego życzą dziewczyny z ekipy Najlepszych

Dla Doroty z Cieszyna, która 4 grudnia będzie obchodzić swoje urodziny. Dużo zdrowia i zrealizowania planów na płaszczyźnie zawodowej i spełnienia marzeń na polu osobistym. Samych dobrych ludzi wokół Ciebie i dużo energii oraz siły do pokonywania przeszkód - od kolegi Jacka z Cieszyna.

Z okazji Imienin dla Barbary Lach od koleżanki Jadwigi z Cieszyna - dużo zdrowia i wszystkiego, co najlepsze! Pomyślności i samych dobrych chwil spędzonych w gronie najbliższych!

29 listopada obchodziła swoje 30 urodziny Paulina z Częstochowy. Z tej okazji najlepsze życzenia - zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń przesyła cala rodzina z Cieszyna.

Dzisiaj, 3 grudnia swoje urodziny obchodzi Mariusz Jaszczurowski. Mariuszu, wielu Łask Bożych, zdrowia, radosnych momentów i cudownych chwil spędzonych na motorze. A także wielu dobrych kadrów w kamerze, życzą przyjaciele z Cieszyna i Skoczowa.


Na Wasze życzenia czekamy pod adresem zyczenia@ox.pl

źródło: ox.pl
dodał: JB 03-12-2017 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Światowy Dzień Wody w ZST

22-03-2018 20:15

Światowy Dzień Wody, który obchodzony jest właśnie dziś (22.03) świętowali m.in. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. płk Gwidona Langera.  Jak na Dzień Wody przystało wszystko kręciło się wokół tego ważnego dla ludzkiego organizmu napoju życia.

wyświetleń: 198komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

22-03-2018 18:20

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 198komentarzy: 0

Wkład Zaolzia w odrodzenie RP

22-03-2018 17:10

W środę (21.03) w ramach działań Koła nr 2 Macierzy Ziemi Cieszyńskiej "Mały Jaworowy" oraz Osiedlowego Centrum Kultury i Rekreacji w Cieszynie odbyło się spotkanie z dr inż. Stanisławem Gawlikiem, który pokrótce przybliżył co działo się na terenach Zaolzia w 1918 roku oraz jaki miało to związek z odrodzeniem RP.

wyświetleń: 163komentarzy: 0

Zakład o Sztukę - wernisaż

22-03-2018 16:00

W środę (21.03) w Ulu Kultury - Pracowni Dobrych Praktyk odbył się wernisaż wystawy "Zakład o Sztukę". Na wystawę prace przygotowało siedmiu artystów, którzy tworzą technikami takimi jak: animacja, fotografia, grafika, malarstwo, obiekt i rzeźba. Wystawa towarzyszy obchodom 50-lecia Uniwersytetu Śląskiego.

wyświetleń: 250komentarzy: 0

Jeszcze żaden z Polaków nie był w rankingu tak wysoko jak Błachowicz

22-03-2018 15:15

No i mamy to, czego się spodziewaliśmy. Jan Błachowicz, który w ostatnią sobotę (17 marca) pokonał Jimi'ego Manuwę, awansował do czołowej "10" w rankingu dywizji półciężkiej UFC.

wyświetleń: 468komentarzy: 1

Ustroń: sesja RM - na żywo

22-03-2018 13:55

Transmisja na żywo Sesji Rada Miasta w Ustroniu.

wyświetleń: 725komentarzy: 0

Tu jest życie, tu jest dom

22-03-2018 12:15

Do swoich pokojów mieli wrócić po kilku tygodniach, wrócili po kilku miesiącach. Na szczęście dzieci z Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Międzyświęciu mieszkają już w swoim domu. W ubiegłym roku, 7 lipca, potężna wichura, zerwała dach z ich mieszkania.

wyświetleń: 701komentarzy: 0

Stalowników dzieli jedna wygrana od półfinału

22-03-2018 11:15

Kto gra u siebie, ten zwycięża. Takim prawem toczy się ćwierćfinałowa seria pomiędzy Trzyńcem a Pardubicami. Piąte spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stalowników, którzy wczoraj (21 marca) gościli rywali w Werk Arenie. Podopieczni Vaclava Varadi prowadzą w serii 3:2, a gra się do czterech zwycięstw.

wyświetleń: 330komentarzy: 0

Z ''Maryśką'' przez granicę

22-03-2018 11:00

30-latek z  Mikołowa został zatrzymany przez cieszyńskich mundurowych. Znaleziono przy nim 200 gram marihuany.  Za kratkami może spędzić teraz nawet 5. lat.

wyświetleń: 1153komentarzy: 0

Batikowe pisanki

22-03-2018 10:40

W środę (21.03) na terenie Osiedlowego Centrum Kultury i Rekreacji w Cieszynie odbyły się warsztaty, które rozpoczęły przygotowania do Wielkanocy na osiedlu Podgórze. W czasie trwania zajęć Sylwię Grudzień wytłumaczyła uczestnikom, w jaki sposób wykonać pisanki metodą batiku, po czym każdy miał szansę sprawdzić, jak wygląda to w praktyce, przygotowując własną pisankę.

wyświetleń: 340komentarzy: 0
Kontakt z redkacją .