Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Konkurs na najlepsze beskidzkie krepliki rozstrzygnięty

Jak na Tłusty Czwartek przystało, nie mogło zabraknąć pączków. Różnego rodzaju krepliki można było dziś (20.02) degustować w Wiśle. Po pięciu latach przerwy reaktywowany został konkurs na najlepsze Beskidzkie Krepliki. Zwyciężyły pączki Elżbiety Szajtauer. Zobacz relację filmową z tego wydarzenia.

W jury zasiedli: Sabina Bugaj ze Szczyrku, Katarzyna Macura z Brennej, Kinga Bałazy z hotelu Aries w Wiśle, Łukasz Sitek z Ustronia oraz Barbara Juroszek z Istebnej. To właśnie jury miało bardzo trudne zadanie wyboru najlepszego beskidzkiego kreplika. Do konkursu zgłosiło się 19 osób i instytucji. Najlepsze okazały się pączki Elżbiety Szajtauer, drugie miejsce ex aequo zajęły Ewa Szalbot i Barbara Koczwara - wszystkie panie mieszkają w Wiśle.

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-02-21 00:57:21
Srandek: Tukej też sóm krepliki ino taki do dorosłych ;) https://youtu.be/7LS9kjY2tlQ
2020-02-21 12:05:53
Srandek: "Tłusty czwortek" Powiym jo Wóm to w sekrecie, Żech łod stycznia je na dijecie, Nie jym szmalcu i śmietónki, Ani szpyrek,ani szónki, Yny same witaminy, Soki,wode a jarziny, Chcym być szczupło,śmigło,zgrabno, Wartko,gibko a powabno, ... ... Cały wierszyk na: https://www.facebook.com/groups/2404681839847271
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: