Puchar dla Beskidu Skoczów

W rozegranym dzisiaj w Skoczowie meczu finałowym piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Skoczów Beskid Skoczów pokonał Kuźnię Ustroń 3:0 (3:0).
Gospodarze objęli prowadzenie już w piątej minucie gry po strzale z rzutu wolnego Mateusza Łapińskiego. Drugi gol dla Beskidu padł w dwudziestej szóstej minucie. Tym razem na listę strzelców wpisał się Wojciech Padło, który po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Arkadiusza Ihasa popisał się celnym uderzeniem głową. Wynik spotkania ustalił jedenaście minut później Marcin Jaworzyn.

Bramki: Mateusz Łapiński (5), Wojciech Padło (26), Marcin Jaworzyn (37)

Skład Beskidu Skoczów: Kamil Matuszny - Mateusz Wojaczek (68. Michał Mioduszewski), Seweryn Wojciechowski, Dariusz Ihas, Mateusz Łapiński, Wojciech Padło, Daniel Smagło, Arkadiusz Ihas, Dawid Kiełczewski (72. Bartosz Kochman), Krzysztof Surawski (80. Robert Matuszka), Marcin Jaworzyn (74. Wojciech Dziedzic)

Skład Kuźni Ustroń: Damian Krzywda - Piotr Zawada (46. Artur Węglarz), Arkadiusz Brachaczek, Rafał Podżorski, Damian Madzia, Jacek Juroszek (77. Michał Szlajss), Zbigniew Krysta (46. Dawid Kocot), Tomasz Jaworski, Marek Szymala (77. Piotr Husar), Marcin Marianek, Adrian Sikora
źródło: sport.olza.pl/ox.pl