Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Gwiazdy na otwarciu Nowego Roku Kulturalnego w MDK w Skoczowie

Demis Rusos, Grzegorz Ciechowski, Tina Turner, Elvis Presley czy wreszcie Doda i obowiązkowy Feel, to tylko niektóre gwiazdy które uświetniły Otwarcie Nowego Roku Kulturalnego w MDK w Skoczowie.

W sobotni wieczór w Miejskim Domu Kultury w Skoczowie odbyło się tradycyjne Otwarcie Roku Kulturalnego. Dyrektor MDK Robert Orawski zaprezentował dorobek placówki oraz przedstawił plan działania na najbliższy rok – W tym roku była rekordowa ilość imprez, zorganizowaliśmy aż siedem imprez plenerowych. Przygotowujemy super niespodziankę na karnawał. Pragniemy, aby ludzie ze Skoczowa mieli dostęp do różnych występów np. kabaretów, po co mają jeździć do Bielska czy Katowic. W przyszłym roku będzie na pewno bardzo dużo imprez. Organizujemy różne wydarzenia, począwszy od operetki, przez disco po sztuki teatralne. Spektrum wydarzeń jest bardzo szerokie. Prawda jest taka, że nie możemy się skupiać na jakiejś jednej wybranej grupie odbiorców. Chcemy działać tak, aby każdy mógł sobie coś wybrać dla siebie. 

Uroczystość otwarcia uświetnił koncert "Festiwale, festiwale wspomnień czar - czyli światowe przeboje w wykonaniu znanych aktorów teatralnych i telewizyjnych. Światowe przeboje mogliśmy usłyszeć w wykonaniu aktorów Teatru Polskiego w Bielsku-Białej.

Zobacz fotoreportaż>>>

 

 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: