Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Karolina Kidoń i Święty Mikołaj

Nasz region może pochwalić się wieloma, bardzo dobrymi Artystami. Do tych śpiewających należy na pewno Karolina Kidoń z Ustronia, która nie spoczęła na artystycznych laurach, wciąż tworzy i zaskakuje swoją publiczność. Tym razem zaśpiewała list do Świętego Mikołaja. O czym?

Karolina Kidoń napisała list do Świętego Mikołaja, czyli tekst piosenki i postanowiła zaśpiewać go w ramach świątecznego kalendarza. To bardzo sympatyczna propozycja i świąteczny akcent od ustrońskiej wokalistki. Piosenka jest swoistym, bardzo prywatnym listem do św. Mikołaja, zbiorem małych i dużych próśb. Artystka w bardzo zgrabnej formule pokazuje, że także starsze dzieci mogą wyrażać swoje prośby i na pewno zostaną wysłuchane. Wysłuchane przez publiczność, która nie szczędzi pozytywnych komentarzy pod zamieszczonym na YT utworem. Czy Wam również podoba się ta piosenka?

O co prosi Karolina? I czy była grzeczna w tym roku i Święty Mikołaj wysłucha jej tekstu i spełni życzenia?Tekst i muzyka - Karolina Kidoń. Wszystko zgrabnie połączył Arek Wiech z Gitarek Studio. W filmiku możecie zobaczyć Krakowski Jarmark Świąteczny oraz Ustroński Rynek, który według Karoliny pod względem wystroju wypada znacznie lepiej od krakowskiego.

Zapraszamy do wysłuchania świątecznej pocztówki z Ustronia:

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-12-29 11:35:27
koszenila6: Tekst piosenki jest infantylny i niespójny. Nie wiadomo, czy ma być formą autoironii czy też zwykłym marudzeniem, że życie jest ciężkie. Tembr wokalistki miły dla ucha.
2022-01-26 00:13:17
Patrysja: zajebiste to wlasnie <facepalm>
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: