Wyrównany mecz Okręgówki w Pogórzu

W 27 marca 2022 r. o godz.11 na boisku LKS Pogórze odbył się mecz XVI kolejki Klasy Okręgowej Skoczów - Żywiec w piłce nożnej, pomiędzy drużynami LKS Pogórze i CKS Piast Cieszyn. Mecz zakończył się zwycięstwem piłkarzy z Cieszyna 1 - 0, po bramce Ireneusza Jelenia z rzutu wolnego w 10 minucie meczu. Pierwsza połowa to bardzo wyrównany mecz walki. W drugiej odsłonie meczu do głosu zaczęli dochodzić piłkarze z Pogórza, którzy raz po raz zagrażali bramce Szymona Wawrzyczka. Strzał Sebastiana Juroszka nieznacznie minął bramkę, a strzał po rajdzie przez całą długość boiska Przemysława Góreckiego obronił golkiper Cieszyna. Warto dodać, iż na drodze do uzyskania korzystnego wyniku dla gospodarzy stanął sędzia, który nie dopatrzył się faulu na Sebastianie Juroszku w polu karnym Fot. Piotr Górecki