Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3422komentarzy: 18

Koncert Kolęd i Pastorałek z parą prezydencką

27-12-2017 14:00

Najpiękniejsze kolędy i pastorałki śpiewała wczoraj (26.12) z Zespołem Regionalnym Istebna i Mała Istebna para prezydencka. Zobacz relację z tego wydarzenia.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ 27-12-2017 14:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (18)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

hanbes
27-12-2017 14:17
hanbes
Jo akurat nic niy mom to tego że sie pośpiywoł, porzykoł... Ciekawe czy autografy podpisywoł tym samym długopisym co wszystko podpisuje tymu małymu z Żoliboża..?
CZŁONEK
27-12-2017 14:33
CZŁONEK
Oj tyłki ściska Wiślanie co ? Tyłki . Wtedy można było cosik chlapnąć , a ty inni prezydent przyjechał i nawet kolędy umie śpiewać.
hanbes
27-12-2017 14:38
hanbes
Noooo, faktycznie umie śpiewać! A jak tańcuje! Tak tańcuje jak mu zagra PIS że aż uciecha!
crank
27-12-2017 15:49
crank
O! Adrian na gościnnych występach!
bronek91
27-12-2017 17:43
bronek91
Nawet, pomimo wszelkich wątpliwości i uprzedzeń. Zawsze to lepszy widok niż poprzednik brylujących na poniektórych profilach na fb w otoczeniu opakowań i wszelkiego rodzaju butelek z przeznaczeniem pod przechowywanie płynów zawierających alkohol. Pomijam kwestie, iż nie wnikam, czym były wypełnione, co znajdowało się w kieliszkach a czerwone twarze być może były efektem np. mrozu.
Do tego ten podprogowy przekaz........ Z prezydentem się jest...... Co mi zrobicie? Ciebie już nie zaprosił...... Nie wnikam także w pewne myśliwskie pasje....

Obecny może nie jest doskonały, nikt nie jest, jednak wydaje się przynajmniej dostępny dla wszystkich i bez czerwonej twarzy, pomimo iż mróz się pojawia...
brunet
27-12-2017 20:14
brunet
@Bronek92 : święto prowda! POprzednik stary ramol i pijak od żyrandola przeca nigdy nie zjechoł z góry PO trzeźwemu
cd minerwa
27-12-2017 22:04
cd minerwa
bronek91 - ale czerwona twarz arcybiskupa na oltarzach i to nie od mrozu, nie przeszkadza Ci jakos. To rzeczywiscie piekny widok Sacrum. Ale to swoj, wiec nie razi. Taka podwojna moralnosc bronka, a moze tylko obluda.
krzysztof.mm
27-12-2017 22:36
krzysztof.mm
Skoro temat został wywołany Szanownym czytelnikom przypomnę, że za konesera tzw. "małpek" uważany był ś. p. Lech Kaczyński, też prezydent.
bronek91
28-12-2017 11:38
bronek91
krzysztof.mm
I co to wnosi do tematu? A szejki z ZEA i Arabii Saudyjskiej znani są z koprofilii.... I co? Jak Jelcyn miał problem wyjść bodajże w 1995 w Helsinkach z samolotu, to cały świat się tym rajcował. Jak Schulz'a i innych jego kompanów musi Tusk podtrzymywać żeby ustoli, jest to traktowane jako coś normalnego. To przykład jak media, nie tylko w Polsce są politycznie poprawne. Osoby z przeznaczeniem pod leczenie obejmują stanowiska w UE, które wymagają rozwagi.

Pan obecny prezydent, szacowny Krzysztof.mm, może można mu to i owo zarzucić, ale przyznać należy, iż potrafi trzymać fason, gańby nie robi. Jest on dobrze wykształcony, dobrze reprezentuje Polskę, utrzymuje kontakt z obywatelami. Jestem pewien, iż za jego prezydentury takie incydenty jak:

https://www.youtube.com/watch?v=wVLO4rsg71I

Co sobie Bronek myślał, że w radiu TOK FM nie nagrywają?

https://www.youtube.com/watch?v=nYDvl0UYthA

Mam nadzieję, że przynajmniej wtedy Bronek był trzeźwy, do dziś jestem w stanie BULU I NADZIEJI.

https://www.youtube.com/watch?v=nYDvl0UYthA

Pan Kwaśniewski, zdaje się, także i dziś popiera Bronka.


NIE BĘDĄ MIAŁY MIEJSCA. Dlatego prezydent śpiewający kolędy, bez czerwonej twarzy, naprawdę w porównaniu z poprzednikami robi wrażenie.

Krzysztof.mm co z tym FARMAZONEM? Mach trafnie określił cel twojej taktyki padlinożercy. Ma tylko i wyłącznie prowokacyjny charakter, fakty i merytoryczność nie odgrywają żadnej roli.
bronek91
28-12-2017 11:40
bronek91

cd minerwa
Jak bronek się pomyli albo zrobi dygresję to zaroz kierysik atakuje i wyzywo. Jak inni piszą poza tematem, jest ok.

''czerwona twarz arcybiskupa na oltarzach i to nie od mrozu, nie przeszkadza Ci jakos.''- cytat
Zależy, czego ta czerwona twarz jest wynikiem. Jeżeli nieumiarkowania w jedzeniu i piciu, JAK NAJBARDZIEJ MI PRZESZKADZA A MIEJSCE TAKIEGO CZŁOWIEKA JEST W OŚRODKU DLA DEMERYTÓW I JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA TYM, ŻEBY TAM SIĘ ZNALAZŁ. Dlaczego cd minerwa wypowiadasz się za mnie i imputujesz mi poglądy, których nie wyznaję? Ciebie nawet nie stać aby potępić zachowanie FARMAZONA z KOD/OBYWATELI RP. To czego Ty się dopuściłaś to nie tyle kołtuństwo, co bezczelność.

Nawet Kijowski już coraz więcej mówi o tak zwanej opozycji, iż podstawą ich bycia jest kłamstwo.

''Nie zawiodłem się na rządzącej partii. Po niej nie oczekiwałem niczego dobrego. Nie zawiodłem się na jej zwolennikach. Oni w naturalny sposób podążają za swoimi liderami, dopóki nie znajdą alternatywy. Zawiodłem się na tych, którzy głośno krzyczeli przeciwko partii rządzącej - ale chodziło im o to, że to oni powinni mieć prawo ich poniżać, a nie być przez nich poniżanymi. Zawiodłem się na tych, którzy walczą z ludźmi a nie o wartości. Których nie razi stosowanie metod wytykanych oponentom, jeżeli tylko mogą być przydatne - irytuje się były lider KOD.''

http://pikio.pl/kijowski-po-zbiorce-nie-wytrzymal-wpadl-w-ognisty-szal-mozecie-mnie-zabic/

Gdzie tu obłuda cd minerwa?

Tak samo przeszkadzał mi alkoholizm Kwaśniewskiego i przeszkadza mi alkoholizm liderów UE w tym Schulz'a. Jak tacy ludzie mogą stać na czele UE, kto ich wybrał? Ten brukselski kołchoz jeszcze się śmie demokracją nazywać?

Dlatego cieszy mnie widok prezydenta, który pokazuje się w terenie, jest w stanie bez wspomagania cosik pośpiewać, nie robi gańby i nie zamyka się obrębie pałacyku. Jest to prezydentura otwarta na spotkania z ludźmi i należy to docenić. Zaznaczam, iż jest to mój stosunek tylko względem oglądu pod kątem relacji z obywatelami. Nie poddaję ocenie innych pól działalności.
krzysztof.mm
28-12-2017 12:32
krzysztof.mm
i tak to w kraju, gdzie pijaństwo jest uświęconą tradycją, gdzie po drogach każdego dnia jeżdżą i zabijają siebie i innych tabuny pijanych, rzucili się statystyczni alkoholicy i potomkowie alkoholików obszczekiwać innych alkoholików

a ja się zastanawiam,
gorszy taki, co se wypije,
czy taki, co łże w żywe oczy,
krzywoprzysięga przed narodem i Bogiem
łamie wszelkie prawa począwszy od Konstytucji,
śmieje się prawym i przyzwoitym ludziom w nos z pozycji otoczonego uzbrojoną hordą kacyka?
krzysztof.mm
28-12-2017 12:50
krzysztof.mm
[nawiasem mówiąc, a kto powiedział, że Adrian nie pije?]
cd minerwa
28-12-2017 13:40
cd minerwa
bronek 91- pieknie opisales. To tak, jak znajomy znajomych- taki picus glancus. Tez ladnie spiewa, tanczy, kleczy w kosciele natchniony (zeby wszyscy widzieli ), pieknie sie usmiecha w towarzystwie przewracajac oczkami, nawet na nartach umie jezdzic ale to wszystko, co umie. Nawet wlasna kobita nie bierze go powaznie. A wszyscy wiedza, ze klamie.
bronek91
28-12-2017 23:39
bronek91
Szanowny krzysztof.mm, widzę postęp. Chyba pierwszy raz nie przedstawiłeś pijusów w kontekście, jak to określałeś ''katoli''. Krzysztof.mm nikt nikogo nie zmusza do abstynencji, nikt nie twierdzi, iż Adrian nie pije, czy pije, to jego prywatna sprawa i jak Adrian nie zagląda Ci do łóżka, Ty nikomu nie zaglądaj do szklanki. Ważne aby przynajmniej trzymać przysłowiowy fason. Krzysztof.mm, skoro twierdzisz, iż łamie wszystkie prawa, to prawo pierwszej nocy też narusza? Może rogi Ci przyprawił? O ile jeszcze miał warunki.

A określenia ''kacyk'' nie używaj, ponieważ przez wzgląd na kontekst użytych przez Ciebie określeń, emanujesz nienawiścią względem ludności z innych kręgów kulturowych. Do tego, nie nazywaj innych ludzi hordą, to ich wina iż wywodzą się z takich a nie innych środowisk? Jak tak dalej będziesz czynił, na salon Krytyki Politycznej Cię nie wpuszczą. Krzysztof.mm kiedy wypowiesz się w sprawie FARMAZONA? Tak a propos, chronił Bronka Komoruskiego, może też pacyfikował beskidzkie miejscowości...
bronek91
28-12-2017 23:42
bronek91
Cd minerwa, przestań zalewać, wypowiedz się w sprawie FARMAZONA, dlaczego poniża kobiety, dlaczego środowiska tak zwanej opozycji nie odcinają się od tego osobnika? Resztę zawarłem w odpowiedzi do innych komentarzy, nie będę ryplejował.

PS Skąd wiesz co Adrian potrafi? Miałaś przyjemność na klęczniku? Teoria spiskowa z przyprawieniem krzysztof.mm rogów zdaje się już nawet logiczna.
cd minerwa
29-12-2017 07:49
cd minerwa
broneczku61
po pierwsze - nie wymienilam imienia Adrian,ale ze masz takie skojarzenia to juz nie moja wina :)
Piszesz cos o rogach, to moze napiszesz cos o jeleniach, szyszkach, drzewach, kornikach ?
O krzyrztof.mm sie nie martw, on sobie swietnie beze mnie da/daje rade :)

Pisze na tematy, ktore mnie interesuja a nie tak jak leci, co jest w Twoja domena. Nie mam zamiaru pisac pod Twoje dyktando. Ponadto nie czytam Twoich dlugich elaboratow. Jak chce cos madrego przeczytac, to siegam do mojej domowej biblioteczki.

Farmazony zostawiam Tobie, nikt nie bedzie w tym lepszy od Ciebie.

Ktos juz na ox napisal, zebys poszukal sobie baby i znalazl jakies zajecie. Ma racje- organ nie uzywany zanika a chlop zaczyna glupiec. Jestes tego coraz wiekszym przykladem.

cd minerwa
29-12-2017 07:50
cd minerwa
ps. 61 to specjalnie :)
bronek91
29-12-2017 16:53
bronek91
Szanowna cd minerwa....
Skąd te nerwy, co jest tego powodem? Gdzie opanowanie, umiejętność właściwego dobrania myśli, spokój ducha, rzetelna dyskusja a nie dyskurs jak się to obecnie, np w środowiskach związanych z krytyką prowadzi.
O szyszkach i drzewkach już wielokrotnie pisałem z krzysztofem.mm, do dzisiaj nie wie wie, co to jest kompleks sztuczny. Cd minerwa, przeca jo je drwal, a jak chcesz spotkanie w tematyce leśnej, mogę Ci nawet załatwić. a tak przy okazji, na wiosnę możesz przynajmniej jedno drzewo posadzić....

Ciekawi mnie ino, co to mo znaczyć to 61?

Cd minerwa, jakie masz zdanie w zakresie FARMAZONA Pana Franciszka Jagielskiego? Jak coś niewygodnego to się milczy?????

A o mój organ się martw... jak dajesz trzeja brać....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Koncert Kolęd na rzecz Hospicjum im. Ł. Ewangelisty

22-01-2018 19:20

Zespół Regionalny "Istebna" z Istebnej oraz Chór Męski "Gorol" z Jabłonkowa wystąpili wczoraj (21.01) w Kościele pw. św. Marii Magdaleny w Cieszynie. Po koncercie zebrano datki na rzecz Hospicjum im. Ł. Ewangelisty w Cieszynie.

wyświetleń: 241komentarzy: 0

''Bezpieczne ferie''- akcja cieszyńskiej drogówki

22-01-2018 18:15

W minioną sobotę  (20.01.2018 )policjanci Wydziału Ruchu Drogowego cieszyńskiej komendy, razem z funkcjonariuszami Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego kontrolowali autokary w ramach akcji ,,Bezpieczne Ferie 2018''.

wyświetleń: 418komentarzy: 0

Zaginał Adam Kojzar

22-01-2018 16:55

Policjanci poszukują zaginionego Adama Kojzara. 16-letni mieszkaniec Pruchnej ostatni raz był widziany 21 stycznia 2018 r. wieczorem. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

wyświetleń: 8623komentarzy: 0

Skoczów - posadzą tysiące drzew

22-01-2018 16:30

Rok temu rozdawali sadzonki dębów, teraz posadzą kolejne drzewa. Dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, odbudowany ma zostać miejski las na Górnym Borze w Skoczowie.

wyświetleń: 598komentarzy: 0

Do Szwajcarii uda się 23-osobowa ekipa, a w niej między innymi Tomasz Pilch

22-01-2018 16:23

Już w najbliższą sobotę (27.01) rozpoczną się Mistrzostwa Świata Juniorów oraz U-23 w narciarstwie klasycznym. Zarząd Polskiego Związku Narciarskiego zatwierdził skład, który będzie reprezentował nasz kraj w Goms oraz Kanderstegu.

wyświetleń: 286komentarzy: 0

Ulga rehabilitacyjna na korzystanie z samochodu

22-01-2018 14:55

Rozpoczęły się rozliczenia podatkowe za 2017 rok. Większość z nas korzysta z różnych odliczeń i ulg w tych zeznaniach podatkowych. Jest wśród nich również „ulga rehabilitacyjna", która uległa ostatnio lekkim zmianom.

wyświetleń: 936komentarzy: 0

Nie musisz wyrażać zgody - sporne pismo od Tauronu

22-01-2018 13:00

W ciągu ostatnich kilku miesięcy wiele osób w całym kraju (w tym również na terenie Śląska Cieszyńskiego) otrzymało pisma od dostawy energii elektrycznej, w których Tauron domaga się podania określonych danych osobowych, wraz z zaznaczeniem zgód marketingowych. Zgodnie z treścią pisma, wypełnienie oraz odesłanie specjalnego formularza jest obowiązkowe. Jak się jednak okazuje, pismo to wprowadza klientów firmy w błąd, odesłania formularza nie jest obowiązkowe, a samo działanie jest próbą wyłudzenia zgód marketingowych od klientów firmy.

wyświetleń: 3352komentarzy: 3

Wypadek na DK-81

22-01-2018 11:05

W poniedziałek (22.01) otrzymaliśmy informację o wypadku na drodze DK-81 w Ochabach, na pasie w kierunku Pawłowic. 

wyświetleń: 5858komentarzy: 0

Ośnieżyło i zmroziło

22-01-2018 10:55

Nieco poprawiły się warunki na stokach. Dzięki przymrozkowi, cały czas na nartostradach pracują armatki wytwarzające sztuczny śnieg. Wczoraj spadło trochę też tego naturalnego.

wyświetleń: 878komentarzy: 0

W które niedziele w 2018 roku będzie obowiązywał zakaz handlu?

22-01-2018 09:15

Jakiś czas temu informowaliśmy o przyjęciu ustawy, dotyczącej zakazu handlu w niedziele. Zgodnie z jej zapisami, początkowo konsumenci do zamkniętych w niedzielę sklepów przyzwyczajani będą stopniowo. Oczywiście zakaz handlu nie będzie dotyczył między innymi stacji benzynowych, czy też obiektów gastronomicznych (w tym również piekarni i cukierni), jednak centra handlowe, butiki, czy popularne dyskonty będą musiały do zakazu handlu się dostosować.

wyświetleń: 3339komentarzy: 24
Kontakt z redkacją .