Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Bolywood w Cieszynie

Trwają przygotowania do kolejnego, dziesiątego już musicalu w wykonaniu Szkoły Tańca PeDeBe, prowadzonej przez Fundację STER w Cieszynie. Już teraz zapraszamy Czytelników OX.pl na to barwne widowisko.

W połowie czerwca w cieszyńskim teatrze zagości Bolywood! Wszystko za sprawą cieszyńskiej szkoły Tańca PreDeBe oraz setki jej uczniów. Premiera spektaklu pt: „ Czarodziejska lampa” odbędzie się 18 oraz 19 czerwca. Jak sama nazwa wskazuje będzie to dzieło oparte na bajce wykreowanej przez studio Walta Disneya.W musicalu poznamy historię Aladyna, biednego chłopaka, który zakochał się w księżniczce Jasmin. Młodzieniec okazuje się jedyną osobą, która może sięgnąć po lampę z Dżinem. Dlatego też Dżafar, przebiegły sługa sułtana, który chce zdetronizować obecnego władcę, wciąga Aladyna w pułapkę i w zamian za wolność prosi tylko o przyniesienie magicznego przedmiotu z zaczarowanej groty. Jednak na miejscu Aladyn odkrywa tajemnicę i nie zamierza oddawać lampy w złe ręce.

Jak wyglądają dale przygody bohaterów musicalu zobaczymy już w czerwcu. My z kamerą podglądaliśmy się jednej z prób do przedstawienia.

HBB

 

Film nie działa/zacina się? Zerknij tutaj

źródło: ox.pl
dodał: JB,HBB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: