Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kuchar a może Kajetanowicz?

W sobotę, 4 grudnia w Warszawie wielkie święto dla wszystkich miłośników rajdów – 48. edycja Rajdu Barbórki i słynne Kryterium Asów na ulicy Karowej. Wszyscy Ci, którzy nie będą mogli kibicować na miejscu, będą mogli obejrzeć transmisje telewizyjne Zmagania kierowców transmitować będzie TVP Sport, TVP HD, TVP Warszawa a także będzie można obejrzeć relację na stronie sport.tvp.pl.  Kryterium Asów na ulicy Karowej, czyli 7. odcinek specjalny Rajdu Barbórki komentować będą: Mikołaj Madej i Borys Czyżewski. Reporterem będzie Marcin Powideł.

Jeżeli rajd wygra Tomasz Kuchar (kierowca Peugeot Sport Polska Rally Team), to będzie to historyczny moment Rajdu Barbórki, ze względu na to, że będzie to rekord tych zawodów – 5 zwycięstw z rzędu. Na razie czterokrotnie najlepsi w Rajdzie Barbórki byli: Marian Bublewicz, Paweł Przybylski i właśnie Kuchar. W ubiegłym roku, ten ostatni nie miał sobie równych – wygrał zarówno cały Rajd, jak i Kryterium Asów na ulicy Karowej.

Zadania na pewno nie ułatwi mi mu startujący w rajdzie Kajetan Kajetanowicz – aktualny mistrz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski - Niezwykły klimat całego rajdu, zwieńczony wieczornym widowiskiem na Karowej to doskonałe zakończenie sezonu. W tej imprezie wynik schodzi na dalszy plan - traktuję ją jako nagrodę zarówno dla siebie, jak i naszych sponsorów oraz kibiców. Rok temu na Karowej kibice swoim dopingiem dostarczyli mi wielu sił oraz pozytywnych emocji i - tak jak obiecywałem - wykorzystałem to w tym sezonie w mistrzostwach Polski. W tym roku powiem całkiem tuzinkowo - liczymy na to samo – mówi kierowca Kajetan Kajetanowicz:

Rajd Barbórki:
4 grudnia, godz. 18:05 w TVP Sport, TVP HD i TVP Warszawa live
4/5 grudnia, godz. 01:40 w TVP2
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: