Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

80. rocznica pierwszego zrzutu Cichociemnych

Dzisiaj (13.02) w Dębowcu miała miejsce uroczystość upamiętniająca pierwszy zrzut Cichociemnych do okupowanego kraju. Uczestnicy spotkania uczcili pamięć spadochroniarzy szkolonych do zadań specjalnych, którzy 80 lat temu wylądowali w Dębowcu.

Poniżej część artystyczna w wykonaniu dzieci i młodzieży z Gminy Dębowiec oraz film "Cichociemni - 80 lat". To propozycje online Gminnego Ośrodka Kultury w Dębowcu.  

 

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

53
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-02-14 00:40:03
donekT: Jeden z uczestników misji, Józef Zabielski "Żbik", pozostawił po sobie wspomnienia pt. "Pierwszy skok", w których upamiętnił ów historyczny moment. Warta uwagi, a pominięta w materiale/artykule, jest charakterystyka postaci, z którymi zetknęli się skoczkowie. W treści wspomnień dość szczegółowo zostało opisane wydarzenie, w tym droga na dworzec w Skoczowie. Autor poruszył także postawy miejscowych, które niekoniecznie zostały przedstawione jako te modelowe, czasem przypominały problematykę poruszoną w jednej z noweli S. Żeromskiego pt. "Rozdziobią nas kruki, wrony...". Warto również zwrócić uwagę na kontekst społeczny ówczesnego Śląska Cieszyńskiego, bez tego nie zrozumiemy trudnego położenia, w którym znaleźli się uczestnicy misji. Region był anektowany przez III Rzeszę, a zatem uznany za ziemię rdzennie niemiecką. Co to oznaczało? Niemcy na Śląsku Cieszyńskim cieszyli się na tyle dużym poparciem, zwłaszcza wśród przedstawicieli miejscowej ludności niemieckiej, iż posiadali wystarczające zaplecze społeczne pod stworzenie lokalnej niemieckiej struktury administracyjnej, lojalnej wobec berlińskich władz. W związku z tym niemiecki okupacyjny reżym w regionie był dużo drastyczniejszy niż na terenach Generalnego Gubernatorstwa (GG), określanego jako niemiecka kolonia w Europie Środkowej. Okupacyjne realia Śląska Cieszyńskiego (np. wymóg posługiwania się j. niemieckim w sferze publicznej), a także postawy miejscowych względem niemieckich i nazistowskich władz przedstawił Tadeusz Kopoczek w książce pt. "Ostatni strzał".
2021-02-14 00:43:09
donekT: Skoczkowie przygotowani byli do lądowania w zupełnie innych warunkach i otoczeniu społecznym. W Dębowcu nikt na nich nie czekał (w przeciwieństwie do sytuacji w punkcie docelowym). Co więcej, działalność partyzancka na terenie regionu, w związku z mniejszą niż współcześnie lesistością, była utrudniona, a gdzieniegdzie nawet wykluczona. Dodatkowo teren zamieszkiwało wielu spośród przychylnych wobec niemieckiej/nazistowskiej władzy, w związku z czym ewentualna dekonspiracja skoczków na terenie Śląska Cieszyńskiego była dużo bardziej realna niż w przypadku Kielecczyzny, która stanowiła łatwiejszy obszar pod prowadzenie działalności konspiracyjnej (pod względem geograficznym, społecznym, a także logistycznym — cichociemni zmierzali do Warszawy). Pronazistowskie postawy części spośród ówczesnej ludności Śląska Cieszyńskiego były na tyle silne, nawet pod sam koniec wojny, kiedy dni III Rzeszy były już policzone, iż w regionie mógł działać konspiracyjny nazistowski "Werwolf", a dezerterzy z armii niemieckiej spotykali się z przypadkami denuncjacji, ze strony miejscowych. Sami skoczkowie po zrzucie przeświadczeni byli, iż znajdują się na terytorium Rzeszy.
2021-02-14 00:44:10
donekT: Na kanwie wydarzenia, poza książkami o tytułach "Pierwszy skok" i "Ostatni strzał", warto zaznajomić się ze "Wspomnieniami niewygodnego świadka", autorstwa radzieckiego generała Pawła Sudopłatowa. Przedstawione są tam założenia, taktyka i cele radzieckiego wywiadu na obszarze okupowanej Polski (mowa o terenie pod niemiecką okupacją) i to od '39, kiedy ZSRR i III Rzesza przynajmniej oficjalnie, pozostawały w zażyłości. Wątek ten można wiązać z radziecką siatką wywiadowczą na Zachodzie, a także poniektórymi kontestowanymi do dziś decyzjami polskiego podziemia.
2021-02-14 01:31:25
św. Patryk.: TW "Olcha" w stanie wojennym wylądował najpierw na SB, tam podpisał się na liście płac, to była przepustka na kolejne lądowisko na stanowisku leśniczego w Zebrzydowicach - znasz tę historię, donusiu? to pogadaj z tatą
2021-02-14 15:38:48
Mach: Patryk, dalej Krzysztof mm dalej jasper, dalej CosaNostra itd uporczywie nęka użytkownika donka T: poprzez stale powtarzające się wpisy o treści jak wyżej nie mające żadnego związku z w/w użytkownikiem co wyczerpuje znamiona stalkingu i jako takie są przestępstwem karanym z Kodeksu karnego, żaś właściciel portalu umożliwia tego rodzaju przestępczą działalność stalkierowi posługującego się hasłami j.w. poprze brak reakcji na to stale powtarzające się nękanie co również podlega karze z KK.
2021-02-14 16:38:25
św. Patryk.: Jozefie, zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: nie pieprz bez sensu!... ====> https://opac.ciniba.edu.pl/okladki/0192705418560.jpg
2021-02-14 19:23:03
donekT: krzy-sio+ś.wir_us Patryk v4, Jaki moja osoba ma mieć niby związek z SB i TW "Olcha"???
2021-02-14 21:44:46
Pogromca pogromców i cwaniaczków: No tak opluwanie, pomówienia, oszczerstwa, zniesławienie. Co jeszcze wyjdzie z takiego zawistnika saletry? Wstydzi się cała dziedzina łogrodzono, wstydzą się sąsiedzi...
2021-02-15 13:37:00
jasper: Mach, trollu - na jakiej podstawie twierdzisz, ze jestem „ Patryk, Krzysztof mm , dalej CosaNostra ! Zapomniales dopisac - donek vel bronek, politykier czy Ppic. Brak argumentow czy kasa od pisbolszewi? Na jakiej podstawie wymieniasz moj nick, gdy nawet nie biore udzialu w waszej dyskusji. To jest obrzydliwe z Twojej strony !
2021-02-15 14:32:35
Mach: Dlaczego od razu trolu? Twoja reakcja jest co najmniej zadziwiająca. Jak uważasz, że się pomyliłem wystarczyło zaprzeczyć ,że w stalkingu donka nie brałeś udziału. Rozum odjęło?
2021-02-15 14:45:10
jasper: Mach, umiesz czytac czy tylko swoje wpisy dajesz hurtowo, bez refleksji i zastanowienia z kim prowadzisz polemike. Postepujesz jak TVPiS info z klamstwami i oczernianiem na paskach. Podkreslam, to jest wredne. Jestes kolejna tutaj osoba, ktora przypisuje mi INNE nicki. Biore odpowiedzialnosc za to, co ja pisze a nie inni. Czy wreszcie dociera czy mam napisac dosadniej ?
2021-02-15 16:10:57
Mach: Jasperku z logiki dwa. W dyskusji nie bierzesz udziału więc odetnij się od obrzydliwego sterlingu donka a nie atakuj tego ,który wskazał redakcji na ten fakt. I nie wal na oślep akurat tym wyzwiskiem(troll, kasa od pisobolszewi) to dalej bezpodstawna agresja w stylu Patryka a nie argumenty. Wpisy Patryka i wszystkie jego pozostałe nicki dokładnie tę nieuzasadnioną agresję potwierdzają i oczywiście ty także się w nią teraz nomen omen w pis ujesz. Resztę sobie wyjaśnimy i tu dużo zależy od donka-ma mój telefon.
2021-02-15 17:16:30
św. Patryk.: machu, zakompleksiony katoliku z pieniackim zacięciem, nie potrafisz wydusić z siebie przepraszam, zamiast tego rzucasz kolejne wyzwiska i jeszcze masz czelność komuś doradzać co ma zrobić żebyś był zadowolony - goń się, najlepiej z donkiem, podobna rasa
2021-02-15 17:35:03
donekT: krzy-sio+ś.wir_us Patryk v4, Jaki moja osoba ma mieć niby związek z SB i TW "Olcha"??? Nie potrafisz wydusić z siebie przepraszam, zamiast tego rzucasz kolejne wyzwiska???
2021-02-15 17:49:14
św. Patryk.: tobie donuś już nieraz radziłem, pogadaj z tatusiem to ci wszystko wytłumaczy, może kup flaszkę to łatwiej pójdzie
2021-02-15 18:04:53
Mach: Pieniacki zepsuty do szpiku kości Patryku, nie mam kogo przepraszać, chyba ,że jasper się przedstawi podobnie jak ja to uczyniłem, nikogo anonimowego nie da się obrazić, poza tym zaślepiony Patryku pokaż gdzie go obraziłem. Chyba ,że wymieniając go przy twoich nickach to już obraza - i tu rzeczywiście wobec takiego prostaka wymienić pomyłkowo nick należały by się przeprosiny bo to rzeczywiście hańba stanąć przy takim stalkierze u boku -zatem przepraszam jasperku możesz się czuć obrażonym za takie towarzystwo nicków Patryka.
2021-02-15 18:04:59
jasper: Mach, jak nie umiesz czytac, to nie pisz! , bo wychodzi gniot.
2021-02-15 18:14:28
Mach: jasperku, zatem poczytaj swój ostatni wpis i popraw sobie błędy. To tylko parę słów. Bez emocji.
2021-02-15 18:14:35
donekT: krzy-sio+ś.wir_us Patryk v4, Co niby mój rodzic ma mieć wspólnego z SB i TW "Olcha"??? Nie potrafisz wydusić z siebie przepraszam, zamiast tego rzucasz kolejne pomówienia???
2021-02-16 00:31:36
Pogromca pogromców i cwaniaczków: jasper pelikanie ano z takiej racji Mach wymienił twój nick bo obaj gracie w tej samej wrednej trollowej orkiestrze. Myślisz że jak jesteś anonimowy to nie dotrzemy do ciebie? "Krzysztofek" też tak sądził i został zdemaskowany. Kwestią czasu będzie ustalenie czy jesteś kolejnym jego fake kontem czy nie. Ty śmiesz wyrażać swoje oburzenie kiedy sam robiłeś podobnie? Cytowałeś jakieś słowa, które miały być niby moje, a których w ogóle nie napisałem. Jeszcze się kłóciłeś i nieudolnie tłumaczyłeś. Sam nie przeprosiłeś. Obaj z zawistnikiem "saletyrą" od dawna obrażacie wszystkich którzy mają inne poglądy i zdanie niż wy sami. Gdzie wasza kultura i poszanowanie innych komentujących? Twoimi słowami, z błędami ale niech będzie: "Podkreslam, to jest wredne". A uśmiałem się czytając: "Biore odpowiedzialnosc za to, co ja pisze a nie inni" Serio?
2021-02-16 08:36:59
jasper: Kogo masz na mysli towarzyszu Ppic na wode ? piszac - „ .... dotrzemy do ciebie? " Jakie to znajome, SBeckie zwyczaje. Nie dziwi mnie to towarzyszu. Moze bys tak „rozpracowal“ po 25 latach pedofila ks. Dymera, tak ochoczo finansowanym przez twoja partie prawych i sprawiedliwych. https://oko.press/ksiadz-dymer-dostal-10-mln-pomocy-pis/ Popatrz towarzyszu, tylu przestepcow chodzi po Polsce, nawet w twoim kosciele krzywdza dzieci urodzone, a ty chcesz sie zajac moja skromna osoba ?! Cos mi sie wydaje, ze nawyki z komuny nie chca opuscic towarzysza !
2021-02-16 08:37:04
jasper: Kogo masz na mysli towarzyszu Ppic na wode ? piszac - „ .... dotrzemy do ciebie? " Jakie to znajome, SBeckie zwyczaje. Nie dziwi mnie to towarzyszu. Moze bys tak „rozpracowal“ po 25 latach pedofila ks. Dymera, tak ochoczo finansowanym przez twoja partie prawych i sprawiedliwych. https://oko.press/ksiadz-dymer-dostal-10-mln-pomocy-pis/ Popatrz towarzyszu, tylu przestepcow chodzi po Polsce, nawet w twoim kosciele krzywdza dzieci urodzone, a ty chcesz sie zajac moja skromna osoba ?! Cos mi sie wydaje, ze nawyki z komuny nie chca opuscic towarzysza !
2021-02-16 11:02:47
Mach: Cyberstalting -nowa niebezpieczna forma stalkingu, polegająca na wykorzystywaniu mediów społecznościowych do znieważania, ośmieszania i nękania ofiary - to o tobie Patryku etc..
2021-02-16 11:25:58
Mach: Kim są najczęściej stalkerzy? Wg. przeprowadzonych badań stalkerami są zazwyczaj mężczyźni cierpiący na zaburzenia psychiczne, zaburzenia lękowe oraz zaburzenia psychochaotyczne. Od 2011 r. w kodeksie karnym ujęty jest zapis o stalkingu i jest objęty karą pozbawienia wolności od lat 3.
2021-02-16 12:52:12
Mach: DonkuT; twój psychofan Patryk, krzysztof mm ect. zasługuje w pełni na miano lokalnego stalkera . Z jego wielokrotnych wpisów wynikało by ,że poszukiwał więcej informacji niż wychodziło to poza zwykłą polemikę o tobie jako ofierze, mało tego wielokrotnie publikował prywatne informacje o tobie i twojej rodzinie( i to niezależnie czy te informacje były prawdziwe lub nie) a to wypełnia podejrzenie o zarzut stalkingu.
2021-02-16 14:01:39
Mach: Sad rozpoznaje taką sprawę z oskarżenia prywatnego. Pozew znajdziesz w internecie i możesz go napisać osobiście lub tam gdzie teraz przebywasz student prawa napisze ci go za 100 zł. Nie musisz ustalać sprawcy z imienia i nazwiska, wystarczy ,że podasz nicki sprawcy i na wniosek sądu sprawcę ustalić będzie musiał portal ox, jako nośnik stalkingu wobec Ciebie, a jak w pozwie dołączysz portal zrobi to za ciebie biegły sądowy informatyk.
2021-02-16 14:28:37
Mach: No i oczywiście nie zapomnij powołać na świadka jaspera. W poście powyżej potwierdza skutki wpisów Patryka i Krzysztofa mm, w których obciąża ciebie za związki z SB cyt:(jakie to znajome SBeckie zwyczaje), a to dowód ,że inny użytkownik (jasper) współuczestniczy w stalkingu i czerpie wiedzę z wpisów Patryka- nie wykluczone ,że chodzi o tę samą osobę. Ty masz się prawo bronić przed stalkingiem i usiłować zidentyfikować osobę, która współuczestniczy w nękaniu.
2021-02-16 14:35:33
św. Patryk.: i co, pieniaczu, nie dzwoni?
2021-02-16 14:45:26
Mach: Tajemnica stalkerze. Jak już zadzwonią, będziesz się mógł wypowiadać i powypisywać. No i będą cię słuchać i zadawać pytania. Wszystko w rękach donkaT bo jak przekonałem się nie przeprosiłeś go za ten haniebny stalking. I jak chłop mo "jaja" zrobi z tym porządek.
2021-02-16 16:39:48
jasper: Mach, pytanie - skad wiesz, ze donek to Ppic na wode ? Moja wypowiedz byla do wpisu Ppic a nie donka ?! Masz widac problemy z czytaniem. Czy nie uwazasz, ze przypisujac mi wypowiedzi innych na forum jestes stolkerem ? Prawy i sprawiedliwy sie znalazl !
2021-02-16 17:09:16
Mach: Widzisz ,że jesteś ograniczony jasperku .Wiem bo nas(uczestników tego "panelu") o tym poinformowałeś w poście j.w. 15.02 godz.13. 37. 00- chyba ,że jesteś stalkerem. Masz problemy z pamięcią i myśleniem? Że o logice nie wspomnę. Przypisałem go do Twojej wypowiedzi.
2021-02-16 17:28:40
jasper: 2021-02-14 15:38:48 „ Mach: Patryk, dalej Krzysztof mm dalej jasper, dalej CosaNostra itd uporczywie nęka użytkownika donka T“ . To twoj wpis Mach, choc moja osoba nie brala udzialu w dyskusji. Typowa moralnosc Kalego, czyli Mach moze oczerniac, klamac ! To jest ok, ale na zwrocona przeze mnie uwage stosuje stolking. Nadal nie wiem, ze donek to Ppic na wode ale skoro tak uwazasz, to widac tak jest ( widocznie sie znacie). Czyli donek vel bronek vel Ppic. Jakie nicki ma jeszcze, moze podpowiesz.
2021-02-16 17:40:13
Mach: No, ale napisałeś jasperku w poscie 2021.02.15 o godz.13 27 00 cytuje " donek, vel bronek, politykier, Popic ,że to jeden i ten sam użytkownik ,więc świadomie piszesz w odpowiedzi na post popic, pod jego adresem o związkach adwersarza z SB. A skąd zaczerpnąłeś o tym rzekomą wiedzę? jak cię pozwie donekT na świadka możesz zaprzeczyć -sąd da wiarę lub nie. Wszystko w rękach donkaT.
2021-02-16 17:44:53
Mach: No i jasperku przestań się motać a zacznij logicznie myśleć.
2021-02-16 17:54:42
św. Patryk.: dyskusja z pieniaczem to jak gaszenie ognia benzyną albo orka na ugorze - nie polecam
2021-02-16 17:57:05
Mach: Co ja poradzę na twoją bezradność stolkerze.
2021-02-16 19:25:05
jasper: Coz ci moge poradzic, Mach. Moge zasugerowac bys odcial sie od tego forum, wyjechal gdzies (moze do Skoczowa na narty, lub do proboszcza na mala partyjke) , odpoczal, bo naprawde szkoda nerwow a i logiczne myslenie nie takie, nie mowiac o rozumku. Skoro te posty tak na ciebie dzialaja, to po prostu przestan je sobie dawkowac. Chyba, ze jestes sado- macho :) i lubisz takie emocje ?
2021-02-16 19:34:49
Pogromca pogromców i cwaniaczków: jaspermo pelikanie nie wyskakuj mi tu z towarzyszami. Wiesz co to jest inicjatywa społeczna, zatrzymanie obywatelskie? To tak jakbyś chciał jechać po pijoku i zabrałbym ci kluczyki. Jest kilka osób zalogowanych na OX, którym nie podoba się "wasze" obraźliwe, chamskie, nieraz wulgarne komentowanie. Zabrać wam te "zabawki" i będzie świty spokój. A prywatnie dodam ci że kolejny raz nie trafiłeś i pomawiasz. Nie żaden mój kościół, co najwyżej twój...
2021-02-16 21:11:23
jasper: Inicjatywa spoleczna - piszesz Ppic na wode. Czyli cos takiego na wzor socjotechnicznej kontroli spolecznej jak w PRL. Jedna z podstawowych form wyrazania zasady demokracji socjali­stycznej w PRL byla wlasnie kontrola spoleczna, a najwiekszym przelomem w funkcjonowaniu organizacji spolecznych w PRL byl „zwrot stalinizacyjny”. Okreslenie to oznaczalo dazenie do upodobnienia zycia spolecznego do standardow obowiazujacych w ZSRR. Widze sentyment do czasow minionych - „ że czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci“. Rozumiem cie Ppic na wode ale sie nie ciesze :)
2021-02-16 21:45:35
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Tak tłumacz to po swojemu i udawaj gupola. Chcesz mi powiedzieć że ktoś robi źle w wymienionej sytuacji kiedy zatrzymuje pijanego zanim odjedzie samochodem? Tak samo będzie z "waszym" przeginaniem, kiedy nie szanujecie i obrażacie innych. Nie interesują mnie twoje poglądy, czy wierzysz czy nie itepe.
2021-02-16 21:46:59
Mach: jasper jak bierzesz się za pisanie to nie pij.
2021-02-16 22:49:38
jasper: Ppic, jak juz tak bardzo interesuje cie inicjatywa spoleczna rodem z PRL to moze zajmij sie taka sprawa - dlaczego w artykulach o talentach biznesowych niezyjacego ksiedza Dymery ( specjalizowal sie m.in. w przejmowaniu nieruchomosci i gruntow) przewijaja sie nazwiska pani Beaty K. , Beaty Sz. czy Joachima B. i innych waznych politykow Zjednoczonej Prawicy. Mach na pewno chetnie pomoze. A moze tak inicjatywa spoleczna tepienia pedofilii w KK i pomoc dla pokrzywdzonych ?
2021-02-16 23:01:51
Mach: Straszny bełkot jasper. Odstaw tą flaszkę. Późno już idź spać.
2021-02-17 07:05:47
jasper: Mach, do Glodzia tez napisales ?
2021-02-17 07:16:14
Mach: jasper: Ochłoń.
2021-02-17 08:21:09
jasper: Sami „cichociemni“ w polskim KK. A co z upublicznieniem wyroku w sprawie ks. Dymera. KK kolejny raz tylko ubolewa i nadal nic nierobi. Co z ofiarami ksiezy pedofilii ? 
 Kto blokowal, tuszowal, zamiatal pod dywan przez 25 lat ? - [ ] 
Czy arcybiskup Andrzej Dziega powinien byc ukarany za wspoludzial. Co z panstwowa komisja do spraw pedofilii ? Masz okazje Mach, pokaz jak bardzo ale to bardzo zalezy Ci na prawdzie w polskim KK !
2021-02-17 09:14:28
Mach: Źle oceniasz sytuację. Patryk już milczy. On już wie ,że przegiął.
2021-02-17 14:50:08
jasper: Czyzby przekaz dnia od prezesa, zeby zastraszac , gdy niewygodne wpisy ? Najlepiej Mach nic nie widziec, nic nie slyszec, nic nie mowic/pisac. I swiat bedzie piekny ?! Podobnie jak P. Lisiecki w 2007 roku jako redaktor naczelny „RP“ nie dopuscil do druku tekstu o pedofilskich czynach ks. Dymera. Z tych samych wzgledow co ty i inni tutaj na ox.pl, by tylko nie byc posadzanym o bycie "wrogiem kosciola" wystawiajac ofiary do wiatru, a sprawcom dajac bezkarnosc, tylko dlatego, ze chodza w sutannie. Nie przestraszysz, nie uciszysz mnie Mach, najwyzej skasuja konto ale nie moich pogladow. W jednym zgadzam sie z JPII - prawda wyzwoli !
2021-02-17 15:17:41
Mach: Idź tą drogą dalej- prawda cię wyzwoli. Poglądy to jedno, a forma stalkingu wobec oponenta polegająca na uporczywym jego nękaniu i publiczne wypisywanie na temat przeszłości krewnych oponenta to już czyny niedopuszczalne w mediach społecznościowych jak to czynił wobec donka T , użytkownik podpisujący się Krzysztof mm alias św.Patryk. Współudział w nękaniu bazujący na rzekomej wiedzy opublikowanej przez stalkera, który sięga w sposób nieuzasadniony do członków rodziny by spotęgować nękanie by poniżyć go na panelu dyskusyjnym to też stalking.
2021-02-17 15:51:33
Mach: W ogóle szperanie w przeszłości oponenta lub jego rodziny i publikowanie rzekomych sensacji na jego temat w mediach społecznościowych to czyn zabroniony nie tylko Kodeksem Karnym, ale powszechnie znanym ustawowo -RODO.
2021-02-17 17:29:38
jasper: Mach pieknie piszesz - „ szperanie w przeszłości oponenta lub jego rodziny i publikowanie rzekomych sensacji na jego temat w mediach społecznościowych to czyn zabroniony nie tylko Kodeksem Karnym, ale powszechnie znanym ustawowo -RODO“ . A trabienie o dziadku z Wehrmachtu bylego premiera Tuska czy wpis europoslanki Beaty Mazurek na Twitterze sugerujacy , ze Tusk ma w rodzinie „faszystowskie pamiatki”. Szkalowanie sw. pamieci prezydenta Gdanska p. Adamowicza przez TVPis. Zdjecia poslow na szubienicach oraz umozenie w tej sprawie sledztwa - to Twojej „wrazliwosci“ jakos nie zaszkodzilo ! Nie krytykowales ! Tak maja hipokryci ! To wszystko przekresla Cie jako osobe do polemiki.
2021-02-17 18:16:57
Mach: Musisz się wiele jeszcze nauczyć. Donek T nie jest osobą publiczną i prawo go chroni. A co to osoba publiczna to sobie poczytaj- one podlegają krytyce w ramach i granicach prawa.
2021-02-17 18:32:26
Mach: Potem poczytaj sobie na temat prawa do prywatności -art.47 Konstytucji. Naruszenie prywatności jest przestępstwem.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: