Play-off bez Czarnych Panter

Hokeiści HC Pantery Cieszyn nie zdołali wygrać wczorajszego (12.02.2019) spotkania z Hradkiem, co oznacza, że polskiego przedstawiciela w ćwierćfinale Beskidzkiej Amatorskiej Hokejowej Ligi nie będzie.

Polscy hokeiści udanie weszli we wtorkowe spotkanie, bo już od 5. minuty prowadzili za sprawą Mirosława Chodaka. Czesi wyrównali tuż przed końcem pierwszej tercji, a zaraz na początku drugiej objęli prowadzenie.

Właśnie środkowa część meczu okazała się decydująca, bo hokeiści Hradka zdobyli w niej aż trzy bramki, a nie stracili ani jednej. Co prawda, w ostatniej odsłonie na listę strzelców wpisali się Juan Żarczyński oraz Janusz Chrapek, ale skuteczni okazali się również rywale i ostatecznie odnieśli pewne zwycięstwo – 6:3.

Hradek odniósł trzecie zwycięstwo w barażu i zapewnił sobie udział w 1/4 finału BAHL. Czarne Pantery tylko w pierwszym spotkaniu zdołały się udanie przeciwstawić obrońcy tytułu.