Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Hażlach ma nowe przedszkole

W Hażlachu otwarto dzisiaj do użytku nowe przedszkole. Budynek, w którym wcześniej funkcjonowała przychodnia zdrowia przeszedł gruntowny remont. Praktycznie pozostał tylko szkielet budynku, w środku wyburzyliśmy wszystkie ściany i zmieniony został układ pomieszczeń ? mówi wójt Hażlach Karol Folwarczny.

W Hażlachu otwarto dzisiaj do użytku nowe przedszkole. Budynek, w którym wcześniej funkcjonowała przychodnia zdrowia przeszedł gruntowny remont. Praktycznie pozostał tylko szkielet budynku, w środku wyburzyliśmy wszystkie ściany i zmieniony został układ pomieszczeń – mówi wójt Hażlach Karol Folwarczny.


Koszt nie był mały, z budżetu gminy w sumie wydano 600 tysięcy złotych. Od września przedszkolaki nie będą uczęszczać już na zajęcia do starej placówki. Dzięki nowej lokalizacji i większym pomieszczeniom, grupy będą mogły być większe.

Kolejnym przedszkolem, które zyska nowy blask, będzie placówka w Pogwizdowie. Tam budynek przedszkolny zostanie rozbudowany. Prace mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Jan Bacza

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: