Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego świętuje 25-lecie

W piątek (13.05) w sali konferencyjnej Szpitala Śląskiego w Cieszynie odbyła się uroczystość związana z obchodami 25-lecia Fundacji Zdrowia Śląska Cieszyńskiego. Była to doskonała okazja do wręczenia odznaczeń, podsumowania 25 lat działalności Fundacji oraz podziękowań. Jednym z punktów uroczystości było również odsłonięcie pamiątkowej tablicy w podziękowaniu dla darczyńców.

Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego już od 25 lat wspiera Szpital Śląski i Cieszyńskie Pogotowie Ratunkowe. W ciągu tych lat Fundacji udało się zebrać ponad 8 milionów złotych, a środki te systematycznie przeznaczano na zakup aparatury medycznej. Jubileuszowe obchody ćwierćwiecza to doskonała okazaja do podsumowań, których nie zabrakło podczas piątkowego spotkania (13.05).  W wydarzeniu tym wzięli m.in. udział: przedstawiciele Zarządu i Rady Fundacji, Janusz Król starosta powiatu, Ryszard Macura burmistrz Cieszyna, Czesław Płygawko dyrektor Szpitala Śląskiego, Jan Kawulok dyrektor Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego, przedstawiciele Sejmiku Województwa Śląskiego oraz wieloletni przyjaciele organizacji. 

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-05-15 22:54:01
Międzol: Zrobilibyście darmowy parking pod szpitalem, bo to jest skandal że jest płatny !!
2016-05-16 06:03:05
marian1951: <br />Średnio ponad trzysta tysięcy zł.rocznie to niezły wynik. Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych.
2016-05-16 07:56:17
AK47: Dobrze, że nie chcą żadnych kamienic od miasta za darmo.
2016-05-16 21:07:55
bolesław: Pokazany sprzęt zakupiony dla szpitala super a ja się pytam dlaczego nie zostało powiedziane,pokazane co było kupione dla pogotowia ratunkowego czyżby NIC
2016-05-17 12:04:56
as355: Wjazd w deszczu to ,,otwieranie szyby naciąganie reki by dostać bilet i mokry rękaw ,,wyjazd to znowu naciąganie reki ,mokry rękaw a bilet ląduje na bruku .Szpital przyjazny dla długorękich i sprawnych ludzi ,odwiedzających rodziny w Szpitalu .I tylko 10 minut od czasu opłacenia parkingu do wyjazdu ,Wspierajmy szpital ,i czekajmy na rewanż .
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: