Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Andrzejkowe wróżby. Dla dzieci i nie tylko

Zgodnie z dawną tradycją andrzejkową, wróżyły sobie panny, które chciały w ten sposób ustalić, która z nich pierwsza wyjdzie za mąż i kto będzie ich wybrankiem. Obecnie dorośli podchodzą do wróżb z przymrużeniem oka, jednak dla dzieci to wciąż świetna zabawa. Aby przygotować im wieczór andrzejkowy z ciekawymi wróżbami i dobrą zabawą, nie trzeba zbyt wiele - wystarczą chęci i kilka przedmiotów, które z pewnością każdy z nas znajdzie w domu.
źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-11-27 13:56:44
święty+Patryk:: nie trzeba Andrzejka, trend jest ewidentny - onet.pl/informacje/onetwiadomosci/sondaz-partyjny-pis-na-czele-ale-traci-wladze/w9fjlpd,79cfc278
2021-11-27 15:48:51
koszor: Pani Kuchta! Jestem pewien, że ma Pani ochotę zorganizować dzieciom ciekawe zajęcia. Niestety może się okazać, że wróżby będą dla tych dzieci furtką dla szatana. Też o tym kiedyś nie wiedziałem, ale chcąc wychować odpowiednio swoje dzieci, szukałem też informacji o zagrożeniach duchowych. Proszę zobaczyć, ile dzieci mają lęków, nerwic, uzależnień. Chrońmy je, bo już brakuje miejsc u psychologów dziecięcych. Na pewno taka osoba, jak Pani, jest na tyle pomysłowa i kreatywna, że znajdzie inne formy zabawy.
2021-11-27 15:52:25
koszor: Patryku, ten polityczny komentarz to nie tutaj chyba należy. Ale oczywiście masz takie prawo. Moim zdaniem PiS jest tylko mniejszym złem, chociaż zakładałem, że znajdzie się tam więcej patriotów. Natomiast trzeba przyznać, że przy takiej opozycji, PiS będzie rządził jeszcze długo. Jednocześnie domagam się rozliczenia wszystkich afer, oszustw i kradzieży. Czy się doczekam, nie wiem.
2021-11-27 17:32:54
Santa_Claus: internauta koszor dostanie od Świętego Mikołaja wiaderko wody poświęconej przez samego kardynała Dziwisza, do odpędzania złych mocy
2021-11-27 19:59:36
jasper: Ach koszor, a czy religie to nie wysokoprocentowe przesady. „ "Bez bogow mozna zyc normalnie. Bez rozumu - nie!" - jak mial powiedziec Gombrowicz.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: