Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Elżbieta Legierska-Niewiadomska kobietą oryginalną

Dzisiaj (12.03) w Gminnym Ośrodku Kultury w Istebnej miało miejsce ogłoszenie wyników konkursu na Oryginalną Kobietę Śląska Cieszyńskiego 2020. Zwyciężyła Elżbieta Legierska-Niewiadomska z Koniakowa.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-13 08:28:00
GusGus: Duże gratulacje. A przypomnę, że przez 28 lat ta Pani była szefową tego ośrodka w którym teraz zdobyła nagrodę. W ubiegłym roku, jak sama napisała po nieuzasadnionej krytyce przez obecną Panią Wójt złożyła rezygnację. Ciekawe jak się czuła obecna szefowa tego ośrodka i wójtka przy wręczaniu tej nagrody. Brawo dla mieszkańców tego rejonu za wyrażenie swoimi głosami swojej opinii na temat laureatki.
2021-03-13 11:24:46
Dowgird: Człowiek czynu,Człowiek poświęcenia,Człowiek "chcenia działania" ... ale nie dobra zmiana...jak długo będziemy tolerować różnych "Obajtków,Misiewiczów,Banasiów,Ziobrów,Macierewiczów,Sikorskich,Morawieckich,Kaczyńskich...? Tylko temu że dzielą ludzi...? Brak zdrowego rozsądku...?Rzygam taką rzeczywistością(choć biskupi różni błogosławią...) RZYGAM!!!!!
2021-03-13 11:27:49
Dowgird: Gratulacje dla pani Elżbiety,Człowieka czynu nie układów....
2021-03-13 13:38:21
M53: I co dalej? Poprzednia informacja to multum zdjęć bez opisu, teraz tylko kilka zdań. OX nabija sobie liczbę informacji, dzieląc jedne zdarzenie na kilka części. Tym sposobem ciągle się tu "dzieje". Nie wiem, jak innych, ale mnie to zniechęca. Gdyby chociaż zdjęcia były podpisane. I mam jeszcze taką jedną uwagę- regulamin powinien zakładać tylko jedno głosowanie jednej osoby przez cały czas trwania konkursu. Co z tego, że ktoś wygrywa, kiedy codziennie głosuje na te osobę np.rodzina? Oczywiście, szanse wtedy mają te osoby, które (albo ktoś ze znajomych to zrobi) zmobilizują jak największą liczbę osób do głosowania, a nie te które zasługują na tytuł i nie bawią się w "werbunki". Pani Legierskiej- Niewiadomskiej gratuluję zwycięstwa.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: