Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Another Pink Floyd aktywował dobro

Za nami kolejny koncert w ramach projektu Aktywuj Dobro. Tym razem organizatorzy postawili na legendarne utwory zespołu Pink Floyd. Przed licznie zgromadzoną w cieszyńskim Teatrze publicznością wystąpił Norman Power z formacją Another Pink Floyd.

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-12-12 08:29:15
Mathia74: Relacja reporterska dosyć słaba, bo wszak powinno powiedzieć się o wszystkim co istotne, a takim niewątpliwie był incydent na początku koncertu o nawiedzonym konferansjerze, który został wygwizdany, wybuczany za swoje politycznie brednie! Na szczęście w połowie koncertu zespół wydał oświadczenie na scenie zdecydowanie odcinając się od tego jego majaczenia. Brawo Another Pink Floyd.
2017-12-12 12:47:15
anatol: Dziennikarz-zapowiadacz przyznał na początku, że pracuje dla stacji radiowej RMF. Jego deklaracja polityczna od której zdecydowanie odciął się organizator koncertu miała jasny i zdecydowany cel: Dobra Zmiana i strach wkracza do prywatnych stacji. \" Co będzie nikt nie wie ale warto mieć zabezpieczenie ideowe\". -tak zapewne myślą i taką strategię stosują Szefowie rozgłośni. Nad TVN już wiszą kary finansowe więc po co ryzykować. Wysyła, posyła się przeto redaktorka i niech sonduje w terenie. Akurat w naszym teatrze został wigwizdany, wybuczany. Czy za rok będzie tylko TVP Info i TV Trwam? Zależy to tylko od nas....
2017-12-12 15:06:08
ratcop: Może konferansjer pomylił imprezy ? :) Myślał, że jest na \&quot;szkółce niedzielnej\&quot; a tutaj wytrawni weterani PORZĄDNEGO ROCKA:)<br />Mi osobiście spodobało się z jego gadki te stwierdzenie, że:.. Europa Zachodnia upadła a w naszym kochanym kraju \&quot;oddycha\&quot; się normalnie...:)<br />Co do koncertu to jak zwykle Another Pink Floyd wspaniały. <br />Ponad trzygodzinny koncert zachwycił perfekcyjnym przygotowaniem, i zestawem rytmicznych rockowych utworów. Nie zabrakło też znanych utworów w tym min. The Dark Side of the Moon.
2017-12-12 17:30:05
alouette: Jedno drugiego nie wyklucza. Jestem wytrawną weteranką porządnego rocka i co niedzielę obecna na Mszy w Kościele. Tak więc, wiesz :) Również uważam, że konferansjer się wygłupił, mimo, iż zgadzałam się z tym, co mówił (poza może tym, że tylko w Polsce jest tak cudownie). Mądre wypowiedzi zawsze bywały wygwizdywne, jak świat światem (co do gwizdania - były pojedyncze). Odnośnie celowego działania pod kątem \&quot;dobrej zmiany\&quot;, to chyba kolejna teoria spiskowa... Facet się po prostu zapędził i, mam nadzieję, wyciągnie wnioski na przyszłość.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: