Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Uroczystości Bożego Ciała w Cieszynie (wideo)

W czwartek (08.06) w Cieszynie odbyły się uroczystości Bożego Ciała 'Wierni Kościołowi", Ołtarze znajdujące się po drodze procesji przygotowali mieszkańcy poszczególnych dzielnic. Tradycyjnie dziewczynki sypały kwiaty, a chłopcy dzwonili dzwonkami. Za krzyżem szły dzieci pierwszokomunijne, , ministranci i liczni wierni.
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-06-08 19:43:47
AntyklerForte+: dla polskiego kleru boże ciało to okazja jak każda inna do uprawiania politykierstwa, partyjniackiej agitki, wychwalania PiS i opluwania opozycji - na tym tle krakowski biskup Jędraszewski nie jest wyjątkiem, ot zwykły polski ksionc
2023-06-08 20:01:27
Vito: Dla polskiej "opozycji" kazdy dzień to okazja do opluwania chrześcijańskich wartości i Polaków, na tym tle nasze portalowe trolle nie są wyjątkiem, ot zwykle szczekacze zatruwające ludziom spokój.
2023-06-08 20:25:00
AntyklerForte+: Bóg ci zapłać dobry człowieku, i Maryja Zawsze Dziewica
2023-06-09 13:18:50
Efob: Coraz mniej tej waszej ciemnoty sie pokazuje bo do niektorych juz dotarlo ze byc katolikiem to samo zlo.Celebrowac mozna tylko dobro,a w tym miescie sa tez inne wiary ktore czegos takiego nie pokazuje tylko wierza w Boga prawdziwie a wy wiezycie w kler i jego szatanskie poczynania.!!
2023-06-09 20:48:18
Ar--Ai: Po procesji Cieszyn znów sławny: "Z niezrozumiałych dla nas przyczyn na ul. Kościuszki przed procesją Bożego Ciała z Parafii Imienia Najświętszej Marii Panny w Cieszynie do rosnących tam klonów przykręcono wkrętami metalowe elementy. Czy ktoś wydał zgodę na takie działanie - trudno powiedzieć, ale dla takiego kaleczenia drzew trudno znaleźć usprawiedliwienie" - piszą na Facebooku członkowie ruchu społecznego "Ratujmy drzewa na Śląsku Cieszyńskim". +++ wiadomosci.wp.pl/okaleczono-drzewa-zeby-powiesic-flagi-na-procesje-6907144540547584a
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: