Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

I Gala Sportu w Gminie Istebna

Sportowców z sukcesami w Gminie Istebna nie brakuje. Co roku Rada Gminy przyznaje nagrody tym którzy osiągnęli wysokie wyniki w danym sezonie. W tym roku oprócz tego wyróżnienia przyznano Nagrody Wójta Gminy Istebna w dziedzinie sportu. Gmina zadbała także o odpowiednią oprawę. Po raz pierwszy w historii gminy odbyła się Gala Sportu (08.10). Zobacz relację z tego wydarzenia.

I Gala Sportu w Gminie Istebna (08.10) rozpoczęła się od wręczenia pamiątkowych statuetek, które odebrali, obecni na gali, zasłużeni sportowcy za wieloletnią działalność, wybitne zasługi oraz wysokie osiągnięcia w dziedzinie sportu: Paweł Gorzołka z Jaworzynki – biegacz narciarski, Jan Dragon z Istebnej – Olimpijczyk, biegacz narciarski, Stanisław Kawulok z Istebnej (pochodzący z Koniakowa) – Olimijczyk, narciarz, kombinator norweski. Statuetki otrzymali również: Franciszek Małyjurek, Piotr Bielesz, Józef Kawulok i Jan Legierski. 

Następnie prowadząca Aneta Legierska przedstawiła sylwetki zawodników sportowych, którzy otrzymali Nagrodę Wójta Gminy Istebna Łucji Michałek za osiągnięte wyniki sportowe z 2019 roku.: Bartosz Baczyński, Dominik Bury, Kamil Bury, Adam Cieślar, Łukasz Gazurek, Mateusz Haratyk, Karolina Kukuczka, Eliza Rucka, Wiktor Wojtas. 

Kolejnym punktem programu było wręczenie, Nagrody Rady Gminy Istebna za osiągnięte wyniki sportowe z 2019 roku. Nagrody otrzymali: Bartosz Baczyński, Dominik Bury, Kamil Bury, Adam Cieślar, Łukasz Gazurek, Mateusz Haratyk, Kamila Idziniak, Jolanta Jałowiczor, Kamil Kajzar, Karolina Kukuczka, Joachim Krężelok, Przemysław Legierski, Martyna Michałek, Eliza Rucka, Kacper Solawa, Wiktor Wojtas, Grzegorz Zawada, Jan Zawada, Wiktor Wojtas.  

Przyznano także specjalne statuetki za wybitne zasługi w działalności szkoleniowej na rzecz młodych sportowców z Gminy Istebna, które otrzymali trenerzy: Jakub Matuszny, Tadeusz Krężelok oraz Kazimierz Kilian.  

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: