Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 944komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela

10-12-2017 13:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu 'Koncert Życzeń Stela' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

Cały czas czekamy na Wasze życzenia pod adresem zyczenia@ox.pl Już 25 grudnia specjalne, świąteczne wydanie koncertu życzeń. Przysyłajcie życzenia dla najbliższych! Nagrywajcie je sami i nadsyłajcie do nas.

Wczoraj urodziny obchodziła pani Aneta Legierska z Istebnej. Aneto, wielu łask Bożych, wsparcia od dobrych ludzi, radosnych momentów, powodzenia w pracy zawodowej – zarówno w samorządzie jak i w mediach – tego życzą przyjaciele ze Skoczowa i Redakcja Portalu Ox.pl z właścicielem Wojciechem Tatką.

Dzisiaj, 10 grudnia obchodzi swoje urodziny Bożena Byrdziak z Harbutowic, z okazji tychże urodzin wszystkiego najlepszego, Zdrowia i błogosławieństwa Bożego, składa brat Wojtek z rodziną

Aleksander znaczy po grecku obrońca ludzi, a mężczyźni noszący to imię są ambitni i uczciwi. 12 grudnia swoje imieniny będzie obchodzić Aleksander z Cieszyna. Z tej okazji najserdeczniejsze życzenia zdrowia i spełnienia wszystkich planów składa kochającą żona Jolanta z synem Maciejem i całą rodziną.

Również 12 grudnia imieniny obchodzą niektóre Aleksandry. Imię Aleksandra spopularyzował w Polsce między innymi Henryk Sienkiewicz nadając to imię bohaterce "Potopu". Wielu łask Bożych i dużo zdrowia oraz samych dobrych chwil dla Aleksandry z Częstochowy od całej rodziny z Cieszyna.

Życzenia teraz przesyłamy dla Konradka i Patrycji – z okazji urodzin. Dla Was - wszystkiego co najlepsze, dużo uśmiechu na co dzień, pogody ducha i wspaniałych prezentów życzy cała rodzina.

12 grudnia urodziny świętować będzie Renata Kiełkowska. Dla niej mamy życzenia - Zbliżają się Twoje urodziny, więc życzenia od Rodziny - dużo zdrówka i miłości, szczęścia i wielkiej radości. Te życzenia choć z daleka płyną jak wzburzona rzeka i choć skromnie ułożone są dla Ciebie przeznaczone. - tego wszystkiego życzą: synowie Łukasz z Agnieszką, Paweł z Nikolą oraz Michał. A także ojciec Franciszek, siostra Sylwia, szwagier Andrzej oraz Natalka.

Teraz życzenia popłyną do Rybnika. Dla pani redaktor Moniki Sokołowskiej. Moniko – wielu dobrych chwil, dobrych ludzi wokół siebie i sporo dobrych dźwięków złapanych w 'sitko' - tego wszystkiego z okazji urodzin, życzy Ci skoczowska ekipa piernikowego pieczenia.

Dla Katarzyny Zagóry z Cieszyna, która 14 grudnia obchodzić będzie swoje kolejne 18-te urodziny. Kochana Kasiu, wszystkiego co najlepsze, zdrowia, opieki Bożej, szczęścia, moc radości, spotkań w gronie przyjaciół, wiele cierpliwości do syna, ale przede wszystkim spełnienia tych najskrytszych marzeń życzą wszyscy kochający wraz z najważniejszym czworonogim członkiem rodziny – Zuzią.

źródło: ox.pl
dodał: JB 10-12-2017 13:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Dzieci będą uczyć się myśleć...

19-01-2018 18:00

Wczoraj (18.01) w sali konferencyjnej Zamku Cieszyn odbyła się konferencja pod hasłem: ''Edukacja przez Szachy w Szkole''. Jej celem było przybliżenie korzyści płynących z włączenia szachów w proces edukacji. Zainaugurowano również projekt, którym mogą zostać objęte szkoły powiatu cieszyńskiego.

wyświetleń: 80komentarzy: 0

Świątecznie DPS ''Pogodna Jesień''

19-01-2018 16:30

Wczoraj (18.01) grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 5 odwiedziła mieszkańców Powiatowego Domu Pomocy Społecznej "Pogodna Jesień". Młodzież zaśpiewała kolędy i przedstawiła jasełka.

wyświetleń: 335komentarzy: 0

Hokeiści cieszyńsko-jastrzębskiego klubu jeszcze w tym roku nie przegrali

19-01-2018 15:30

Trzeci mecz i trzecia wygrana. Tak przedstawia się bilans Czarnych Panter w 2018 roku. Wczoraj (18.01), jedyny polski zespół w Beskidzkiej Amatorskiej Hokejowej Lidze, pokonał Nebory B.

wyświetleń: 95komentarzy: 0

Tenisistki stołowe z Chybia okazały się bezlitosne dla łodzianek

19-01-2018 14:30

Magdalena Mazur i spółka, potwierdziły role faworytek i wysoko pokonały MKS Jedynkę Łódź. W środowym (17.01) spotkaniu poniosły tylko dwie porażki.

wyświetleń: 116komentarzy: 0

Historie biblijne w oczach młodzieży

19-01-2018 13:45

W Auli LO im. Kopernika do końca lutego obejrzeć można prace plastyczne nagrodzone w II edycji Powiatowego Konkursu Literacko-Biblijnego pt. „Historie biblijne w oczach młodzieży”.

wyświetleń: 259komentarzy: 0

Zakochani Pod Tułem - wielki powrót!

19-01-2018 12:00

Status konkursu: TRWA

Jesteś zakochany od niedawna? A może twój związek ma już za sobą długie lata romantycznych uniesień? Bez względu na to, czy kochasz od kilku dni, czy od wielu lat, zapraszamy do udziału w konkursie Zakochani Pod Tułem. Rusza 5 edycja konkursu!

wyświetleń: 581komentarzy: 0

Dzień babci i dziadka - występ dzieci

19-01-2018 11:20

W czwartek (18.01) w związku ze zbliżającym się dniem babci i dziadka grupy językowe działające w OCKiR w Cieszynie przygotowały specjalny spektakl w języku angielskim na który zaproszono bacie, dziadków oraz wszystkie osoby zainteresowane poczynaniami najmłodszych poliglotów.Dzieci podzielone zgodnie z grupami wiekowymi, razem z prowadzącą zajęcia zatańczyły na scenie i zaśpiewały anglojęzyczne piosenki.

wyświetleń: 737komentarzy: 0

Program Rewitalizacji Gminy Hażlach

19-01-2018 09:45

Gmina Hażlach przystąpiła do opracowania Programu Rewitalizacji Gminy Hażlach na lata 2018-2023.

wyświetleń: 729komentarzy: 0

Fryderyka bez większych szkód

19-01-2018 08:45

Kilka wyjazdów strażaków do połamanych konarów, to efekt działań orkanu Fryderyka, którego podmuchy odczuwaliśmy przez całą noc.

wyświetleń: 2762komentarzy: 1

Kwalifikacja wojskowa

19-01-2018 07:30

Mimo że obowiązkowa służba wojskowa w naszym kraju już nie obowiązuje, to kwalifikacja wojskowa tak i jest obowiązkowa.  Tegoroczna "Kwalifikacja wojskowa" na terenie kraju rozpocznie się 30 stycznia 2018 r. i potrwa do 28 kwietnia 2018 r.

wyświetleń: 1492komentarzy: 0
Kontakt z redkacją .