Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

53. Dni Skoczowa - Myslovitz

Wczoraj (11.06) rozpoczęły się długo wyczekiwane Dni Skoczowa. W sobotę świętowanie zakończyło się koncertem zespołu Myslovitz, a dzisiaj (12.06) gwiazdą wieczoru będzie Sarsa.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-06-12 17:30:18
Anthony: ogólnie poza pogodą kicha
2022-06-12 22:50:07
3Maja: A mi się podobało lepsze niż siedzieć w domu
2022-06-13 09:12:22
sierżant_Niemyty_Wycior: no jeśli poza siedzeniem w domu nie masz innej alternatywy to wypada jedynie współczuć
2022-06-13 09:47:32
alouette: Brawa za organizację takiej imprezy.
2022-06-13 10:35:33
TYRRANOZAURR: Całe dni Skoczowa to kpina!!! Po dwóch latach nieobecności było by ratusz stać na coś więcej, ale po co się starać.... zorganizować cos trza pospólstwu aby nie kłapali na językach i tyle. No ale może ratusz teraz powiedzieć że coś zorganizowali, a ile to kosztowało... lepiej nie pytać - pusta kasa miejska. Kiedyś to były Dni Skoczowa zaczynały się w Czwartek i trwały 4 dni, kapele grały po osiedlach, ludzie się bawili itp. Teraz to dadzą ludziom Maję i budkę z piwem a za uchem niech tam byle kto rzempoli, a gdzie dzieci? dwa dmuchańce i gońcie se miedzy pijanym pospólstwem, bo jak naród pijany to łatwiej jest nim manipulować -piękny przykład, tak trudno było sprowadzić z dwie trzy karuzele dla dzieci, animatorów itp aby one też coś z tego miały? Oooo przepraszam, malowanie twarzy było... Ponadto kolejna Masakra przy tegorocznym rzucaniu beretem, a dokładniej mówiąc dyskryminacja. Pan Burmistrz i Pani dyrektor Integratora chyba o czyś zapomnieli? Jak można było dyskryminować kobiety, dziewczynki, nie wspomnę o najmłodszych dzieciach. Zrobili sobie jakieś dwie kategorie młodzicy i dorośli, wyróżni jeszcze jakiegoś chłopaka po znajomości za rzut na 18 m, gdy niejedno dziecko lepiej rzucało odnośnie swojego wieku, nie wspomnę o dziewczynkach które rzucały na 18 m i lepiej - ale TUTAJ W SKOCZOWIE się nie rozróżnia płci? Za to znajomości już tak. Czy ratusza i Integratora nie było stać przynajmniej wśród dzieci i młodzieży podzielić ich na najmłodszych , a młodzież na dziewczynki i chłopców ( co zabrakło Wam na te śmieszne nagrody kalendarzyka czy długopisu, czy smyczy itp - a może reklamówki Wam wyszły? Nie dziwcie się iż taki rzut beretem ma coraz mniejsze zainteresowanie skoro brak Wam uczciwego, ludzkiego podejścia.
2022-06-13 11:42:36
piotr186: W rzucie beretem ZAWSZE wszyscy rzucali wspólnie w ramach jednej kategorii. Także tu nie ma problemu. To tylko zabawa Trochę się zdziwiłem, że wymyślili jakąś kategorię dla dzieci bo tego chyba wcześniej nie było w programie. Natomiast fakt, że organizacja zawodów była kiepska - fatalny pomysł to przeniesienie zawód po w z soboty rano na niedzielę wieczór (to już jednak kilka lat temu) w efekcie zawody są zagłuszane przez hałas ze sceny. Nie słyszeli się przez to prowadzący i mierzący odległości choć używali mikrofonu. Dokładność pomiaru też była żadna. Wiem, że to tylko zabawa ale powinno to jakoś wyglądać. Nawet berety do rzucania były marne, w porównaniu z tymi które były kiedyś.
2022-06-13 20:43:08
Halos: Niesamowite! Udało się zorganizować koncerty na świeżym powietrzu! ZA DARMO!! Jak oni to zrobili! Mam nadzieję, że Gosposia z Cieszyna robi notatki!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: