Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Mikołajkowy Piknik dla Dzieci

Już po raz trzeci w Ogrodzonej odbył się Mikołajkowy Piknik dla Dzieci. Ta oddolna inicjatywa, prowadzona przez Irminę Dziadek, Jadzię Starzyk-Wowry, Marcina Wowry cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem, nie tylko wśród mieszkańców Ogrodzonej ale i osób z całego naszego powiatu. W przygotowaniach brało udział kilkanaście osób, które pracowały kilka tygodni nad tym aby ten wieczór Mikołajkowy był magiczny. Cała impreza i wszystkie atrakcję organizowane są całkowicie charytatywnie a to wszystko po to, by pomóc ciężko choremu Arusiowi i jego mamie pani Basi z Ogrodzonej.

Największą atrakcją dla najmłodszych było rozświetlenie choinki oraz obecność Świętego Mikołaja, który z powodu zbyt silnego wiatru nie mógł przylecieć, więc zdecydował, że przyjedzie wraz ze swoim zaprzęgiem. Wyśmienitą zabawę w trakcie imprezy zapewniał DJ-Janusz oraz Andrzej Klimowski, śpiewając i grając na akordeonie. Bajkowe postacie zabawiały dzieci, można było również zrobić sobie zdjęcie w foto-budce. Zorganizowano różne pokazy np. wozu strażackiego, radiowozu policyjnego, karetki, samochodu rajdowego, ciężarowego, traktora, motoru crossowego. Odbywały się również pokazy udzielania pierwszej pomocy.

Podczas imprezy zebrano:
7980,33 zł 70 kč. 20 centów

Jeśli ktoś nie zdołał odwiedzić św. Mikołaja w Ogrodzone i wesprzeć chorego Arusia, to nadal jest możliwość dokonania przelewu na konto bankowe z dopiskiem "dla Arusia z Ogrodzonej"
Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26, 43-430 Skoczów
Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610
z dopiskiem ” Dla Arusia z Ogrodzonej”
kierownik: Andrzej Cichy. Swoją funkcję pełni społecznie.
tel. kom.: (+48) 606 449 927, www.skoczow.chsch.pl

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: