Wysoka wygrana Bąkowa, liderzy utrzymali swe pozycje

Nie zawahała Błyskawica, nie zawahała również Victoria. W skoczowskiej A klasie, w ostatnim czasie, często dochodziło do zmiany lidera, ale tym razem nic się nie zmieniło w pierwszych "3".
  • Dwutygodniowa przerwa nie pomogła piłkarzom Beskidu Brenna, którzy po powrocie na murawę ponieśli porażkę z wiceliderem grupy II, Strażakiem Dębowiec. Gospodarze nieźle rozpoczęli niedzielne starcie, bo dość szybko objęli prowadzenie za sprawą Romana Krala. Ale podopieczni Marka Bakuna błyskawicznie odpowiedzieli, a w drugiej połowie, po dwóch golach Pawła Leśniewicza, zapewnili sobie komplet punktów.
  • Victoria mknie jak burza, odnosząc szóste zwycięstwo z rzędu. Hażlach tym razem wygrał z Iskrą Iskrzyczyn i w dalszym ciągu pozostaje na czele grupy I. Zaraz za jej plecami lokuje się CKS Piast Cieszyn, który odniósł najwyższe zwycięstwo w tym sezonie, pokonując Golasowice aż 15:0.