Wiadomości

Wkrótce w regionie

Październik 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 1141komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela OX.PL

18-06-2017 12:15

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
 • 3 czerwca swoje urodziny obchodził Michał Sławiński. Z tej okazji składamy mu najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, sukcesów zawodowych, satysfakcji w pracy za kamerą, wielu życzliwych przyjaciół wokół siebie, zdrowia oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Życzy koleżanka Marta i znajomi z Cieszyna.
 • Zdrowia, pogody ducha, bożego błogosławieństwa, wielu szczęśliwych lat życia i spełnienia najskrytszych marzeń - tego wszystkiego z okazji urodziny życzy Traudzie Hetmaniok: córka Teresa z całą rodziną, wnuczka Marta, mąż Wiktor i Krzysztof.
 • Z okazji obchodzonych 15 czerwca Imienin dla Jolanty Folwarcznej z Cieszyna od kochającego męża i syna oraz od sióstr wraz z rodzina! Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość Radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy spokoju, ile tylko potrzebujesz oraz optymizmu i wszystkiego, co najlepsze! Dużo zdrowia, mniej pracy i bardzo dużo słońca! Udanego urlopu oraz spełnienia wszystkich marzeń!
   
 •  Również z okazji nadchodzących Imienin dużo zdrowia i radości dla Wandy i Jana Jankowskich ze Skoczowa przesyła Krysia z Rodzina. 
   
 • Dla Pana Janka z „Przedszkola Jas i Małgosia” w Cieszynie z okazji Imienin - dużo zdrowia, spełnienia wszystkich planów zawodowych oraz zrealizowania zaplanowany działań i inwestycji na działce - życzy kolega Edward z Cieszyna wraz z cala załogą pracowników!
   
 •  Dla Maryli z Cieszyna z okazji zbliżających się Urodzin – dużo zdrowia, pomyślności oraz spełnienia wszystkich planów! Powodzenia w trakcie najbliższych - nie tylko „bałtyckich” wyjazdów i wiele uśmiechu każdego dnia od całej rodziny z Cieszyna!
   
 •  Dla Najwspanialszego Taty od Jacka i Rafała z Cieszyna z okazji Dnia Ojca – dużo zdrowia, wygranej w Lotto i spełnienia wszystkich marzeń! 
   
 • Dużo zdrowia, zero problemów, odpoczynku i udanych wakacji dla Kasi z Krakowa! W podziękowaniu za ogromna pomoc szczególnie w ostatnich, „gorących” dniach w pracy – od Asi i Jacka
   
 • Dla najlepszego mechanika samochodowego z okazji zbliżających się Imienin – dla Piotra Grenia z Cieszyna - dużo zdrowia i zadowolenia z przejścia na emeryturę - życzą koledzy z Cieszyna, którzy już zastanawiają się, czy w trakcie zasłużonego wypoczynku będą mogli skorzystać z Twojej fachowej pomocy? Bo nie wyobrażają sobie jeżdżenia na jakiś inny warsztat :) Wszystkiego najlepszego! 
   
 • Dla Wandy Hes z cieszyńskiej Banotówki najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia oraz wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących Imienin przesyła siostra Krystyna z Rodzina
  .
 • W czwartek 15 czerwca swoje urodziny obchodzi Paweł Lose. Z tej okazji składam mu najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, wiele radości powodzenia w szkole i sukcesów piłkarskich oraz udanych i słonecznych wakacji tata :)
 • Droga Beato!
  Zanim skosztujemy urodzinowego tortu, złożymy Ci życzenia:Spełnienia marzeń i dużo zdrowia!
  Życzymy, aby wszystkie plany, nawet te abstrakcyjne udało się zrealizować.Życzymy szczęścia, dzięki któremu te zamierzenia będą realne.
  Życzymy pieniędzy – dzięki którym ich realizacja będzie łatwiejsza
  Ale przede wszystkim życzymy przyjaciół, z którymi te sukcesy można dzielić!
  Radości, miłości i szczęścia oraz wszystkiego, co najlepsze
  Życzą… koleżanki ze Zlotu Czarownic
 • Dobre myśli wysyłamy teraz do Pszowa. 15 czerwca swoje 27. urodziny obchodziła Agata Kempa. Od kuzynki Hanny z rodziną ze Skoczowa – moc uścisków, wiele radości i Bożego Błogosławieństwa – tego życzą najbliżsi.
 • Światłowodem życzenia płyną do Edynburga. Marzena Farana Sherlock świętowała kolejne osiemnaste urodziny. Dla Ciebie moc kwiatów, od przyjaciół ze Skoczowa. Życzenia przesyła również koleżanka z Pszczyny.


*********************

Koncert Życzeń Stela – to nowy cykl wideo, który cyklicznie pojawiać się będzie na łamach naszego portalu. Za jego pośrednictwem możecie złożyć życzenia najbliższym Wam osobom. Każdy, kto chce z okazji urodzin, imienin, czy innej rocznicy lub jubileuszu przekazać komuś coś radosnego czy powinszować z jakiegoś powodu, będzie mógł to uczynić, śląc życzenia na adres zyczenia@ox.pl. Możecie też wysłać SMS na nr 606 359 259 (nr w Play, koszt jak za zwykłego SMSa, koszt zależny od Waszego operatora) lub napisać do nas na naszym koncie na Facebooku: portalox. Pamiętajcie, żeby napisać od kogo i dla kogo są życzenia (przynajmniej imię i miejscowość).

Oczywiście zachęcamy także do tego, by nagrać życzenia samemu za pomocą tabletu, telefonu czy kamery, również i takie życzenia wyemitujemy!

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji, skracania i wyboru nadesłanych życzeń.

źródło: OX.PL
dodał: NG 18-06-2017 12:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

''My som stela zimnioków momy wiela''

18-10-2017 09:10

„My som stela zimnioków momy wiela” to szczytna i ciesząca się dużą popularnością akcja w Cieszynie, która już na stałe wpisała się do jesiennego kalendarza imprez w naszym regionie.

wyświetleń: 139komentarzy: 0

Parking dla... rowerów w Trzyńcu

18-10-2017 07:30

W Trzyńcu pojawił się ciekawa inwestycja – 12 października oddano tam do użytku parking dla rowerów w formie wieży, zwany Bike Tower. Za 5 Kc na dzień można już przechować tam swój jednoślad.

wyświetleń: 374komentarzy: 1

Gość Ox.pl - dr Michael Morys -Twarowski

17-10-2017 19:00

Gość Ox.pl - dr Michael Morys-Twarowski, który twierdzi, że historia nie jest nudna. O wielkiej Polsce, zuchwałym Chrobrym i drużynach piłkarskich. Jacek Porzycki pyta również Gościa, dlaczego pewien ksiądz wyrwał jedną kartkę z ksiąg parafialnych oraz o syna Adolfa Hitlera. Zapraszamy Państwa do obejrzenia wywiadu z autorem bestsellerowego "Polskiego Imperium" oraz najnowszej publikacji "Narodziny potęgi".

wyświetleń: 556komentarzy: 0

Co z Domem Ludowym w Pogwizdowie?

17-10-2017 17:00

Jest kompromis pomiędzy Macierzą Ziemi Cieszyńskiej, a przedstawicielami Urzędu Gminy Hażlach w sprawie Domu Ludowego w Pogwizdowie. Jak nieoficjalnie dowiedział się nasz portal, Gmina chce przejąć budynek MZC za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jest duże prawdopodobieństwo, że do transakcji kupna – sprzedaży dojdzie na początku przyszłego roku.

wyświetleń: 2154komentarzy: 0

Międzynarodowo przy pasiece

17-10-2017 15:55

W minioną sobotę, 14 października w Miasteczku Pszczelim w Dzięgielowie odbyło się spotkanie pszczelarzy z Polski, Czech i Słowacji. Miłośnicy pszczół podpisali też umowę o współpracy.

wyświetleń: 659komentarzy: 0

Tym, co zginęli w obozach...

17-10-2017 14:25

Zbliża się premiera czwartego tomu serii „Z dziejów gminy Chybie” – czwarta część nosi tytuł „Z dziejów gminy Chybie. Zginęli w niemieckich więzieniach i obozach zagłady.”

wyświetleń: 557komentarzy: 0

Sukces cieszyńskich szachistów

17-10-2017 14:20

Szymon Marczak w grupie chłopców do lat 16 otrzymał srebrny medal na Szachowych Mistrzostwach Śląska Juniorów, które odbyły się w dniach 14 i 15 października 2017 w Łaziskach Górnych.

wyświetleń: 447komentarzy: 0

Skoczów ośrodkiem akademickim

17-10-2017 13:05

W miniony piątek, 13 października w Skoczowie zabrzmiał hymn studencki ''Gaudeamus igitur...''. Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 z udziałem władz Uczelni WSB, znamienitych gości i studentów odbyła się w Teatrze Elektrycznym w Skoczowie. ''To historyczny moment, Skoczów stał się ośrodkiem akademickim'' - tymi słowami JM Rektor Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu, dr Andrzej Zduniak oficjalnie zainaugurował nowy rok akademicki.

wyświetleń: 1559komentarzy: 9

Tradycyjny chleb - warsztaty dotyczące wypieku chleba

17-10-2017 11:30

W poniedziałek, 16 października na terenie Osiedlowego Centrum Kultury i Rekreacji, działającego przy SM Cieszynianka odbyły się warsztaty dla dzieci (i nie tylko), dotyczące pieczenia chleba. W czasie warsztatów można było dowiedzieć się więcej na temat powstania chleba oraz zmiany technik wypieku, a także przybliżony został temat chleba w innych krajach i kulturach.

wyświetleń: 579komentarzy: 0

Zamknięte skrzyżowanie

17-10-2017 10:10

Uwaga kierowcy – w Jaworzu zamknięto skrzyżowanie Średniej i Pagórkowej.

wyświetleń: 2522komentarzy: 0
Kontakt z redkacją .