Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ewakuacja przedszkola

Dziś (20.02.2018) ok. 8:45 Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie, że w Cieszynie na ul. Michejdy w rejonie przedszkola ulatnia się gaz.

W związku z zagrożeniem ewakuowano 60. dzieci z Przedszkola nr 1 w Cieszynie a ratownicy zabezpieczyli teren.  W akcji brały udział dwie jednostki PSP Cieszyn oraz jedna specjalistyczna z Bielska. Na miejscu zdarzenia interweniowała również Straż Miejska oraz Policja. 

Jak się okazało po sprawdzeniu przez specjalistyczną jednostkę PSP zapach pochodzil z pobliskiej kanalizcji miejskiej i nie był to gaz ziemny.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR,MJ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-02-20 11:12:30
kiss125: Była również jednostka z OSP Bobrek.
2018-02-20 15:24:03
tojota: Ile wynoszą koszty takiej akcji,kto za to płaci.
2018-02-20 16:20:00
pambuk: Koszty: Tysiac piecset sto osiemset.<br />Kto placi: Wszyscy podatnicy<br />Takie rzeczy sie dzieja i dziac beda. Nic w tym dziwnego nie ma.<br />Gdyby Twoje dziecko bylo zagrozone, wtedy pewnie cieszylbys sie, ze ktos sie tym zajal. Nawet jesli byl to falszywy alarm. Lepiej zadzwonic o jeden raz za duzo niz o jeden raz za malo.<br />Gdyby doszlo do wybuchu zapytalbys pewnie: gdzie byli opiekunowie, gdzie pogotowie gazowe... i kto teraz za to zaplaci...<br /><br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: