Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rozmowa z burmistrzem Wisły Tomaszem Bujokiem o remoncie DW941

Rozmowa z burmistrzem Wisły Tomaszem Bujokiem o remoncie DW941. Na jakim obecnie jest etapie, co zostanie zrobione, jaki wpływ miało miasto na kształt tej inwestycji, jak przetrwać korki, czy grozi nam paraliż komunikacyjny, rondo na skrzyżowaniu w Jaworniku m.in. o tym w materiale filmowym.

materiał sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-05-31 00:11:00
mxleeray: Pytanie brzmi, czy Państwo, jako miasto Wisła, podejmiecie decyzje o podniesieniu opłaty miejscowej, kiedy turystów będzie mniej, aby wyrównać dotychczasowe wpływy? Bo o takie kalkulowanie tutaj chodzi i wiele restauracji, a w tym i moja tak zrobi. Już teraz pracownicy z Ustronia rezygnują z pracy w Wiśle, za co nie można ich winić. Problemem też nie jest ulica Wodna, a skrzyżowanie z ulicą Bukową, bo do tego miejsca najczęściej były największe korki, które dalej już się rozluźniały. Przy obecnych pracach na szczycie Bukowej (o których wiadomo co myślą wszelcy wielbiciele natury) to jest właśnie newralgiczne miejsce i warto by o nim wspomnieć. Poza tym, świetny wywiad, dobrze, że powstał i, że można usłyszeć "od kuchni" jak to wygląda.
2019-05-31 07:23:08
kemotakzsar: W przyszłym roku według wstępnych planów ma być remont linii kolejowej na odcinku Bronów - Wisła Głębce, dojazd do Wisły będzie jeszcze bardziej utrudniony.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: