Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Militarnie w Kaczycach

W sobotę (14.08) przy Domu Ludowym w Kaczycach zaparkowały militarne pojazdy. Nie zabrakło pokazu sprzętu, grochówki i zabawy tanecznej - te wszystkie atrakcje czekały na uczestników pikniku militarno-wojskowego.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-08-15 20:49:04
suski: militarystyczna propagandowa hucpa jest cechą charakterystyczną upadających reżimów i najsłabszych rządów, w Polsce przykładem był okres przedwojenny, kiedy rządowa propaganda podobnie jak PiS-owska dzisiaj pokonywała na gębie cały świat - jak się to wtedy skończyło wszyscy wiemy, jak się teraz skończy tragifarsa z PiSem w roli głównej - nie ma wątpliwości, że fatalnie, Polska już dostaje w dudę na całym świecie
2021-08-15 21:08:00
suski: a w realu wygląda to tak jak słynna już ustawka "wizyta gospodarska premiera Morawieckiego u polskiego rolnika": "Drodzy rolnicy, cieszymy się ze wspaniałego polskiego eksportu i wielkich zakładów, ale sercem polskiego rolnictwa są małe, rodzinne gospodarstwa. Tutaj rolnik zbudował większe gospodarstwo. Chwała jemu, podziwiam naprawdę ten sprzęt, ten park maszynowy. To jest coś znakomitego – mówił premier. Właściciel gospodarstwa Andrzej Zakrzewski potwierdził, że maszyny widoczne na zdjęciach zostały wypożyczone. – To była tylko wystawka. Maszyny nie należą do mnie – powiedział rolnik. Jak sam stwierdził, tylko "wypożyczył gospodarstwo", a jego sprzęt został "schowany". DOBRE.
2021-08-15 22:36:26
marat: I tu również się mijacie z prawdą. II RP posiadała jedną z liczniejszych i silniejszych armii na kontynencie. Jeszcze w 1938 r. Wojsko Polskie spokojnie mogło pozwolić sobie na pokonanie Wehrmachtu. Przedwojenna Polska swego głównego wroga upatrywała w ZSRR i była przygotowana na zmagania na wschodnioeuropejskim teatrze wojennym. W 1939 r. Polskę zgubiły niewłaściwie dobrane sojusze i naiwna wiara w dobre intencje Wielkiej Brytanii i Francji. Zgodnie z Konstytucją, ustrój rolny III RP opiera się na gospodarstwach rodzinnych. Ignoranci, uzupełnijcie deficyty wiedzy krzy-sio+sran-dus+fortepatrycjuszu+pozostałe osoby w różnych wcieleniach[suski]+włącznie z tymi kradzionymi i udawanymi.
2021-08-16 01:32:45
suski: do IGNORANTA powyżej - hahaha, wojsko polskie to mogło sobie pozwolić na ucieczkę dowódców we wrześniu '39 i na nic więcej, pora uzupełnić deficyt wiedzy z zakresu podstawówki
2021-08-16 20:08:56
marat: Jeszcze początkiem '38 Armia Niemiecka nie miała na wyposażeniu sprawnie działającego silnika do czołgów. Polscy Żołnierze zasłużyli się z powodzeniem niemal na każdym froncie II wojny światowej, a także w ostatnich dekadach spotkali się z powszechnym uznaniem w ramach udziału w wielu międzynarodowych misjach.
2021-08-16 21:32:49
pół_Sasina_z_Wiślicy: hahaha, Niemcy w rok zrobili czołgi, a Polacy pod Dudą, Kaczyńskim i Macierewiczem 7 lat butów porządnych i latarek nie potrafią żołnierzom załatwić
2021-08-16 21:56:31
marat: Wojsko Niemieckie przejęło sprzęt czechosłowacki, swój wyprodukowali sporo, sporo później... Uzupełnijcie deficyty wiedzy IGNORANCI krzy-sio+sran-dus+fortepatrycjuszu+pozostałe osoby w różnych wcieleniach+włącznie z tymi kradzionymi i udawanymi.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: