Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pościg za motocyklem (wideo)

źródło filmu: KPP w Cieszynie

Pirat drogowy, uciekając przed nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w videorejestrator, zgromadził na swoim koncie ponad 57 punktów karnych. Za rażące naruszenia przepisów odpowie przed sądem. Jak się okazało, nie posiadał nawet uprawnień.

Policjanci z cieszyńskiej drogówki zatrzymali kierowcę motocykla, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Wideorejestrator w ścigającej go vectrze wskazał ponad 200 km/h. Ponadto kierujący motocyklem nie miał uprawnień do kierowania motocyklem i znacząco przekroczył prędkość. Motocyklista odpowie przed sądem za rażące naruszenia przepisów drogowych.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, patrolując wiślankę w Harbutowicach, zauważyli jadący zbyt szybko motocykl Yamaha. - Motocyklista jechał 166 km/h przy ograniczeniu prędkości do 70. Mundurowi próbowali go zatrzymać, ale ten ruszył do ucieczki. Policjanci w nieoznakowanym radiowozie podjęli za nim pościg aż do Ustronia. Uciekinier w tym czasie popełnił kilkanaście wykroczeń. Wideorejestrator w ścigającej go vectrze w Ustroniu wskazał 202 km/h przy ograniczeniu do 100. Zatrzymano go przed skrzyżowaniem drogi nr 941 z ul Cieszyńską w Ustroniu. Kierowca, 25 - letni mieszkaniec Białegostoku, nie posiadał uprawnień, aby kierować motocyklem. – relacjonuje rzecznik prasowy cieszyńskiej policji

Yamaha została odholowana na policyjny parking. Pirat, uciekając przed nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w videorejestrator, zgromadził na swoim koncie ponad 57 punktów karnych. Za rażące naruszenia przepisów odpowie przed sądem.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: