Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Śpiewa i walczy

Filip Czarnecki to 22-letni ustronianin, który świetnie zaprezentował się jurorom i widzom programu „The Four. Bitwa o sławę”. Dzięki głosom internautów ma szansę dostać się do finału!

Filip Czarnecki to obiecujący, młody wokalista z regionu, który kończy w tym roku studia magisterskie na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Wiosną wziął udział w programie „The Four. Bitwa o sławę” emitowanym na antenie Telewizji Polsat. Bardzo dobrze zapisał się w pamięci jurorów oraz widzów i znalazł się w tzw. Wielkiej Czwórce. Student wokalistyki jazzowej na co dzień mieszka w Bydgoszczy, ale zawsze podkreśla że pochodzi właśnie ze Śląska Cieszyńskiego.

Jest absolwentem Gimnazjum nr 1, LO Towarzystwa Ewangelickiego oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Cieszynie. Już jako dziecko debiutował na scenie, zdobywając m.in. Grand Prix Cieszyńskiej Ligi Talentów w 2011r. Niespodziewanie odpadł z „The Four”, ale dzięki głosom internautów ma szansę dostać się do finału. Zwycięzca plebiscytu internetowego oraz osoba wybrana przez jury, stoczą bitwę z czwórką innych uczestników o nagrodę w wysokości 100 tys. zł i kontrakt płytowy. Do końca dzisiejszego dnia (do soboty 7 listopada) można oddać głos na Filipa na stronie thefour.polsat.pl.

Działania artystyczne Filipa można śledzić na jego Facebooku i Instagramie. Czy dostanie się do finału? A być może wygra cały program? Oglądajcie „The Four. Bitwa o sławę” w Polsacie! Zapraszamy również do wysłuchania piosenek w jego wykonaniu:

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: