Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Istebna: Będzie bezpieczniej

Dzisiaj (11.12) oficjalnie zakończył się etap II związany z budową chodnika w ciągu Drogi Wojewódzkiej 943 na odcinku Jaworzynka Krzyżowa - Istebna Beskid. Kosz inwestycji to ponad 1 mln 800 tys. zł. Więcej informacji w materiale filmowym.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-12-12 09:02:19
Vito: Jedno Istebnej trzeba zostawić, od 90tych lat sukcesywnie budują sobie chodniki, oświetlenia i kanalizację. Taka gmina na końcu świata a całkiem dobrze zurbanizowana. A dla porównania no taki Goleszów zabudowany fabrykami? Ile latarni postawili wlatach 80tych tyle jest do dziś, ile chodników za komuny zrobili tyle jest do dziś i w niezmienionym stanie. Jak się jedzie Goleszówem to jak podróż w czasie do minionej epoki.
2020-12-12 16:21:49
św. Patryk.: vito popadasz w klasyczne propagandowe pierdolamento na poziomie III ligi trollerskiej - twoje sympatie do tej słynącej z kołtuństwa i ciemnoty gminy w jakimś stopniu to tłumaczą, ale z tymi latarniami, Goleszowem i komuną to po prostu wychodzisz na błozna
2020-12-12 21:24:36
Pogromca pogromców i cwaniaczków: I to jest właśnie w wydaniu świńskiegoPatryka cały obraz wypisz wymaluj obrażonej totalnej opozycji. Cały czas w swoim sosie się taplacie. Wiele razy było tu pisane o całej tej sprawie z elgiebetekami ale ty dalej swoje. Jak małe dziecko obrażony na całą gminę. Dostaliście pstryczka w nos od włodarzy gminy aby było wam wiadomo że nie będzie pozwolenia na zakusy z szerzeniem waszej ideologii i seksualizacji dzieci. Osoby o odmiennej orientacji seksualnej jak sobie tak chcą żyć niech sobie robią co chcą. Ale niech nie wpajają innym, mam na myśli głównie dzieci że to jest normalne i dobre. Wiadomo co o tym mówi Pismo Święte. Nie KK żebyś zaraz nie wypominał grzechów kapłanów ale Pismo Święte. Więc niech do ciebie dotrze zawistniku, jątrzycielu że to rodzice a nie jacyś latarnicy decydują o tym jakie wartości przekazują swoim dzieciom a jakie pseudowartości są dla nich nieodpowiednie. Nikt nikogo nie piętnował. Uwziąłeś się na tą Istebną jakby tylko ta jedna rzecz była najważniejsza na świecie. Pogratulować włodarzom inwestycji, jest wielki potencjał w tej pięknej okolicy. Nikogo twoje zdanie nie obchodzi świńskiPatryk vel saletra, więc najlepiej siadaj już pajacu.
2020-12-13 14:18:04
św. Patryk.: hej ty powyżej - czy przypadkiem to wiaderko na głowie nie ucisnęło ci za mocno jakiejś ważnej struktury mózgu? wyluzuj, koleś, jeszcze głupsi od ciebie na tym świecie są i żyją ;)
2020-12-13 14:50:33
koszor: Patryku - od tych złości będzie ci się źle trawiło. Jako rodzic mam prawo decydować, jakie wartości przekazuje się moim dzieciom. Jeśli zboczeńcy mieliby uczyć moje dzieci, to zabieram je szkoły. Dla mnie - katolika najważniejsze jest ich zbawienie, a nie ile w życiu się dorobią.
2020-12-13 16:29:30
Antykler Forte: dobra wiadomość jest taka, że do tej przeżartej zgnilizną wielowiekowej pychy i chciwości instytucji przyznają się już niemal wyłącznie tacy charakterystyczni jak koszor "katolicy" z typowo faryzejskim profilem - to daje nadzieję na jej szybki koniec, krótką i w miarę bezbolesna agonię, tak jej dopomóż bóg
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: