Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gość Ox pl - Tadeusz Gozdecki [zapowiedź]

Gość Ox pl - Tadeusz Gozdecki o bezdomności, braku pracy, więzieniu i ogromnej wierze w Boga. Kto lub co daje moc, by przetrwać bardzo trudne chwile? Jacek Porzycki zapytał również o "Kościół Chwały", nawrócenie i świadectwo. Zapraszamy do obejrzenia rozmowy już w najbliższą niedzielę.
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

10
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-10-23 20:14:24
jasper: To na pewno zadzialal ten cud wody z papieskiej laski z Wadowic. Butelke mozna kupic za 50 zl. Kurski ma racje, ciemny lud wszystko kupi.
2019-10-24 04:57:56
krzysztof.nn: ...a tymczasem w Poznaniu policja d o j n e j zmiany wkroczyła na salę rozpraw sądu Okręgowego i zaczęła legitymować sędzię - tak proszę Państwa, tej b o l s z e w i c k i e j władzy zda się już nic nie zatrzymać, a już na pewno nie głos wyborców - ale na szczęście historia uczy, że na każdego d y k t a t o r a znalazł się wcześniej czy później s z n u r i sucha gałąź, i takiego u w o l n i e n i a nam potrzeba
2019-10-24 05:40:12
krzysztof.nn: dziś ta banda h i p o k r y t ó w, dokładnie ci sami, co sterowali zorganizowaną z rządowych szczebli akcją hejtu i nienawiści skierowaną w stronę politycznych przeciwników i ich r o d z i n, sędziów itede, oburza się i aktywizuje w obronie "prawa do prywatności" syna S z y d ł o w e j, k s i ę d z a co rezygnuje z sutanny - nie ma granicy bezczelności, obłudy i zakłamanie dla tej ekipy - im szybciej Polska się od niej u w o l n i, tym lepiej
2019-10-24 05:44:34
krzysztof.nn: "Panie Premierze, cieszę się, że od dziś każda polska rodzina jest świętością dla pana, pana formacji politycznej i podległych wam mediów. Dziękuję w imieniu rodzin Magdaleny A d a m o w i c z, Adama B o d n a r a, Krzysztofa B r e j z y, rodziny R z e p l i ń s k i c h, Donalda T u s k a, swoim własnym i wielu innych!" - tak skomentowała festiwal o b ł u d y w wykonaniu PiS Aleksandra Dulkiewicz, jedna z wielu ofiar haniebnej n a g o n k i prowadzonej przeciwko niej i jej rodzinie przez bolszewicką władzę i gadzinówkę upartyjnionych mediów
2019-10-24 05:46:50
krzysztof.nn: europosłanka PO Róża T h u n , której zdjęcie zawisło na szubienicy podczas symbolicznej e g z e k u c j i polityków opozycji w Katowicach w 2017 roku tak skomentowała żale Morawieckiego nad młodym Szydło: "Może podrzucić Panu, Panie Premierze, kilka przykładów ataków na mnie i moich najbliższych? Są takie które pochodzą z Pana środowiska. Pooburza się Pan troszkę?"
2019-10-24 10:01:41
jasper: Kiedy PiS klamal o Tuskowym „dziadku z Wermachtu“, kiedy publikowali te swoje obrzydliwe i przeklamane w duzej czesci „resortowe dzieci“, to wtedy rodzina dla pisiorow nie byla swietoscia. Co za obrzydliwa partia hipikrytow. Wolaja ( wlasciwie prawnik) o spokoj wokol ks. Szydlo. Zapominaja, ze wokol jego swiecen kaplanskich zrobili prawie uroczystosc wagi panstwowej. Politycy PiS w pierwszych lawach na Jasnej Gorze, powitanie przez metropolite czestochowskiego, prowadzacy msze o. Rydzyk, kamery, flesze, pozowanie wspolne bylej premier z synem do zdjec - prawdziwe show duchownego celebryty. No to teraz nie dziwcie sie, ze media chca wiedziec wiecej o jego prywatnym zyciu.
2019-10-24 10:41:06
koszor: Nie wiym jaki grzychy na sumiyniu mo tyn młody Szydło, ale nie chcioł bych byc na jego miejscu. Cało lewica czako, aż sie mu noga powinie, żeby było z kogo drwić i sie naśmiywać. Jasper i krzysztof - mocie w sobie dużo pychy, żeby tak szydzić. Czy nie wiycie, że życzyni kómusik upadku, je grzychym? Czy raczyj Pan Jezus nie kozoł nom jedyn drugigo ku lepszymu prowadzić? Zamiast złości od pióntej rano pisać, lepi Boga prosić o dobry dziyń i błogosławiyństwo.
2019-10-24 10:43:28
koszor: Natomiast jak słyszym słowa tego pana, to wyglóndo na to, że doświadczył w swoim życiu cudu. Niech mu Bóg błogosławi!
2019-10-24 11:57:05
krzysztof.nn: koszor - może nie doczytałeś, ale ja piszę o o b ł u d z i e i h i p o k r y z j i PiS i prawacko/partyjnych mediów, nie o księdzu-dezerterze - jego historia jest tylko dowodem w sprawie
2019-10-24 13:25:12
jasper: koszor, w pierwszej linii powinienes sie modlic za siebie o ciepka rozumu, zebys mogl czytac ze zrozumieniem. Dodam jeszcze wypowiedz prezydent Aleksandry Dulkiewicz prezydent Gdanska do slow premiera Mazowieckiego - „Panie Premierze, cieszę się, że od dziś każda polska rodzina jest świętością dla pana, pana formacji politycznej i podległych wam mediów. Dziękuję w imieniu rodzin Magdaleny Adamowicz, Adama Bodnara, Krzysztofa Brejzy, Rzeplińskich, Donalda Tuska, swoim własnym i wielu innych!“. Nikt nie zyczy mlodemu ksiedzu i ewentualnie jemu dziecku zle. Oby znalazl wlasciwa droge w swoim zyciu bez zaklaman. PiS msciwie niszczy demokratyczna opozycje, nieustannie wylewajac kubly pomyj na ich dzieci i rodziny, szczegolnie w TVpis. Obecnie rzadzacy nigdy nie szanowali swietosci rodziny przeciwnikow. To nazistowskie, stalinowskie i katolickie taktyki ponizania demokratow, aby zachowac wladze ponad wszystko. Jak widac karma wraca.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: