Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 959komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela

11-03-2018 14:10

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu 'Koncert Życzeń Stela' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

Z okazji Dnia Kobiet od Mariusza z Goleszowa dla Agnieszki też z Goleszowa - zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci sąsiad nago tańczy:)

4 marca swoje urodziny obchodził Andrzej Drobik z Ustronia.
Wiele uśmiechów, a mało żałości,
Długich lat życia w szczęśliwości,
Dobrego zdrowia i pomyślności,
Jak najmniej smutków, dużo radości,
Dużo przygód, morza wrażeń,
Moc słodyczy, nic goryczy
Tego Tobie OX życzy!

Niedawno, bo 5 marca swoje urodziny obchodził piosenkarz Mariusz Sniegulski  - z tej okazji Jacek z Cieszyna przesyła życzenia zdrowia i wielu ciekawych, artystycznych projektów. 
Szczęścia, zdrowia, pomyślności
Czerp z życia same radości!
Niech los Ci zawsze sprzyja,
A co złe niech Cię omija.

Życzenia mamy też dla pana Janusza Gawlika z Bażanowic z okazji obchodzonego 9 marca Międzynarodowego Dnia DJ-a
Dla najbardziej profesjonalnego i zaangażowanego DJ-a jakiego znamy, z życzeniami zdrowia i niegasnącego uśmiechu, mnóstwa pomysłów, wielu udanych imprez oraz takiego wspaniałego poczucia humoru jak zawsze, a przede wszystkim - bogatych usługobiorców- ślą zadowoleni klienci z Cieszyna wraz z gośćmi

A teraz życzenia popłyną bardzo daleko, bo aż do Płocka z okazji niedawno obchodzonych urodzin
Dla najcudowniejszych i najukochańszych dziewczynek: Mai i Lenki
Każdego roku o tej samej porze,
Każdy Wam życzy co tylko może,
My korzystając z tej sposobności,
Życzymy Wam szczęścia i wiele radości.
Dla Was wszystkie cuda tego świata.
Dla Was ciepło słonecznego lata.
Dla Was gwiazdki, co błyszczą na niebie.
Dla Was nutki w ptaszków śpiewie!
Samych serdeczności, zdrowia i mnóstwa dobrej zabawy życzą ciocia Beatka i wujek Robert z Ustronia

10 marca swoje urodziny będzie obchodziła Anna Weryszko z Cieszyna. Dużo zdrowia i zrealizowania wszystkich planów. Wszystko, co piękne i wymarzone, niech w Twym życiu będzie spełnione - tego życzy koleżanka Jadwiga z rodziną.

13 marca swoje urodziny będzie obchodziła pani Halina Karbowniczek z Cieszyna. Z tej okazji dużo zdrowia i samych pogodnych chwil życzą sąsiedzi.

W najbliższą środę, 14 marca zmianę kodu na 4 z przodu - będzie obchodziła Monika Herman - Sopniewska z Olkusza. Drogiej koleżance wiele radości, zdrowia, pociechy z dzieciaków. A do tego więcej czasu na częstsze wypady do Skoczowa. Życzą Hania i Janek z dziećmi.

Dla mojego ukochanego taty Szczepana Wojtkiewicza mieszkającego w Cieszynie z okazji urodzin, które już niebawem bo 26 marca, wszystkiego najlepszego, miłości , zdrowia . byś jak najdłużej mógł cieszyć się dobrocią osób cię otaczających życzy córka Kasia Wojtkiewicz
Drogi tato żyj 100 lat byś był zawsze radosny zadowolony i córcia cię kocha.

Przypominamy o adresie zyczenia@ox.pl. Wszystkie życzenia publikujemy za darmo!

źródło: ox.pl
dodał: JB 11-03-2018 14:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Światowy Dzień Wody w ZST

22-03-2018 20:15

Światowy Dzień Wody, który obchodzony jest właśnie dziś (22.03) świętowali m.in. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. płk Gwidona Langera.  Jak na Dzień Wody przystało wszystko kręciło się wokół tego ważnego dla ludzkiego organizmu napoju życia.

wyświetleń: 193komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

22-03-2018 18:20

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 195komentarzy: 0

Wkład Zaolzia w odrodzenie RP

22-03-2018 17:10

W środę (21.03) w ramach działań Koła nr 2 Macierzy Ziemi Cieszyńskiej "Mały Jaworowy" oraz Osiedlowego Centrum Kultury i Rekreacji w Cieszynie odbyło się spotkanie z dr inż. Stanisławem Gawlikiem, który pokrótce przybliżył co działo się na terenach Zaolzia w 1918 roku oraz jaki miało to związek z odrodzeniem RP.

wyświetleń: 161komentarzy: 0

Zakład o Sztukę - wernisaż

22-03-2018 16:00

W środę (21.03) w Ulu Kultury - Pracowni Dobrych Praktyk odbył się wernisaż wystawy "Zakład o Sztukę". Na wystawę prace przygotowało siedmiu artystów, którzy tworzą technikami takimi jak: animacja, fotografia, grafika, malarstwo, obiekt i rzeźba. Wystawa towarzyszy obchodom 50-lecia Uniwersytetu Śląskiego.

wyświetleń: 248komentarzy: 0

Jeszcze żaden z Polaków nie był w rankingu tak wysoko jak Błachowicz

22-03-2018 15:15

No i mamy to, czego się spodziewaliśmy. Jan Błachowicz, który w ostatnią sobotę (17 marca) pokonał Jimi'ego Manuwę, awansował do czołowej "10" w rankingu dywizji półciężkiej UFC.

wyświetleń: 466komentarzy: 1

Ustroń: sesja RM - na żywo

22-03-2018 13:55

Transmisja na żywo Sesji Rada Miasta w Ustroniu.

wyświetleń: 723komentarzy: 0

Tu jest życie, tu jest dom

22-03-2018 12:15

Do swoich pokojów mieli wrócić po kilku tygodniach, wrócili po kilku miesiącach. Na szczęście dzieci z Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Międzyświęciu mieszkają już w swoim domu. W ubiegłym roku, 7 lipca, potężna wichura, zerwała dach z ich mieszkania.

wyświetleń: 700komentarzy: 0

Stalowników dzieli jedna wygrana od półfinału

22-03-2018 11:15

Kto gra u siebie, ten zwycięża. Takim prawem toczy się ćwierćfinałowa seria pomiędzy Trzyńcem a Pardubicami. Piąte spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stalowników, którzy wczoraj (21 marca) gościli rywali w Werk Arenie. Podopieczni Vaclava Varadi prowadzą w serii 3:2, a gra się do czterech zwycięstw.

wyświetleń: 328komentarzy: 0

Z ''Maryśką'' przez granicę

22-03-2018 11:00

30-latek z  Mikołowa został zatrzymany przez cieszyńskich mundurowych. Znaleziono przy nim 200 gram marihuany.  Za kratkami może spędzić teraz nawet 5. lat.

wyświetleń: 1148komentarzy: 0

Batikowe pisanki

22-03-2018 10:40

W środę (21.03) na terenie Osiedlowego Centrum Kultury i Rekreacji w Cieszynie odbyły się warsztaty, które rozpoczęły przygotowania do Wielkanocy na osiedlu Podgórze. W czasie trwania zajęć Sylwię Grudzień wytłumaczyła uczestnikom, w jaki sposób wykonać pisanki metodą batiku, po czym każdy miał szansę sprawdzić, jak wygląda to w praktyce, przygotowując własną pisankę.

wyświetleń: 338komentarzy: 0
Kontakt z redkacją .