Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gość OX.PL: Danuta Topiarz - wróżka z Cieszyna [zwiastun]

Danuta Topiarz - wróżka z Cieszyna, wdowa po tragicznie zmarłym Andrzeju Topiarzu, który zginął broniąc Mostu Wolności 19 lipca 1970 roku. Na jakie pytania Wróżka nie odpowie i dlaczego? Czy współczesne wróżbiarstwo jest formą rozrywki, elementem psychologii, swoistym, drobnym “oszustwem”, samospełniającą się przepowiednią czy sposobem na zarabianie? Jacek Porzycki zapytał też o przyszłość, czarną magię i białe plamy na mapie duchowego rozwoju. Na cały odcinek zapraszamy już w niedzielę 12 sierpnia 2018 roku.

 Zobacz pozostałe odcinki: GOŚĆ OX.PL

źródło: ox.pl
dodał: PL

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-08-08 15:53:32
ferdek: Wrozyc to se każdy jeden głupek umie
2018-08-08 17:59:00
bronek91: Niektórzy twierdzą, iż wiara w Chrystusa to bzdura.... Pytanie jak w takim razie nazwać wiarę w rzekomy wpływ gwiazd na działania konkretnych ludzi.... Jaki jest koń, każdy widzi...
2018-08-08 18:10:23
bronek91: Jest ino jedyn plus, wszystkie te wróże, wróżki, szeptuchy, Baby Jagi itd. plus uzdrawiacze, reiki, bioterapeuci, szamani, szamanki, voodoo itd. mówią i potwierdzają doświadczenie relacji ze światem duchowym i różnymi bytami się nań składającymi.... Pytanie, czy nie potwierdzają oni czasem prawdziwości demonologii??? In plus, czy znaczna część z nich nie ma większej wiary niż niejeden farorz... W końcu jak podaje List Św. Jakuba "Wierzysz, że jest jeden Bóg? Słusznie czynisz - lecz także i złe duchy wierzą i drżą." Cóż zatem wielkiego czynisz, iż wierzysz? A co z farorzami, którzy nie wierzą i poprzestają na traktowaniu powołania jako zawód? Skoro sama wiara nie wystarczy???
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: