Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Burmistrz Cieszyna o inwestycjach

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Gabrielą Staszkiewicz Burmistrz Cieszyna. Pytamy m.in. o rok 2020, zadania inwestycyjne w roku 2021 - rewitalizację ul. Głębokiej, Zamkową 1, remonty dróg, parkingi, inwestycje w infrastrukturę sportową, oświatę oraz o to kto poprowadzi Muzeum Drukarstwa. Rozmowa została nagrana w zeszłym tygodniu.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

41
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-04-08 12:09:42
wyśmienity cwaniaczek: nie wierz nigdy łysemu i rudemu...............
2021-04-08 14:50:30
2001.komp@gmail.com: Jak zwykle zadowolona i uśmiechnięta nasza Pani Burmistrz...... Gratulacje, szczególnie w sprawie wspierania sportu...czy to nie przypadkiem na tej Radzie Sportu jej przewodniczący w Pani obecności obrażał jednego z jej członków, a Pani nie reagowała? Mam rozumieć, że sprawy dostępności na basenie przy SP4 zostały rozwiązane? Jak to możliwe, że twierdzi Pani, że nie będzie wsparcia dla sportu seniorskiego - a sama przyznała dodatkowe 20tys. klubowi TS 1909 Piast, który nie miał drużyny młodzieżowej? Gdzie ten wspaniały klub TS 1909 Piast jest teraz Pani Burmistrz? Marnotrawi Pani publiczne pieniądze, zaciąga Pani kredyty na koszt mieszkańców Cieszyna, a jak pada pytanie: kto jest odpowiedzialny za akceptacje inwestycji na Głębokiej, Schodowej - to nie ma winnych.....za poprawki płacimy my wszyscy ... Wielu mieszkańców wybierając Panią na Burmistrza miało nadzieję, że młoda osoba będzie w stanie wyciągnąć to miasto z marazmu w jakim jest od wielu lat. Niestety....mam nadzieję, że wyrażam nie tylko swoją opinię - ale wielu aktualnie życzy Pani szybkiego powrotu do korporacji /o ile tam Panią przyjmą/ , bo gdzie jak nie tam docenia się za efekty pracy, a nie uśmiech i samozadowolenie.
2021-04-08 16:18:48
Dariusz Massalski: Niestety kilka nieprawdziwych informacji, niektóre zmataczone, pozostałe wymagają uzupełnienia. Damy czas Pani Burmistrz na sprostowanie.
2021-04-08 16:48:27
Halos: 2001.komp@gmail.com: nie sądzę, żeby ta korporacja ją znów przyjęła, podobno do teraz świętują...
2021-04-08 17:41:34
gocha72: Noi się wydało...Pan Karol Franek i cieszyńscy drukarze stracą muzeum które społecznie z pasją utworzyli. Niech ,,burmistrzyni" ujawni jakie warunki postawiła w konkursie na prowadzenie placówki i będzie wiadomo dlaczego nikt się nie zgłosił....teraz budynki przekaże Zamkowi Cieszyn postawi pare maszyn i będzie niby ,,muzeum drukarstwa"....a paru cwaniaczków skoczy na etaty. Kto zwiedzał Muzeum Drukarstwa wie jaką perełke miasto zlikwidowało....WSTYD !
2021-04-08 18:08:52
Anthony: 2001.komp@gmail.com chyba się trochę pogubił i będzie zmieniał adres :)
2021-04-08 18:52:33
kama111: No to w końcu zameczek dorwał się do muzeum drukarstwa... Zakusy trwały ponad 10 lat i tak oto, przy pomocy urzędasów ginie piękna inicjatywa... Rozkradną, sprzeniewierzą i zniszczą, wcześniej jednak "uratują" muzeum... Wstyd Pani burmistrz!!!
2021-04-08 18:52:36
kama111: No to w końcu zameczek dorwał się do muzeum drukarstwa... Zakusy trwały ponad 10 lat i tak oto, przy pomocy urzędasów ginie piękna inicjatywa... Rozkradną, sprzeniewierzą i zniszczą, wcześniej jednak "uratują" muzeum... Wstyd Pani burmistrz!!!
2021-04-08 19:10:47
2001.komp@gmail.com: Anthony: zadzwoń jutro rano do Ratusza. Posada w Muzeum Drukarstwa czeka. Będziesz miał super Szefową :) Powodzenia na nowej drodze życia Urzędaska :)
2021-04-08 19:10:52
2001.komp@gmail.com: Anthony: zadzwoń jutro rano do Ratusza. Posada w Muzeum Drukarstwa czeka. Będziesz miał super Szefową :) Powodzenia na nowej drodze życia Urzędaska :)
2021-04-08 20:33:40
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Zakładam że Pani Burmistrz przeczyta również komentarze, więc... Interesuje nas także czy wzorem innych ośrodków, gdzie władzę sprawuje nieprzychylna dla rządu władza mamy do czynienia z opłacaną z kasy miasta lub popieraną farmą trolli? Może Pani Burmistrz na rękę że jej kolega występujący pod hejterskimi nickami krzysztof mm, św. Patryk, AndrzejDupa, AntyklerForte, edwardsanetra również z korporacji nagminnie szkaluje w komentarzach na OX.pl demokratycznie wybrany rząd, głowę państwa, instytucje kościelne a wszystkich którzy mają inne zdanie niż on sam obraża i pomawia. Ten troll jak już nie miał argumentów zaczął grozić i pomawiać inne osoby o rzekome kontakty ich rodzin z SB. Cała sprawa już dawno powinna trafić do organów zajmujących się mową nienawiści a jego konta usunięte.
2021-04-08 21:16:35
gocha72: Wielu pamięta kampanie wyborczą na burmistrza miasta. Nagły wysyp kont z których był szkalowany i ośmieszany burmistrz Macura...i muszę zmartwić ,,burmistrzynie" o wiele więcej wiadomo o hejterach którzy wtedy jej pomogli wygrać....niż się wydaje. I prawda o tych metodach wyjdzie na jaw...
2021-04-08 21:16:44
św. Patryk.: he he he, no to yebbał cię pies zaoczna idioto, ofiaro umysłowego opipienia
2021-04-08 21:22:40
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Czy Administrator panuje nad komentarzami? Profil św. Patryk do usunięcia!
2021-04-08 21:27:18
św. Patryk.: a skoro komuś się bierze na wspominki, to proszę bardzo - najgorszemu w historii miasta rozmodlonemu burmistrzowi Macurze zdecydowanie pomogła w przegraniu wyborów bezczelna obrona oszustki z Domu Narodowego, jego znajomej i protegowanej, skandaliczne upartyjnienie ratusza m. in. posprowadzanymi z partyjnego przydziału PiS czy-ścibutami, nachalne afiszowanie się swą religijnością, wynajęcie od biskupa i wyremontowanie za grube pieniądze kamienicy w mieście itd, jednym słowem beznadziejna kadencja - chwała bogu, bóg tak chciał, wylądował tam gdzie jego miejsce i bóg zapłać, z panem bogiem
2021-04-08 21:28:21
św. Patryk.: już cię raz wywalili z ox-a, prosisz się o znowu barani łbie?
2021-04-08 21:30:14
św. Patryk.: ubecja to stan umysłu - w tym przypadku twojego, zakuta pało
2021-04-08 21:33:32
św. Patryk.: Pic na wodę do Gostynina!
2021-04-08 21:44:18
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Poznasz chama po wypowiedziach jego. Może ciebie stamtąd wywalili i teraz wyżywasz się na innych? Ja niczego takiego sobie akurat nie przypominam ale w twoim przypadku fake newsy rodem z sokuzburaka i pomówienia to codzienność. A tak poza ty to co ty masz z tymi zaocznymi? Akurat zaoczne studia najczęściej robią osoby których sytuacja życiowa do tego zmusiła i robiąc studia pracowali. Co za tym idzie sami sobie opłacili studia a nie jak w twoim przypadku tatuś daj, tatuś płać a synuś ślizgiem i po układach. Żal mi takiego tępaka
2021-04-09 11:21:03
wyśmienity cwaniaczek: teee pogromca qutafonie ---morda w kubeł i do ksionżek
2021-04-09 12:19:34
Pogromca pogromców i cwaniaczków: dobra dobra saletra twoje chamskie wpisy dobrze są nam znane. Tak samo twoje hejterskie konta których naprzemiennie używasz. Myślisz sobie że jak raz trollujes jako krzysztof mm innym razem jako edwardsanetra albo św. Patryk czy wyśmienity cwaniaczek to inni się nie zorientują? Rozpracowano się już wtedy kiedy obsmarowywałeś użytkowników OXa z kont przepieron, ja-nek i dobrze są znane twoje wypociny na portalu gazetacodziena.pl. Współczuję Pani Burmistrz za znajomości z takim zawistnym typem. Chociaż jakoś nawet się nie dziwie po tym jak zawiodła nawet swoich wyborców, którzy spodziewali się zupełnie czegoś innego, bezpartyjności, świeżości i nowości a teraz widzą wszelakie poparcie dla POprzedniej ekipy. Spotkania z politykami opozycji w kraju i za granicą, spacery z niedoszłą najlepszą prezydent i te błyskawice w profilu...
2021-04-09 16:42:27
Ruch: Trzeba tez byc swiadomym, ze niestety lata uciekaja i wiekszosc tych wspanialych pasjonatow stowarzyszonych w muzeum drukarstwa ma dzis ponad 80 lat. To prawda, ze zgromadzili, naprawiali, dbali, promowali, rozbudowali... doprowadzili do swietnosci to miejsce. Po 25 latach spolecznej dzialalnosci doczekali sie wreszcie Wladz Miasta, sklonnych wesprzec ich trud i przekazac Muzeum Drukarstwa caly budynek, wyrenontowac .... no wlasnie.... i problem w tym co teraz? Bo po remoncie to juz bedzie prawdziwa instytucja a nie korytarz z wejsciem od Glebokiej. Juz nie wystarcza pasjonaci z wyznaczonymi dyzurami, oplacajacy rachunki z wlasnej emerytury... dzis potrzeba ok 6 etetow!.. Celem stowarzyszenia bylo doprowarzenie do powstania Muzeum Drukarstwa, wdrozenie planow, rozbudowanie dzialalnosci i jej rozpropagowanie, zadbanie o urzadzenia, doprowadzenie ich do dzialalnosci... wyremontowania pomieszczen... Stowarzyszenie te i wiele innych celow osiagnelo!!! Ponadto ci wszyscy starsi panowie na czele z Karolem Frankiem, nadal oplacaja koszty pradu, ogrzewania... z wlasnej kieszeni nie majac wplywow od rozpoczecia remontu! Stowarzyszenie nie ubiega sie o dalsze prowadzenie MD poniewaz jego czlonkowie sa swiadomi, ze nie sa w stanie dalej utrzymywac wlasnymi emeryturami tej jednostki. Poza tym czlonkowie nie maja juz tej energii, ktora posiadali 20 lat temu i nawet tej sprzed remontu. Pozostaje wiec zyczyc Pani Burmistrz powodzenia w podjeciu ostatecznej decyzji... no i w podsumowaniu zwrocic tez uwage na stwierdzenie p. Burmistrz, iz „sytuacja jest sprzyjajaca”.... chyba dla Miasta, bo na pewno nie dla czlonkow stow., ktorzy NADAL pokrywaja wszystkie koszty utrzymania budynku (wlacznie z karami jakie naklada firma ochrony za nieudostepnienie przez Miasto pomieszczen w celu zdjecia urzadzen alarmowych) - te wszystkie koszty czlonkowie oplacaja z emerytury... tak wiec sprzyjajaca ta sytuacja dla nich nie jest, Pani Burmistrz...Mam nadzieje, ze Pani to czyta, jak wiemy ma Pani przeciez DOBRA DUSZE
2021-04-09 16:42:28
Ruch: Trzeba tez byc swiadomym, ze niestety lata uciekaja i wiekszosc tych wspanialych pasjonatow stowarzyszonych w muzeum drukarstwa ma dzis ponad 80 lat. To prawda, ze zgromadzili, naprawiali, dbali, promowali, rozbudowali... doprowadzili do swietnosci to miejsce. Po 25 latach spolecznej dzialalnosci doczekali sie wreszcie Wladz Miasta, sklonnych wesprzec ich trud i przekazac Muzeum Drukarstwa caly budynek, wyrenontowac .... no wlasnie.... i problem w tym co teraz? Bo po remoncie to juz bedzie prawdziwa instytucja a nie korytarz z wejsciem od Glebokiej. Juz nie wystarcza pasjonaci z wyznaczonymi dyzurami, oplacajacy rachunki z wlasnej emerytury... dzis potrzeba ok 6 etetow!.. Celem stowarzyszenia bylo doprowarzenie do powstania Muzeum Drukarstwa, wdrozenie planow, rozbudowanie dzialalnosci i jej rozpropagowanie, zadbanie o urzadzenia, doprowadzenie ich do dzialalnosci... wyremontowania pomieszczen... Stowarzyszenie te i wiele innych celow osiagnelo!!! Ponadto ci wszyscy starsi panowie na czele z Karolem Frankiem, nadal oplacaja koszty pradu, ogrzewania... z wlasnej kieszeni nie majac wplywow od rozpoczecia remontu! Stowarzyszenie nie ubiega sie o dalsze prowadzenie MD poniewaz jego czlonkowie sa swiadomi, ze nie sa w stanie dalej utrzymywac wlasnymi emeryturami tej jednostki. Poza tym czlonkowie nie maja juz tej energii, ktora posiadali 20 lat temu i nawet tej sprzed remontu. Pozostaje wiec zyczyc Pani Burmistrz powodzenia w podjeciu ostatecznej decyzji... no i w podsumowaniu zwrocic tez uwage na stwierdzenie p. Burmistrz, iz „sytuacja jest sprzyjajaca”.... chyba dla Miasta, bo na pewno nie dla czlonkow stow., ktorzy NADAL pokrywaja wszystkie koszty utrzymania budynku (wlacznie z karami jakie naklada firma ochrony za nieudostepnienie przez Miasto pomieszczen w celu zdjecia urzadzen alarmowych) - te wszystkie koszty czlonkowie oplacaja z emerytury... tak wiec sprzyjajaca ta sytuacja dla nich nie jest, Pani Burmistrz...Mam nadzieje, ze Pani to czyta, jak wiemy ma Pani przeciez DOBRA DUSZE
2021-04-09 16:42:31
Ruch: Trzeba tez byc swiadomym, ze niestety lata uciekaja i wiekszosc tych wspanialych pasjonatow stowarzyszonych w muzeum drukarstwa ma dzis ponad 80 lat. To prawda, ze zgromadzili, naprawiali, dbali, promowali, rozbudowali... doprowadzili do swietnosci to miejsce. Po 25 latach spolecznej dzialalnosci doczekali sie wreszcie Wladz Miasta, sklonnych wesprzec ich trud i przekazac Muzeum Drukarstwa caly budynek, wyrenontowac .... no wlasnie.... i problem w tym co teraz? Bo po remoncie to juz bedzie prawdziwa instytucja a nie korytarz z wejsciem od Glebokiej. Juz nie wystarcza pasjonaci z wyznaczonymi dyzurami, oplacajacy rachunki z wlasnej emerytury... dzis potrzeba ok 6 etetow!.. Celem stowarzyszenia bylo doprowarzenie do powstania Muzeum Drukarstwa, wdrozenie planow, rozbudowanie dzialalnosci i jej rozpropagowanie, zadbanie o urzadzenia, doprowadzenie ich do dzialalnosci... wyremontowania pomieszczen... Stowarzyszenie te i wiele innych celow osiagnelo!!! Ponadto ci wszyscy starsi panowie na czele z Karolem Frankiem, nadal oplacaja koszty pradu, ogrzewania... z wlasnej kieszeni nie majac wplywow od rozpoczecia remontu! Stowarzyszenie nie ubiega sie o dalsze prowadzenie MD poniewaz jego czlonkowie sa swiadomi, ze nie sa w stanie dalej utrzymywac wlasnymi emeryturami tej jednostki. Poza tym czlonkowie nie maja juz tej energii, ktora posiadali 20 lat temu i nawet tej sprzed remontu. Pozostaje wiec zyczyc Pani Burmistrz powodzenia w podjeciu ostatecznej decyzji... no i w podsumowaniu zwrocic tez uwage na stwierdzenie p. Burmistrz, iz „sytuacja jest sprzyjajaca”.... chyba dla Miasta, bo na pewno nie dla czlonkow stow., ktorzy NADAL pokrywaja wszystkie koszty utrzymania budynku (wlacznie z karami jakie naklada firma ochrony za nieudostepnienie przez Miasto pomieszczen w celu zdjecia urzadzen alarmowych) - te wszystkie koszty czlonkowie oplacaja z emerytury... tak wiec sprzyjajaca ta sytuacja dla nich nie jest, Pani Burmistrz...Mam nadzieje, ze Pani to czyta, jak wiemy ma Pani przeciez DOBRA DUSZE
2021-04-09 16:42:34
Ruch: Trzeba tez byc swiadomym, ze niestety lata uciekaja i wiekszosc tych wspanialych pasjonatow stowarzyszonych w muzeum drukarstwa ma dzis ponad 80 lat. To prawda, ze zgromadzili, naprawiali, dbali, promowali, rozbudowali... doprowadzili do swietnosci to miejsce. Po 25 latach spolecznej dzialalnosci doczekali sie wreszcie Wladz Miasta, sklonnych wesprzec ich trud i przekazac Muzeum Drukarstwa caly budynek, wyrenontowac .... no wlasnie.... i problem w tym co teraz? Bo po remoncie to juz bedzie prawdziwa instytucja a nie korytarz z wejsciem od Glebokiej. Juz nie wystarcza pasjonaci z wyznaczonymi dyzurami, oplacajacy rachunki z wlasnej emerytury... dzis potrzeba ok 6 etetow!.. Celem stowarzyszenia bylo doprowarzenie do powstania Muzeum Drukarstwa, wdrozenie planow, rozbudowanie dzialalnosci i jej rozpropagowanie, zadbanie o urzadzenia, doprowadzenie ich do dzialalnosci... wyremontowania pomieszczen... Stowarzyszenie te i wiele innych celow osiagnelo!!! Ponadto ci wszyscy starsi panowie na czele z Karolem Frankiem, nadal oplacaja koszty pradu, ogrzewania... z wlasnej kieszeni nie majac wplywow od rozpoczecia remontu! Stowarzyszenie nie ubiega sie o dalsze prowadzenie MD poniewaz jego czlonkowie sa swiadomi, ze nie sa w stanie dalej utrzymywac wlasnymi emeryturami tej jednostki. Poza tym czlonkowie nie maja juz tej energii, ktora posiadali 20 lat temu i nawet tej sprzed remontu. Pozostaje wiec zyczyc Pani Burmistrz powodzenia w podjeciu ostatecznej decyzji... no i w podsumowaniu zwrocic tez uwage na stwierdzenie p. Burmistrz, iz „sytuacja jest sprzyjajaca”.... chyba dla Miasta, bo na pewno nie dla czlonkow stow., ktorzy NADAL pokrywaja wszystkie koszty utrzymania budynku (wlacznie z karami jakie naklada firma ochrony za nieudostepnienie przez Miasto pomieszczen w celu zdjecia urzadzen alarmowych) - te wszystkie koszty czlonkowie oplacaja z emerytury... tak wiec sprzyjajaca ta sytuacja dla nich nie jest, Pani Burmistrz...Mam nadzieje, ze Pani to czyta, jak wiemy ma Pani przeciez DOBRA DUSZE
2021-04-09 16:42:34
Ruch: Trzeba tez byc swiadomym, ze niestety lata uciekaja i wiekszosc tych wspanialych pasjonatow stowarzyszonych w muzeum drukarstwa ma dzis ponad 80 lat. To prawda, ze zgromadzili, naprawiali, dbali, promowali, rozbudowali... doprowadzili do swietnosci to miejsce. Po 25 latach spolecznej dzialalnosci doczekali sie wreszcie Wladz Miasta, sklonnych wesprzec ich trud i przekazac Muzeum Drukarstwa caly budynek, wyrenontowac .... no wlasnie.... i problem w tym co teraz? Bo po remoncie to juz bedzie prawdziwa instytucja a nie korytarz z wejsciem od Glebokiej. Juz nie wystarcza pasjonaci z wyznaczonymi dyzurami, oplacajacy rachunki z wlasnej emerytury... dzis potrzeba ok 6 etetow!.. Celem stowarzyszenia bylo doprowarzenie do powstania Muzeum Drukarstwa, wdrozenie planow, rozbudowanie dzialalnosci i jej rozpropagowanie, zadbanie o urzadzenia, doprowadzenie ich do dzialalnosci... wyremontowania pomieszczen... Stowarzyszenie te i wiele innych celow osiagnelo!!! Ponadto ci wszyscy starsi panowie na czele z Karolem Frankiem, nadal oplacaja koszty pradu, ogrzewania... z wlasnej kieszeni nie majac wplywow od rozpoczecia remontu! Stowarzyszenie nie ubiega sie o dalsze prowadzenie MD poniewaz jego czlonkowie sa swiadomi, ze nie sa w stanie dalej utrzymywac wlasnymi emeryturami tej jednostki. Poza tym czlonkowie nie maja juz tej energii, ktora posiadali 20 lat temu i nawet tej sprzed remontu. Pozostaje wiec zyczyc Pani Burmistrz powodzenia w podjeciu ostatecznej decyzji... no i w podsumowaniu zwrocic tez uwage na stwierdzenie p. Burmistrz, iz „sytuacja jest sprzyjajaca”.... chyba dla Miasta, bo na pewno nie dla czlonkow stow., ktorzy NADAL pokrywaja wszystkie koszty utrzymania budynku (wlacznie z karami jakie naklada firma ochrony za nieudostepnienie przez Miasto pomieszczen w celu zdjecia urzadzen alarmowych) - te wszystkie koszty czlonkowie oplacaja z emerytury... tak wiec sprzyjajaca ta sytuacja dla nich nie jest, Pani Burmistrz...Mam nadzieje, ze Pani to czyta, jak wiemy ma Pani przeciez DOBRA DUSZE
2021-04-09 16:42:37
Ruch: Trzeba tez byc swiadomym, ze niestety lata uciekaja i wiekszosc tych wspanialych pasjonatow stowarzyszonych w muzeum drukarstwa ma dzis ponad 80 lat. To prawda, ze zgromadzili, naprawiali, dbali, promowali, rozbudowali... doprowadzili do swietnosci to miejsce. Po 25 latach spolecznej dzialalnosci doczekali sie wreszcie Wladz Miasta, sklonnych wesprzec ich trud i przekazac Muzeum Drukarstwa caly budynek, wyrenontowac .... no wlasnie.... i problem w tym co teraz? Bo po remoncie to juz bedzie prawdziwa instytucja a nie korytarz z wejsciem od Glebokiej. Juz nie wystarcza pasjonaci z wyznaczonymi dyzurami, oplacajacy rachunki z wlasnej emerytury... dzis potrzeba ok 6 etetow!.. Celem stowarzyszenia bylo doprowarzenie do powstania Muzeum Drukarstwa, wdrozenie planow, rozbudowanie dzialalnosci i jej rozpropagowanie, zadbanie o urzadzenia, doprowadzenie ich do dzialalnosci... wyremontowania pomieszczen... Stowarzyszenie te i wiele innych celow osiagnelo!!! Ponadto ci wszyscy starsi panowie na czele z Karolem Frankiem, nadal oplacaja koszty pradu, ogrzewania... z wlasnej kieszeni nie majac wplywow od rozpoczecia remontu! Stowarzyszenie nie ubiega sie o dalsze prowadzenie MD poniewaz jego czlonkowie sa swiadomi, ze nie sa w stanie dalej utrzymywac wlasnymi emeryturami tej jednostki. Poza tym czlonkowie nie maja juz tej energii, ktora posiadali 20 lat temu i nawet tej sprzed remontu. Pozostaje wiec zyczyc Pani Burmistrz powodzenia w podjeciu ostatecznej decyzji... no i w podsumowaniu zwrocic tez uwage na stwierdzenie p. Burmistrz, iz „sytuacja jest sprzyjajaca”.... chyba dla Miasta, bo na pewno nie dla czlonkow stow., ktorzy NADAL pokrywaja wszystkie koszty utrzymania budynku (wlacznie z karami jakie naklada firma ochrony za nieudostepnienie przez Miasto pomieszczen w celu zdjecia urzadzen alarmowych) - te wszystkie koszty czlonkowie oplacaja z emerytury... tak wiec sprzyjajaca ta sytuacja dla nich nie jest, Pani Burmistrz...Mam nadzieje, ze Pani to czyta, jak wiemy ma Pani przeciez DOBRA DUSZE
2021-04-09 17:05:08
kama111: to naprawde tragiczne ze pokolenie spolecznie dzialalacych ludzi ktore zbudowalo cos wartosciowego musi sie na starosc obawiac wizyty komornika w domu ale dla burmistrza jest wazne ze „sytuacja jest sprzyjajaca”...
2021-04-09 17:30:28
Ruch: No niestety... wazne ze Miasto nie ponosi kosztow utrzymania wlasnych pomieszczen :(
2021-04-09 21:10:45
św. Patryk.: ej ty, zakuty barani łbie, pisiacka ofiaro zamachu smoleńskiego - zeser się a nic mądrego nie napiszesz - redakcja, pora najwyższa wywalić na śmietnik ten esbecki element z wiadrem na głowie!
2021-04-09 21:14:03
św. Patryk.: a co do muzeum drukarstwa - proszę państwa, jeśli w tym mieście takowe już musi być, to bez wątpienia powinno być ulokowane u Karla Prochaski, na lewym brzegu Olzy - i nad tym tematem niech się ratusz jeden i drugi pochyli
2021-04-09 23:26:23
tom lem: ... jak już się ratusz jeden i drugi nad tym tematem pochyli - to bez wątpienia się wypnie - na ciebie Patryku i wszystkich innych zainteresowanych ;-)
2021-04-10 14:27:16
jasper: Dajecie minusy a aparatczyk ppic na wode dostaje orgazmu, bo jest w czolowce. Ma dziecko radosc z "wysokiej" pozycji". Tylko ignorowac jego wpisy, bo takie typy juz tak maja, ze szukaja guza a potem lamentuja, ze boli. Co do muzeum drukarstwa, mam nadzieje, ze decyzje beda otymalne.
2021-04-10 21:53:53
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Twoje wpisy saletra wszyscy ignorują. Tylko ty się nimi podniecasz. Już ci kiedyś napisałem że martwy nie wie że jest martwy ale smutek ogarnia jego rodzinę. Głupi też nie wie że jest głupi. Jego rodzina cierpi i przeżywa. Daj sobie pomóc. Z pewnością znajdzie się lekarz dla ciebie
2021-04-10 23:14:24
jasper: Ppic na wode, nie wiem co bierzesz, ale jak widac zdrowo daje, bo widzisz poczwornie. Bierz pol. A najlepiej lecz sie chlopie, bo moze ty jestes saletra !?
2021-04-11 07:57:48
Ruch: Sw patryku, piszesz bez watpienia u prochaski. Mylisz sie. Muzeum jest ulokowane we wlasciwym miejscu- w miejscu pierwszej cieszynskiej drukarni Fabiana Beinhauera, ktora odkupil Karol Prochaski i dopiero po latach przeniosl sie za Olze. Poza tym proponujesz pozbyc sie skarbu - prawdziwej perelki, jakiej nie posiada zadne inne miasto w Polsce - bo wszystkie pozostale muzea drukarstwa nie maja takich zbiorow, jakie zdolali zgromadzic P. Karol Franek i jego przyjaciele. I nie rozumiem co ma do tego pis i polityka?
2021-04-11 13:38:27
św. Patryk.: Ruch - no skoro twierdzisz, że muzeum jest we właściwym miejscu, to nie ma sprawy..:) dodam tylko, że po pierwsze jestem generalnie przeciwnikiem mnożenia kosztownych instytucji opłacanych z budżetów zadłużonych po uszy samorządów; po drugie drukarnia Prochaski była najbardziej znaną i cenioną w całej monarchii AW drukarnią i zapewne nie bez powodu, nie wiem jakie się w Czechach zachowały pamiątki z jej historii ale z pewnością wiele; po trzecie nie piszę o żadnym "oddawaniu skarbu" tylko o lokalizacji muzeum po czeskiej stronie; po czwarte też nie rozumiem co ma do tego pis i polityka i z w tym jedynym punkcie się z tobą zgodzę - no chyba, że się okaże, że centrala PiS postanowi muzeum p. Franka zniszczyć, jak dajmy na to stadniny koni arabskich, i przyśle tu jakiegoś czy-ścibuta na komisarza, tego nie wykluczam, bo te sukinsyny jak wycofujące się barbarzyńskie wojska już zaczynają stosować taktykę spalonej ziemi, po nich tylko zgliszcza i oby nic się następcom nie dostało wartościowego
2021-04-11 14:29:11
tom lem: ... dajcie spokój, idzie wiosna będzie lepiej trawa rosła - dlaczego? nikt nie chwali nowej fryzury naszej "drogiej" burmistrzy, która może być ;-) przejawem przemian w myśleniu o gminie.
2021-04-11 20:52:46
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Wcale bym się nie zdziwił jakby do muzeum drukarstwa krytykę przenieśli albo jaki hotel dla heteronienormatywnych utworzyli. jaspermo z patryczkiem pierwsi w kolejce. Kolejna informacja turystyczna też by się przydała bo dwie to za mało jak na takie miasto
2021-04-11 21:28:17
jasper: Ppic na wode vel saletra, donek, bronek i lusia w jednym. Rozdwojenie jazni mozna leczyc. Sa na to odpowiednie leki, terapie a jako niedoszly medyk moge poradzic hipnoze :) Tak jak nasz narodowy swirek Antoni szukasz spisku wszedzie tylko nie u siebie. Tak po ludzku zal mi ciebie. No ale choroba nie wybiera.
2021-04-14 16:41:40
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Nie od dzisiaj widać niektórym na rękę wasze hejtowanie i trollowanie. Gdyby tak nie było Redakcja już dawno usunęłaby wasze profile.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: