Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Kaczyce: Upamiętnili KWK "Morcinek" - wspomnienia górników

Dzisiaj (04.12) na skrzyżowaniu ulic Stalmacha i Morcinka w Kaczycach odsłonięto tablicę pamiątkową oraz pomnik upamiętniający KWK "Morcinek". Zobacz relację z tego wydarzenia.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-12-05 07:29:59
Ponury_Farmer: Młoda kopalnia, zamknięta przez decyzje typowo polityczne. A może i dobrze, bo teraz wykończyły by ją wszelkiej maści komitety obrony i ekolodzy.
2019-12-05 08:20:10
krzysztofmn: dla dzielnych upamiętniaczy z Kaczyc i nie tylko garść pomysłów na kolejne pomniki: na pewno trzeba upamiętnić k a r t k i na cukier, mięso, wódkę, papierosy i w ogóle na wszystko - potem koniecznie pomnik k o l e j e k po cokolwiek - dalej pomnik z o m o w c a i milicyjnej p a ł y - s z l a b a n y graniczne na cieszyńskich mostach - biuro paszportowe i przepustka do Czech - różańca z rolek papieru t o a l e t o w e g o na szyi matki Polki - więcej inspiracji na życzenie, ale na pewno i przede wszystkim powinni teraz kaczanie postawić pomnik własnego n i e n a r o d z o n e g o rozumu
2019-12-05 09:45:23
OWCZARZY1: krzysztofmn ty kolego leć jak najprędzej do jakiegoś lekarza bo z każdym dniem jest z tobą coraz gorzej i to postępuje !!!
2019-12-05 11:08:26
utopiec: XX wiek nie przewidział że pojawi się ktoś taki jak krzysztofmm.
2019-12-05 13:04:15
krzysztofmn: korzyść z Morcinka była taka, że ten i d i o t y c z n y, rozbuchany do granic a b s u r d u i trwale nierentowny węglowy "biznes" w znacznym stopniu przyczynił się do u p a d k u całego systemu PRL - i za to faktycznie można by choćby tablicę pamiątkową dla I sekretarza PZPR i innych ówczesnych partyjnych decydentów gdzieś wmurować - a choćby na N o w o g r o d z k i e j, tam dziś k o m u s z a dojna zmiana urzęduje
2019-12-05 13:34:34
OWCZARZY1: krzysztofmn ty kolego leć jak najprędzej do jakiegoś lekarza bo z każdym dniem jest z tobą coraz gorzej i to postępuje !!! oj niestety już w tym stadium się nic nie da zrobić !!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: