"Bez tchu..." na deskach cieszyńskiego Teatru
16.05.2026 15:12
W piątek (15.05) w cieszyńskim Teatrze odbyła się gala wieczorna, podczas której zaprezentowano jubileuszowy, 30. spektakl profilaktyczny amatorskiej grupy PeDeBe. Tym razem aktorzy i tancerze zwracali uwagę widzów na pośpiech odbierający radość życia, pracoholizm udający sukces, powierzchowne relacje, w których dom staje się jedynie hotelem, oraz brak bliskości między dorosłymi, a młodzieżą. Na scenie wystąpiła wielopokoleniowa grupa, a wśród wykonawców nie zabrakło także znanych twarzy.
Komentarze
1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
2026-05-16 20:50:28
Ar--Ai:
Znane twarze, znane nazwiska, głośne afery. Nawrocki Karol, aka Batyr. ZondaCrypto. Suszek Sylwester. Bitbay. Przemysław Kral. Monako. Piesiewicz Radosław. PKOL. Kaczyński&Ziobro. PiS. Wspólny mianownik?... Tak, zgadza się. Obrona tradycyjnych wartości katolickich, narodowych i patriotycznych.
25
3
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły:
33