Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

[Wideoflesz] Wyburzenie budynku, mieszczącego się przy Zamkowej 1

Rozpoczęto prace, mające na celu wyburzenie budynku, mieszczącego się przy Zamkowej 1. To dawna siedziba Straży Granicznej i Służby Celnej, a od 2009 roku miejsce, gdzie działały różnego rodzaju organizacje.
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-05-31 17:51:46
oskito: Tam na chłapców stacjonujących pod mostem uważejcie.
2021-05-31 18:44:49
św. Patryk.: no nie, coś jest nie tak, budżetowe dziadki wydają publiczne pieniądze na rozbiórkę by zbudować de facto kolejne budżetowe gniazdko
2021-06-01 11:21:13
tom lem: ... no tak , arogancja obecnej władzy Miasta Cieszyna przekracza kolejne granice - nie państwa, lecz przyzwoitości. Zapis uchwały budżetowej jest tak skonstruowany, by organ wykonawczy gminy mógł wydawać miejski grosz bez wiedzy radnych. Przykładem takiej manipulacji jest wydanie przeszło 5 mln złoty na budowę akwarium nad Olzą, by w nim mogły zasiadać "złote rybki" z gminno-zamkowymi koneksjami pod szyldem wszelakich stowarzyszeń. Mieszkańcy są mamieni przez Gabrielę Staszkiewicz, Burmistrz Miasta Cieszyna, zaproszeniem na kolejny etap konsultacji społecznych dotyczących założeń do projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla śródmieścia Cieszyna, które odbędą się w dniu 10 czerwca 2021 r. o godzinie 17.30 w Domu Narodowym w Cieszynie, Rynek 12. Ciekawostką jest, że zaproszenie wystosowane na OX jest tekstem bez możliwości komentarza przedstawionej wizualizacji zabudowy parkingu przy ulicy Przykopa. Ciekawe kto sponsoruje ten artykuł - deweloper, czy Szanowna Gosposia? przedstawiając na pierwszym planie wizję miejskiej plaży spłodzonej parę kadencji wcześniej.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: