Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

III Amatorski Wyścig Motocyklowy w Cieszynie

III Amatorski Wyścig Motocyklowy w Cieszynie ''O błękitną wstęgę Olzy'' już za nami. W tym roku do motocyklowej rywalizacji zgłosiło się ponad 60 zawodników. Oprócz wyścigu dodatkową atrakcją niedzielnej (23.08) imprezy był przejazd ekskluzywnych samochodów sportowych.

Miniona niedziela (23.08) była wymarzonym dniem dla fanów dwóch kółek. W Cieszynie odbył się bowiem III Amatorski Wyścig Motocyklowy "O błękitną wstęgę Olzy" organizowany przez MotoBrothers Klub oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Cieszynie. W tym roku do wyścigu zgłosiło się ponad 60 zawodników. Jednak w dniu imprezy wydawano również dzikie karty, także można było się jeszcze dopisać. Trasa przejazdu pozostała taka sama jak w zeszłym roku. Motocykliści rywalizowali o miejsce na "pudle" pokonując wyznaczony na ulicy Gwido Langera odcinek. Wyniki wyścigu dostępne na stronie: race-timing.pl

 

MSZ

źródło: ox
dodał: MSZ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-08-25 13:49:57
Boog: Czekam na kontynuację głupich wywodów @Burak, któremu przeszkadzają zamontowane sportowe tłumiki podczas zorganizowanych zawodów. Czyżby to @Burak w zeszłym roku był autorem rozlanego oleju na jednym z zakrętów poprzedniej edycji tych zawodów?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: