Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Hażlach: O misjach w Kosowie i Liberii w SP

Pod ostrzałem pytań uczniów, znaleźli się prelegenci, którzy zostali zaproszeni do Szkoły Podstawowej w Hażlachu. Jednym z gości był starszy sierżant Artur Walczuk, który opowiadał o służbie ONZ w Liberii.

W piątek (24.02) w Szkole Podstawowej im. Trzech Braci w Hażlachu odbyła się prelekcja na temat Polskiego Kontyngentu Policyjnego przy ONZ Liberia. Zajęcia przeprowadził policjant, który obecnie pełni służbę ONZ w Liberii, starszy sierżant Artur Walczuk. Swoimi wspomnieniami z misji w Kosowie podzielił się również asp. w stanie spoczynku, emerytowany funkcjonariusz Policji Mariusz Jaszczurowski.

 

MSZ

  • Film nie działa/zacina się? Zobacz w serwisie Youtube>>>
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-02-27 16:03:38
krokusik: Dobra zmiana? Nie za młodzi Ci obywatele, aby o wojnie wysłuchiwać? Może już lepiej je edukować pod kątem zakładania rodziny, antykoncepcji i seksu.
2017-02-27 20:40:09
patolg.sph: \"Dobra zmiana\" ze spotkaniem nie miała nic wspólnego. Z pewnością spotkanie nie miało nic wspólnego z wojną, a jedynie z odbudowaniem zniszczonego świata. Uczniowie powinni być uświadamiani również o tym, co \"nie-polskie\". Świadomość wydarzeń dziejących się na bieżąco, również poza granicami kraju, jest niezwykle cenna dla młodych ludzi. O RODZINIE, WARTOŚCIACH w szkołach mówi się wiele, na każdym kroku.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: