Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Konferencja na temat przestrzegania praw uczniów w szkołach

W piątek (23.02) w Domu Narodowym COK w Cieszynie odbyła się konferencja pt. "Więcej wiesz, lepiej śpisz" i dotyczyła a przestrzegania praw uczniów w szkołach. W konferencji wzięli udział udział eksperci z Kogutorium oraz Stowarzyszenia Umarłych Statutów.
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-02-23 20:39:33
Lolokop1: to juz sa szczyty szczytów i choroba choroby
2024-02-24 11:12:42
koszor: Tak jeszcze więcej praw i żadnych obowiązków. A potem nauczycielom wkładają kosze na głowę i nagrywają filmiki. Rośnie pokolenie głupie i roszczeniowe, od którego nikt nigdy niczego nie wymagał. Ale do czasu, bo pokolenie głupie dorośnie i stworzy straszne czasy i nikt już tego nie zmieni.
2024-02-24 17:54:17
RysiekK22: najbardziej interesujące jest to czy ci "zbuntowani" wogóle kiedyś zauważą sedno problemu czyli to że żyją w prusko bismarkowskim systemie-więzieniu tresującym ich z pomocą "obowiazku szkolnego". Póki co 99,99% "buntujących się" wogóle tego nie dostrzega i daje sie manipulować i wciągać w 4-to rzedne spory o tym jaki ma być ten system tresury. Do ograniczonych umysłów ( również ich rodziców )nawet nie przyjdzie myśl że można ten system zlikwidować. To największy "sukces" bismarka i jego następców :(
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: