Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Nagrodzeni przez Marszałka Województwa Śląskiego

We wtorek (06.02) w Katowickim kinie Rialto wręczono nagrody Marszałka Województwa Śląskiego. Nagrody otrzymali Małgorzata Kiereś (za upowszechnianie kultury ludowej subregionu południowego) oraz Paulina Kupczyk (za osiągnięcia w dziedzinie muzyki). Nagrodę i Medal im. Karola Miarki otrzymał Krzysztof Neścior (za upowszechnianie kultury i nauki na terenie województwa śląskiego). Po wręczeniu nagród krótki koncert dał Piotr Wojtasik Quintet z Anną Marią Jopek Foto MJ
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-02-07 15:21:54
Vito: A czy premier już załatwił pieniądze z KPO? Miały być najpóźniej dzień po objęciu władzy. Minęło już dwa miesiące.
2024-02-07 17:13:17
Marx.: Vito ja nie wiem, bo mnie te pieniądze nie interesują od czasu kiedy Morawiecki z Kaczyńskim itd wyjaśnili ciemnemu ludowi, że nam ich wcale nie trzeba. Ale jeśli uważasz, że nie załatwił, a Kaczyński łgał, to powinieneś zmienić premiera no i poskarżyć się swojej wójcicy i radnemu Kawulokowi na Kaczyńskiego. Alleluja i do przodu.
2024-02-07 18:12:31
Vito: Chyba nie wziąłeś dzisiaj tabletki. Tusk obiecał ze dzień po zostaniu premierem załatwi pieniądze z KPO. Minęły dwa miesiące więc pytam czy już załatwił. A ty wyskakujesz z Kaczyńskim. Chyba coś ci gdzieś nie stykło.
2024-02-07 21:12:28
Marx.: ale z ciebie bambik
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: