Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1145komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela

07-01-2018 14:20

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na ostatni w tym roku odcinek naszego cyklu 'Koncert Życzeń Stela' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

1 stycznia swoje urodziny obchodził Wojciech Seligman. Z tej okazji od kolegi z Cieszyna płyną najserdeczniejsze życzenia zdrowia, sukcesów osobistych i zawodowych oraz spełnienia nawet najbardziej śmiałych planów w Nowym 2018 roku.

Życzenia teraz dla pana Stanisława Graja, która 2 stycznia obchodził 69-te urodziny. Z okazji urodzin życzymy Ci, Tato, aby udało Ci się wszystko, co sobie zaplanowałeś. Żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i pogoda ducha na co dzień. Zdrowia, szczęścia, i spełnienia marzeń - Życzenia nadsyłają córki Ola i Agnieszka z mężami oraz wnuki Oliwka Leon I Maciuś

Dla Józefa Zowady z Koniakowa, który 2 stycznia obchodził swoje 50-te urodzin ślemy życzenia:
dużo miłości, zadowolenia z dzieci, pomyślności w biznesie, dobrego humoru na każdy dzień, ale przede wszystkim wiele błogosławieństwa Bożego, szczęścia oraz radości! Przy okazji serdeczne podziękowania za okazane nam wsparcie składa rodzina Kohutów z Zimnej Wody: Renia, Marek, Ania i Tomek

7 stycznia swoje urodziny będzie obchodził Michał Hanzel z Dębowca. Z tej okazji cała Rodzina z Cieszyna życzy Ci powodzenia w sprawach osobistych oraz w szkolnej rzeczywistości. Odwagi i energii w każdym działaniu oraz wszystkiego najlepszego!

8 stycznia swoje urodziny będzie obchodziła znana pisarka kryminalnych powieści Hanna Greń. Z tej okazji dużo zdrowia i mnóstwa pomysłów na kolejne książki składa cała Redakcja Ox.pl. Niech moc tworzenia będzie z Panią!  

Z okazji urodzin dla super gościa, świetnego kolegi, rewelacyjnego organizatora imprez, sołtysa i prezesa klubu sportowego w jednej osobie - Zdzisława Golika: dużo zdrowia, błogosławieństwa Bożego, pociechy z żony Ani i synów Adriana i Daniela oraz samych pogodnych dni w Nowym 2018 Roku, oczywiście w naszym towarzystwie! - składają przyjaciele Andrzej z Bożeną i Piotr z Małgorzatą

A teraz życzenia popłyną do Dzięgielowa dla pana Tomasza Lenkiewicza. W dniu Twych urodzin, mój ukochany, życzę Ci pięknych chwil, pewności i wiary, lekkich wieczorów i upojnych nocy, niech nigdy blasku nie tracą Twoje oczy! Życzą Kochająca Beata z córką Anią


Przypominamy o naszym adresie zyczenia@ox.pl i formularzu na głównej stronie portalu. Życzenia emitujemy bezpłatnie.

źródło: ox.pl
dodał: JB 07-01-2018 14:20
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Jan Olbrycht europosłem roku 2018!

21-03-2018 19:30

Jan Olbrych po raz trzeci otrzymał nagrodę MEP Awards 2018, tym razem  w kategorii sprawy gospodarcze i monetarne. Nagrodę przyznano za pracę nad wieloletnim budżetem Unii.

wyświetleń: 526komentarzy: 3

Mokate - Pracodawca Godny Zaufania

21-03-2018 17:10

Końcem lutego, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, ogłoszono wyniki VII edycji konkursu o tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”. W konkursie nagrodzono firmy, które wyróżniają się odpowiedzialną, zgodną z normami europejskimi polityką pracowniczą i socjalną. Wśród laureatów znalazło się Mokate, które otrzymało nagrodę w kategorii „programy stażowe”.

wyświetleń: 1191komentarzy: 0

Bezpieczeństwo priorytetem

21-03-2018 16:10

Promowanie właściwych zachowań i zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym – te słowa były tematem przewodnim dzisiejszego spotkania policjantów cieszyńskiej drogówki i kierowców rajdowych z uczniami szkoły w Ochabach Małych.

wyświetleń: 412komentarzy: 0

Goleszów - odbiorą stare graty

21-03-2018 15:00

Meble, ale i inne wielkogabarytowe przedmioty będzie można oddać podczas zbiórki odpadów, którą od połowy kwietnia zaplanowano w sołectwach gminy Goleszów.

wyświetleń: 1132komentarzy: 0

Gość Ox.pl - zespół ''Lunatyp'' z Cieszyna

21-03-2018 14:00

O nietypowych miejscach koncertów, byciu czarownicą i ilustracjach muzycznych. Jak Goście poradzili sobie z piosenką na żywo? Zapraszamy do oglądania i słuchania "Lunatypu".

wyświetleń: 627komentarzy: 0

Edukują by było bezpieczniej

21-03-2018 13:40

Od samego rana policjanci cieszyńskiej drogówki prowadzą na terenie całego powiatu działania "Bezpieczny pieszy". Podobnie jak w poprzednich tego typu akcjach, celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przestrzeganie przepisów związanych z korzystaniem z dróg przez pieszych. 

wyświetleń: 747komentarzy: 0

Trzecia środa za darmo w Kolejach Śląskich

21-03-2018 12:00

W poniedziałek (19.03) prezes Kolei Śląskich oficjalnie przedstawił kolejny projekt spółki, który ma wejść w życie już w najbliższą środę – 21 marca. Zgodnie z jego założeniami w każdą trzecią środę miesiąca kierowcy samochodów będą mogli poruszać się pociągami Kolei Śląskich za darmo.

wyświetleń: 1124komentarzy: 2

Historia muzyki na Śląsku Cieszyńskim

21-03-2018 10:47

We wtorek (20.03) na terenie Biblioteki Miejskiej w Cieszynie odbyło się spotkanie w ramach sekcji "przeszłość i teraźniejszość" cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W czasie spotkania zaproszony gość, prof. dr hab. Magdalena Dziadek, opowiedziała o historii muzyki na terenie Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 337komentarzy: 0

Wiosenne spotkanie nestorów

21-03-2018 09:12

We wtorek (20.03) na terenie Osiedlowego Centrum Kultury i Rekreacji, działającego przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Cieszynianka" odbyło się wiosenne spotkanie nestorów. Na uroczyste spotkanie zostali zaproszeni "nestorzy", czyli osoby, które ukończyły 75. rok życia a zamieszkują na osiedlu Pogórze w Cieszynie.

wyświetleń: 541komentarzy: 0

Wybierzcie tę najpiękniejszą!

21-03-2018 07:30

Konkurs „Popisz się pisanką” jest organizowany przez Miejskie Centrum Kultury Integrator oraz Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Do 16 marca MCK otrzymywało prace dzieci. Teraz trwa etap głosowania na najpiękniejsze prace. Zachęcamy do oglądania i głosowania! Wybierzcie tę najpiękniejszą!

wyświetleń: 1359komentarzy: 0
Kontakt z redkacją .