Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Święto Baraniny w Ustroniu

To była prawdziwa uczta dla miłośników dań z baraniną w roli głównej. Wczoraj (12.08) na ustrońskim Rynku odbyło się Święto Baraniny oraz XII Mistrzostwa Polski w Podawaniu Baraniny.

Nie sposób było się oprzeć potrawom, które serwowano wczoraj (12.08) na ustrońskim Rynku. Zapachy unoszące się w powietrzu nie pozwalały przejść obojętnie, a to wszystko za sprawą XII już edycji Święta Baraniny i Mistrzostw Polski w Podawaniu Baraniny. W tym właśnie konkursie kulinarnym w kategorii profesjonaliści I i II miejsce zajęły drużyny z Poznania. Na III miejscu znalazła się ekipa z Warszawy. 

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-08-14 08:41:14
JaSza11: Szkoda że OX informuje o tym po fakcie!
2017-08-14 09:58:46
Jan Bacza: Szanowny użytkowniku JaSza11 na OX.PL funkcjonuje coś takiego jak \"Wkrótce w regionie\" - polecamy od czasu do czasu tam zajrzeć. Polecamy również ukazujące się w każdy czwartek ?Portal ox.pl? poleca - Filmowe zapowiedzi wydarzeń. Pozdrawiam
2017-08-14 11:47:11
JaSza11: Szanowny panie Bacza dzięki za oświecenie mnie ale błądzenie po zawiłych meandrach oxu mnie nie bawi zwłaszcza że niektóre informacje mnie nie interesują! pozdrawiam!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: