Konferencja – tworzenie przestrzeni do samorealizacji i odkrywania potencjału ucznia
3.10.2025 15:12
W Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego odbyła się konferencja zorganizowana przez Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Cieszynie. Spotkanie dla nauczycieli, psychologów i pedagogów odbyło się pod hasłem: „Poza podręcznikiem – tworzenie przestrzeni do samorealizacji i odkrywania potencjału ucznia”. Prelegenci zwrócili uwagę na kondycję polskiej edukacji, akcentując znaczenie relacji nauczyciel–uczeń. Podkreślano potrzebę tworzenia w szkołach atmosfery wspierającej rozwój, samodzielność i odkrywanie talentów młodych ludzi. Konferencja była okazją do wymiany doświadczeń oraz refleksji nad tym, jak szkoła może skuteczniej odpowiadać na wyzwania współczesności. foto MJ
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły:
33